Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uther

Jak wzmocnic wodke ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Chcialbym zebyscie napisali o sposobach dzieki ktorym mozna wzmocnic dzialanie "wody ognistej" :D.... ja slyszalem ze podobno dziala dolanie wody utlenionej do wodki ale nie wiem ile w tym prawdy wiec jesli mozecie podzielcie sie swoimi uwagami/doswiadczeniamie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy krolewska ( chociaz nie wiem jaka to jest :P) ale kiedys mi ktos mowil o utlenionej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka to jest ta woda krolewska ????;>..... i jak ona dziala ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę czym jest woda królewska, to nie radzę tego pić :P ( o ile nie potrzebujesz rozpuścić jakichś metali szlachetnych w przewodzie pokarmowym ) Z wodą utlenioną też bym nie eksperymentował, z tego co słyszałem to parę kropel w piwo i już potrafi nieźle kopnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz bez problemu w chemicznym. A działa łagodnie - masz takie uczucie jakby roztapiania się czy rozpuszczania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no tak ale nadal nie wytlumaczyliscie co to jest ta woda krolewska i gdzie to mozna kupic :P.... wiecie czasami trzeba zrobic takiego joke'a kumplom :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wzmocnić? To proste, odlać z niej wodę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucie roztapiania to prędzej by miał podczas picia "kreta" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no spoko spoko.... ale nadal nikt nie wyjasnil co to jest ta woda krolewska :P i jak cos to bym to wlal do butelki przed piciem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ze szkoły ;D woda królewska to była mieszanina 2 kwasów ;P w jakims tam stosunku ;P Głowy za to nie dam ale chyba to były kwasy azotowy i solny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódka przyjmowana na czczo kładzie szybciej.

Im mniej ważysz tym mniej trzeba.

Im bardziej organizm jest fizycznie wymęczony tym szybciej wchłania.

Pytanie brzmi po co ? Chcesz kogoś upić czy szkoda ci kasy na flaszke ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci, chłopcze drogi, wzmacniać wódkę?

 

jakoś tak intuicja mi podpowiada, że co najwyżej tacie piwo podpijać mógłbyś, a nie wódkę łoić, i to jeszcze 'wzmocnioną'.

 

A tak tylko, gdybyś miał głupi pomysł spróbowania, woda królewska rozpuszcza złoto i platynę...ciekawe co zrobiłabym z Twoim przełykiem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE PIJCE WÓDKI !!!!!! :D

 

:E

 

jestem za własnie lecze kasa bo wczorajszej bibie :( fuuuu smak wódki jest okropny jak teraz mysle o tym to mi sie na wymioty zbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostaniesz bez problemu w chemicznym. A działa łagodnie - masz takie uczucie jakby roztapiania się czy rozpuszczania...

 

jaja sobie robisz z tą wodą królewską??

 

przecież cholernie niebezppieczna substancja: kwas azotowy+ kwas siarkowy

 

wypicie czegoś takiego doprowadziłby do zgonu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wodka to slabiocha jest, dlatego aj tylko spirol czysty pije, ale qrde jego sie juz za bardzo wzmocnic nei da. Probowalismy mieszac z paliwem rakietowym zeby wiecej oktanow uzyskac ale i tak slabo walilo - po 2 litry na lebka i ledwie lekki humorek byl :kwasny:.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to nie zeby kogos upic tylko kumple chcieli spic takich jednych kolesi z imprezy ktorzy ciagle gadaja ile to oni nie wypili no i wiecie szukaja sposobu..... ale cos mi sie zdaje ze chyba zrobia numer z woda utleniona :E

 

 

a po co Ci, chłopcze drogi, wzmacniać wódkę?

 

jakoś tak intuicja mi podpowiada, że co najwyżej tacie piwo podpijać mógłbyś, a nie wódkę łoić, i to jeszcze 'wzmocnioną'.

 

A tak tylko, gdybyś miał głupi pomysł spróbowania, woda królewska rozpuszcza złoto i platynę...ciekawe co zrobiłabym z Twoim przełykiem :hmm:

 

nie boj sie ja nie mam zamiaru pic "wzmocnionej" wodki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wzmocnic wodke ?

