Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uther

Jak wzmocnic wodke ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Chcialbym zebyscie napisali o sposobach dzieki ktorym mozna wzmocnic dzialanie "wody ognistej" :D.... ja slyszalem ze podobno dziala dolanie wody utlenionej do wodki ale nie wiem ile w tym prawdy wiec jesli mozecie podzielcie sie swoimi uwagami/doswiadczeniamie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy krolewska ( chociaz nie wiem jaka to jest :P) ale kiedys mi ktos mowil o utlenionej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka to jest ta woda krolewska ????;>..... i jak ona dziala ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę czym jest woda królewska, to nie radzę tego pić :P ( o ile nie potrzebujesz rozpuścić jakichś metali szlachetnych w przewodzie pokarmowym ) Z wodą utlenioną też bym nie eksperymentował, z tego co słyszałem to parę kropel w piwo i już potrafi nieźle kopnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz bez problemu w chemicznym. A działa łagodnie - masz takie uczucie jakby roztapiania się czy rozpuszczania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no tak ale nadal nie wytlumaczyliscie co to jest ta woda krolewska i gdzie to mozna kupic :P.... wiecie czasami trzeba zrobic takiego joke'a kumplom :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wzmocnić? To proste, odlać z niej wodę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucie roztapiania to prędzej by miał podczas picia "kreta" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no spoko spoko.... ale nadal nikt nie wyjasnil co to jest ta woda krolewska :P i jak cos to bym to wlal do butelki przed piciem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ze szkoły ;D woda królewska to była mieszanina 2 kwasów ;P w jakims tam stosunku ;P Głowy za to nie dam ale chyba to były kwasy azotowy i solny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódka przyjmowana na czczo kładzie szybciej.

Im mniej ważysz tym mniej trzeba.

Im bardziej organizm jest fizycznie wymęczony tym szybciej wchłania.

Pytanie brzmi po co ? Chcesz kogoś upić czy szkoda ci kasy na flaszke ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci, chłopcze drogi, wzmacniać wódkę?

 

jakoś tak intuicja mi podpowiada, że co najwyżej tacie piwo podpijać mógłbyś, a nie wódkę łoić, i to jeszcze 'wzmocnioną'.

 

A tak tylko, gdybyś miał głupi pomysł spróbowania, woda królewska rozpuszcza złoto i platynę...ciekawe co zrobiłabym z Twoim przełykiem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE PIJCE WÓDKI !!!!!! :D

 

:E

 

jestem za własnie lecze kasa bo wczorajszej bibie :( fuuuu smak wódki jest okropny jak teraz mysle o tym to mi sie na wymioty zbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostaniesz bez problemu w chemicznym. A działa łagodnie - masz takie uczucie jakby roztapiania się czy rozpuszczania...

 

jaja sobie robisz z tą wodą królewską??

 

przecież cholernie niebezppieczna substancja: kwas azotowy+ kwas siarkowy

 

wypicie czegoś takiego doprowadziłby do zgonu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wodka to slabiocha jest, dlatego aj tylko spirol czysty pije, ale qrde jego sie juz za bardzo wzmocnic nei da. Probowalismy mieszac z paliwem rakietowym zeby wiecej oktanow uzyskac ale i tak slabo walilo - po 2 litry na lebka i ledwie lekki humorek byl :kwasny:.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to nie zeby kogos upic tylko kumple chcieli spic takich jednych kolesi z imprezy ktorzy ciagle gadaja ile to oni nie wypili no i wiecie szukaja sposobu..... ale cos mi sie zdaje ze chyba zrobia numer z woda utleniona :E

 

 

a po co Ci, chłopcze drogi, wzmacniać wódkę?

 

jakoś tak intuicja mi podpowiada, że co najwyżej tacie piwo podpijać mógłbyś, a nie wódkę łoić, i to jeszcze 'wzmocnioną'.

 

A tak tylko, gdybyś miał głupi pomysł spróbowania, woda królewska rozpuszcza złoto i platynę...ciekawe co zrobiłabym z Twoim przełykiem :hmm:

 

nie boj sie ja nie mam zamiaru pic "wzmocnionej" wodki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wzmocnic wodke ?

 

Pić drinki z napojami energetycznymi - nie jest to zalecane, ponoć i nie zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...