Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uther

Jak wzmocnic wodke ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pij wódkę, a potem zapijaj piwem - ostro daje w beret ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wzmocnic wodke ?

 

Pić drinki z napojami energetycznymi - nie jest to zalecane, ponoć i nie zdrowe.

Nie zdrowe bo może serce wysiąść po takim pobudzeniu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaja sobie robisz z tą wodą królewską??

 

przecież cholernie niebezppieczna substancja: kwas azotowy+ kwas siarkowy

 

wypicie czegoś takiego doprowadziłby do zgonu :o

 

No bardzo to madre bylo, radzic komus sie tego napic, nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to nie zeby kogos upic tylko kumple chcieli spic takich jednych kolesi z imprezy ktorzy ciagle gadaja ile to oni nie wypili no i wiecie szukaja sposobu.....

Zazdroszczą im, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa 3 sposoby zmocnienia dzialania "wody"

1 troche nietypowy

lewatywa z wodki :P odrazu zostanie wchlonienta przez jelita a pozniej rozprowadzona po calym organizmie. caleta tego jest ze niecapi nam z kopary alkoholem ;] (nie sprawdzone !!)

2 troche typowy

dosypac witminki . witaminki polacza sie z alkoholem .a alkohol zawsze lepiej dziala z witaminkami ;] ( alkohol + naturalny sok owocowy ;] ))) (przetestowane))

jeszcze slyszalem cos o dodaniu cukru ale niesprawdzalem ;]

3 charytatywny

Przed libacjia isc oddac troche krwi . alkohol bedzie wtedy bardzej skoncetrowany w krwi (nie przetestowane)

 

 

a 1 sposob aby alkohol niedzialal tak "mocno"

poł szklanki wypic oleju 30-60 min przed piciem . i mozna pic z gwinta a wodka niebedzie dzialac :P tylko alkohol sie rozlozy sie w dzialaniu i przez 2 dni bedziemy na kacu ;] (przetestowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taaa skoro już o tym mówimy można wstrzyknąć niewielką dawke dożylnie 5% alkoholu - tak sie opóźnia poród - wydajność po huhu :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z dziadkiem na teat tego co z kartofli robił :D niech wyprodukuje dla ciebie troche takiej szlachetnej substancji, taka kartoflana wódka rozkłada dość szybko :E

 

 

 

NIE PIJCE WÓDKI !!!!!! :D

 

:E

 

pijcie Sobieskiego :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kup se spirol i masz 99 % czystego alkoholu

Ciekawe... A ja całe życie myślałem, że maksymalne stężenie alkoholu może wynieść 96%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe... A ja całe życie myślałem, że maksymalne stężenie alkoholu może wynieść 96%...

koledze @jaMar udało się uzyskac 99% :E jeszcze nie wie, że dostanie za to nagrode Nobla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bardzo to madre bylo, radzic komus sie tego napic, nie powiem.

 

 

To samo chciałem napisać , nie wiadomo co takiego komuś po przeczytaniu takich rad strzeli do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o mnie sie nie martwcie ja takiego czegos nie bede pic :P ....... i chyba ktos normalny tez nie :E ( a jak bedzie chcial to niech se walnie denaturat :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirol czysty, ze znanego źródła, czemu nie ?

Tylko trzeba rozrobic - można czysta herbatą - poczekac jakis czas, aż się przegryzie ;]

Najlepiej zabierać się za to na 2. dzień dopiero - reakcja chemiczna trochę trwa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez da rade wydestylowac czysty etanol 100%, ale nie jest to substancja stała, szybko wchłania wodę i się robi z tego bodajże 95,6%.

A co do wzmacniania wódki, polecam zrobienie bełta, czyli piwsko i wódka. Wychlej pół piwa z puszki, potem dolej na oko wódy... coz, ja po tym leżałem dość długo pod stołem.