 

Pić drinki z napojami energetycznymi - nie jest to zalecane, ponoć i nie zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nasze "portale branżowe" już recenzje wrzuciły: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=18007 https://www.ppe.pl/recenzje/341269/stellar-blade-recenzja-gry-kluczowa-role-odgrywaja-nie-tylko-atuty-eve.html Ogólnie jest dobrze, ale poczekam na opinie graczy, przede wszystkim, czy można wyłączyć ziarno  a jak nie to czekam aż wyjdzie na PC  
    • Witam, szukam adaptera tak aby wpiąć kabel USB A i móc wpiąć go do złącza USB A. Adapter ten będzie używany do ładowania najprawdopodobniej 5V, 2,4A/3A. Znalazłem 3 propozycje, którą z nich najlepiej wybrać? Może macie coś innego do polecenia? - Adapter Baseus CAAOTG-01 USB-C do USB-A - Adapter Baseus ZJJQ000101 Ingenuity USB-A do USB-C - Silver Monkey Adapter USB 3.1 - USB-C   Z informacji jakie wyciągnąłem to Baseus CAAOTG-01 ma prąd wyjściowy 3A za to Baseus ZJJQ000101 Ingenuity 2,4A. Nie wiem jak wygląda sprawa z silver monkey. Baseus ZJJQ000101 Ingenuity na pewno jest przeznaczony do ładowania ponieważ taka informacja jest zamieszczona na stronie Baseus co do Baseus CAAOTG-01 nie mam pewności ponieważ na x-kom oznaczony jest tylko jako transmisja danych.
    • Ludzie tu cytują jakieś artykuły z onetu i wp jako rzetelne źródła informacji. Ten temat to już dawno temu powinien był wylądować w dziale humor
    • No to jak ci ześrubowali, i to na stałe, to pierwszy etap leczenia bardzo szybki, byle się zagoiło po operacji. Prawie brak unieruchomienia, byle potem nabrać pełnej wytrzymałości kości. Porównywanie takiego złamania do stopy nie ma najmniejszego sensu. Tu masz jedną dużą kość, o niewielkiej ruchliwości. W stopie pełno drobnych, powiązanych ze sobą i wbrew pozorom sporej ruchliwości. To zupełnie inna mechanika, więc i gojenie będzie inne. Przy jeździe stopy nie przenoszą ciężaru ciała, chyba że bawi się w jakieś zjazdy, skoki itp. Pytanie czy tam gdzie było złamanie, czy tak ogólnie puchną nogi. W drugim przypadku, to pewnie kwestie krążeniowe.
    • „Polska gurom”. Ładnie wytrzymał.    O zmianach oficerów i mobilizacji nic nie wiadomo. Z jakiego powodu zostali usunięci, są tylko plotki że dostawali w łapę i dużo przepuszczali na zachód. Czy szła źle? No nie, bo od początku brali tylko w miarę przeszkolonych, ochotników i przeszkolonych. O mobilizacji (tej na mięsne wkładki) wiadomo dopiero od teraz, i to że rząd Ukrainy tej mobilizacji nie chciał podjąć wcześniej.    Każdy obrywa od artylerii i fabow, ale żadna jednostka nie oberwała na tyle by wyłączyć ją z frontu, czyli można wnioskować że straty są akceptowalne. Ukraińcy od dawna powtarzają, wolą przeszkolonych niż nie którzy mogą powodować to że cała kompania pójdzie do piachu. Azov na tyłach szkoli ludzi, część 47 też miała to robić.  O porzuceniu frontu słyszeliśmy na razie dwa razy, ostatnio świeża sprawa z 110 elementem brygady podczas rotacji oraz rotacji pod Soledarem, więc gdzie jeszcze uciekają niczym Rosjanie szturmują?    O załamaniu frontu mówili w momencie braku wsparcia z USA. Jak to się koreluje do mobilizacji? A no właśnie tak, że ludzi może i jest ale sprzętu brak. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...