 

a 1 sposob aby alkohol niedzialal tak "mocno"

poł szklanki wypic oleju 30-60 min przed piciem . i mozna pic z gwinta a wodka niebedzie dzialac tylko alkohol sie rozlozy sie w dzialaniu i przez 2 dni bedziemy na kacu ;] (przetestowane)

e. potrafi jeszcze taka czysta kopnąć, nawet po oleju/oliwie.

 

a tak mi sie przypomnialo jak kiedys w pijanym zwidzie probowalismy zaparzyc w kubku wodki herbate... rano to nawet mialo herbaciany kolor, ale jakos nikt nie mial odwagi sprobowac;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak tylko, gdybyś miał głupi pomysł spróbowania, woda królewska rozpuszcza złoto i platynę...ciekawe co zrobiłabym z Twoim przełykiem :hmm:

strach pomyśleć, co byś zrobiła z jego przełykiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie chcesz zrobić jakiś dziwny manewr z alkiem na imprezie polecam następujący sposób:

1. Kupujesz butlę (karton) jakiegoś dziwnego soku (syropu) z gumijagód :E czy innej rośliny, o fioletowym odcieniu (kiedyś udało mi się coś takiego trafić - smakowało strasznie syntetyką ale najważniejszy jest kolor)

2. Kupujesz butelkę wódki

3. Mieszasz jedno z drógim

4, Kupujesz butelkę denaturatu, który wylewasz/pijesz/myjesz nim szyby - łotewer

5. Pustą (i umytą!!!) butelkę do dykcie napełniasz powstałym w drugim punkcie płynem

Właśnie otrzymałeś paskudnego (ale nadal zdatnego do spożycie) drina o wyglądzie dynksa, i co równie ważne w oryginalnej butelce :E

Idziesz na imrezę, walisz setkę i pytasz czy kogoś poczęstować. Dalej pozostaje już tylko oglądać opadnięte szczęki pozostałych gości :E :E :E Hew fan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popijac wodke tigerem...ja tam nie potrzebuje wzmacniac wodki, wiec nie stosuje tego typu eksperymentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Jak już koniecznie chcesz zrobić jakiś dziwny manewr z alkiem na imprezie polecam następujący sposób:

1. Kupujesz butlę (karton) jakiegoś dziwnego soku (syropu) z gumijagód :E czy innej rośliny, o fioletowym odcieniu (kiedyś udało mi się coś takiego trafić - smakowało strasznie syntetyką ale najważniejszy jest kolor)

2. Kupujesz butelkę wódki

3. Mieszasz jedno z drógim

4, Kupujesz butelkę denaturatu, który wylewasz/pijesz/myjesz nim szyby - łotewer

5. Pustą (i umytą!!!) butelkę do dykcie napełniasz powstałym w drugim punkcie płynem

Właśnie otrzymałeś paskudnego (ale nadal zdatnego do spożycie) drina o wyglądzie dynksa, i co równie ważne w oryginalnej butelce :E

Idziesz na imrezę, walisz setkę i pytasz czy kogoś poczęstować. Dalej pozostaje już tylko oglądać opadnięte szczęki pozostałych gości :E :E :E Hew fan.

Mój Ojciec za studenta (ze 20 lat temu) taki dowcip ze znajomymi wywinął.

Pili sam sok jagodowy.

Hmmm. Skąd znasz ten dowcip? :Up_to_s::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Ojciec za studenta (ze 20 lat temu) taki dowcip ze znajomymi wywinął.

Pili sam sok jagodowy.

Hmmm. Skąd znasz ten dowcip? :Up_to_s::E

 

Przecie to jestem Twoim ojcem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:E :E :E

 

Mi też na studiach sie głupoty z nudów we łbie lęgły. A patent jest dobry - polecam na rozruszanie towarzystwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy popijac wodke tigerem...ja tam nie potrzebuje wzmacniac wodki, wiec nie stosuje tego typu eksperymentow.

z tym, autor tematu chce chyba żeby jego ofiary zaliczyły zgon, a po tigerze z wódka to sie akurat przypływ energii jeszcze większy ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja zalozylem ten temat ale napewno inni tez z tego skorzystaja ;) .... a ja sie jeszcze zastanowie :P.... kiedys bedzie trzeba zrobic jakiegos joke'a ale sam nie bede eksperymentowac :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wzmocnic wodke ?

 

Pić drinki z napojami energetycznymi - nie jest to zalecane, ponoć i nie zdrowe.

kurcze zawsze na dyskotekach tak pije:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GEJZER

 

- wziąć literatkę

- naszykować cytrynę przeciętą na pół

- nalać do literatki wódki do ok. 60-75% objętości

- dosypać/dolać jakiegoś środka pieniącego (soda, proszek do pieczenia?)

- przycisnąć mocno połówką cytryny

- wstrząsnąć

- postarać się to wypić

 

KOPIE JAK KOŃ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GEJZER

 

- wziąć literatkę

- naszykować cytrynę przeciętą na pół

- nalać do literatki wódki do ok. 60-75% objętości

- dosypać/dolać jakiegoś środka pieniącego (soda, proszek do pieczenia?)

- przycisnąć mocno połówką cytryny

- wstrząsnąć

- postarać się to wypić

 

KOPIE JAK KOŃ!

 

taaa a pozniej bede wygladac jak koles z Twojego avatara, a moze i bede sie zachowywac jak on :E nie dzieki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mozesz jeszcze pomyslec nad RX 6800XT, ta karta jest z poprzedniej generacji ale w czystej rasteryzacji okolo 25% mocniejsza od 4060ti a cenowo okolo 2000 tyle ze lubi jesc wiecej pradu Tak dwa razy wiecej.
    • Był, był, zwłaszcza po wprowadzeniu stawek na mieszkańca i po wprowadzeniu 5 grup segregacji, ogólnie bylo lepiej jak temat się przewijał. Później był COVID, modne zaczęły być wędrówki po lasach i górach, ale u wielu kultura została w domu. ROD też nie są objęte opłatą i wielu działkowiczow nie chce zwozic swojego pierdolnika do domu, więc wyrzucają po drodze. No i oczywiście jak wspomniales kultura naszych wschodnich sąsiadów szkodzi najbardziej.
    • Odświeżam  6399zl + kw Bez allegro 6299zł    https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-rog-strix-g16-i5-13450hx-32gb-4070-win11
    • A mi się też już tam nie chciało odpowiadać bo wkleiłem bez żadnego podtekstu i dorabiania tezy że jeśli oni mogą to my też.    W Polsce / na zachodzie i tak społeczeństwo w 90%+ jest świadome o dbanie o środowisko w jakimś stopniu. Azja czy Afryka są dosłownie 200 lat za nami cywilizacyjnie w tej kwestii. Ja bym prędzej tą kasę na ochronę klimatu z poziomu UE (mówimy o ok 20% całego budżetu UE) w jakimś sensownym stopniu przeznaczył na edukację oraz jakieś efektywne rozwiązania dla zacofanych krajów Azji/Afryki i zacząć od jakiś podstaw a nie robienie z siebie zbawców świata. Tylko w ten sposób nie można przy okazji nakraść pieniędzy do własnej kieszeni i tutaj jest spory problem.  Powiem na przykładzie RPA bo mam jakąś wiedze (nawet praktyczną) jak to wygląda: rząd wprowadza naprawdę spore dopłaty / subwencje dla organizacji oraz firm, które segregują śmieci lub przeznaczają je do recyklingu. Naprawdę jest to wielokrotnie bardziej opłacalne niż w Europie. Powiem więcej - opłaca się zakładać firmy aby skupić się wyłącznie na recyklingu / segregacji śmieci itp - wszystko w celach zachęty do dbania o środowisko. Oczywiście mały % społeczeństwa jest tego w pełni świadomy i trzeba zacząć od uświadamiania społeczeństwa oraz odpowiedniej edukacji. Uważam, że ten sposób długoterminowo jest dużo bardziej efektywny niż to co robi UE - nałożyć mnóstwo podatków i robić ekologię siłą a nie zachętą - gdy cała reszta świata nie robi prawie nic lub robi to z głową.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...