Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Daro727

Sony Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie chce teraz kupic PS2 ale mam kilka pytanie o nią.

Bo mam okazje kupic PS2 SCPH-75004 nie przerobiona, ale daje z PS2 daje SWAPMAGIC3, 5 gier Piraty, za 400zl oplaca sie :question:

Albo jeszcze jedna PS2 70004 na gwarancji do 17.02.2008 nie przerobiona :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400zl ? hmmm zalezy ile konsola ma lat :)

bo w sumie nowki lataja po 500 czy juz nawet 400zl a swap to wydatek 70 zlotych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
400zl ? hmmm zalezy ile konsola ma lat :)

bo w sumie nowki lataja po 500 czy juz nawet 400zl a swap to wydatek 70 zlotych :)

 

Chybami sie nie oplaca tej PS2,wole model 70004, gdzie sa po 500/400zl :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj PS2ke model SCPH-50004 ( Najnowsza gruba ). Nieprzerabiana, w bardzo dobrym stanie, mało używana. Nie były na niej używane swap magici :]

 

Teraz wląduje w niej dysk 60 GB Seagate, Network Adapter oczywiście ( Wersja z sieciówką, bez modemu ). Dokupuję drugi kontroler sony i kartę pamięci do niej. Zamontowany też będzie najnowszy Ripper, bo jakoś, po przeczytaniu wielu tematów, wolę mieć coś porządnego z HDD Loaderem bez używania lasera ( Z karty ). Dzięki chipowi, tak jak przy wszystkich, będę mógł spokojnie oglądać filmy na TV w DIVX i słuchać MP3, bo znoszenie z piętra mojego Big Towera jest dosyć trudne :]

 

Całkowity koszt, konsola, drugi pad, karta, dysk i ripper to w moim przypadku ~ 600 zł. Network Adapter na szczęście mam swój :] Heh, nareszcie God Of War, Black czy Burnout :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulowac i zyczyc milej zabawy :thumbup: Wybrales chyba najlepsze rozwiazanie z mozliwych, zarowno pod wzgledem ceny, trwalosci, wygody jak i przyjemnosci z grania

(gry z HDD laduja sie zauwazalnie szybciej) :D

 

Jezeli jeszcze napiszesz ze masz TV do wlasnej dyspozycji i nikt nie bedzie cie ograniczal w mozliwym czasie przeznaczonym na granie to bede czul sie zazdrosny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jeszcze napiszesz ze masz TV do wlasnej dyspozycji i nikt nie bedzie cie ograniczal w mozliwym czasie przeznaczonym na granie to bede czul sie zazdrosny :E

 

Z tym już niestety jest problem :] Ale zawsze znajdzie się ten czas na pogranie, zresztą, pójdę na układ z matką, coś w rodzaju - 3 godziny grania na playu a już dzisiaj kompa używać nie będę i się szybciej pójdę uczyć, to spokojnie główny telewizor będzie okupowany. Ja siedzę na kompie zwykle jak akurat na TV nikt nic nie ogląda, a ich seriale lecą jak ja się uczę, więc problemu wielkiego nie będzie :]

 

A kiedyś, kupię jakiś TV za 200 zł używany Samsunga i postawię sobie u siebie w pokoju :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie sie oplaca, ale mam calkiem inne pytanie...

 

Mam gra GTA: San Andreas... Mam kody, ale nie potrafie ich wpisac, poniewaz sa tam takie przyciski jak np.:

-CIRCLE

-TRIANGLE

-SQUARE

 

Niektore kody sie przydaja, i chce ich uzywac, ale nie wiem jak...

 

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje i pozdrawiam... :D

 

Logan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIRCLE to kółko, TRIANGLE to trójkąt a SQUARE to kwadrat.

Przydałoby się trochę angielskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400zł?! I do tego za używaną ... wiesz gdy by do tej konsoli ktos dorzucił z kilka oryginalnych gierek to jeszcze ujdzie. Juz o tym nie raz pisałem ale co tam ;) za 400 zł możesz już nabyc nowego PS2 Slim. Poszukaj w Media Markt lub innych ofertach. Poszperaj tez w sklepach inernetowych :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze jedna PS2 70004 na gwarancji do 17.02.2008 nie przerobiona :question:

To napisz chociaz ile koles chce za tą z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chce teraz kupic PS2 ale mam kilka pytanie o nią.

Bo mam okazje kupic PS2 SCPH-75004 nie przerobiona, ale daje z PS2 daje SWAPMAGIC3, 5 gier Piraty, za 400zl oplaca sie :question:

Albo jeszcze jedna PS2 70004 na gwarancji do 17.02.2008 nie przerobiona :question:

Nie pakuj się w tą konsole już nie warto będziesz żałował lepiej do zbieraj do x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 jest dobra, jeżeli czekasz aż ps3 potanieje, lub nie masz więcej kasy..a za 400 zł to się nawet opłaca ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kupil ci ja ps2 nowke bez zadnych chipow zastanawiam czy warto podlaczy do niej hd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupil ci ja ps2 nowke bez zadnych chipow zastanawiam czy warto podlaczy do niej hd?

 

A coś dokładniej ? Jaki model, czy będziesz ją chipować, jak często służyła by do grania, czy zbierzesz dużo gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupillem slima jak na razie to mysle grac w orginaly gwarancja wazna rzecz a co do gier to hm - 1 na miesiac to pewnie max a co do grania to co najwyzej w wekend trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupillem slima jak na razie to mysle grac w orginaly gwarancja wazna rzecz a co do gier to hm - 1 na miesiac to pewnie max a co do grania to co najwyzej w wekend trochu

 

Niestety, nie mogę ci nic powiedzieć na temat dokupienia dysku do slima, gdyż nie miałem z tym styczności. Wiem, że potrzeba zewnętrznej obudowy. Obiło mi się też coś o uszy, że są problemy z odpalaniem z niego gier, ale to niepotwierdzone. ;)

 

Moim zdaniem, przy takim weekendowym używaniu i do tego w slimie, nie warto dokupować dysku. To tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce się podpiąc pod temat. Szukam okazyjnie ps2 i kupuje gdzieś w okolicach 2 tygodni. Kupować slima czy grubą ? Jaki model. Chce by była przerobiona to kolega nagra mi kilka gierek ze swojej kolekcji. czym przerobić konsole ? Jak wygląda sprawa z podłączeniem dysku twardego ? Mam WD 20GB ATA 5400 będzie pasował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce się podpiąc pod temat. Szukam okazyjnie ps2 i kupuje gdzieś w okolicach 2 tygodni. Kupować slima czy grubą ? Jaki model. Chce by była przerobiona to kolega nagra mi kilka gierek ze swojej kolekcji. czym przerobić konsole ? Jak wygląda sprawa z podłączeniem dysku twardego ? Mam WD 20GB ATA 5400 będzie pasował ?

 

Co do dysku: Tu masz liste kompaktybilności: http://ps2drives.x-pec.com/?p=list

 

Po za tym, poczytaj te tematy, są tam odpowiedzi na twoje pytania i inne, przydatne przed kupnem informacje:

 

http://forum.pclab.pl/t251832.html

http://forum.pclab.pl/t207048.html

http://forum.pclab.pl/t264224.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie gry na allegro kupować ??? PAL czy NTFS ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przerobioną konsole to ci to wisi i powiewa. Jak masz kupioną w Polsce albo w Europie to PAL. Jak masz sprowadzaną ze Stanów to NTSC ( nie NTFS :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz przerobioną konsole to ci to wisi i powiewa. Jak masz kupioną w Polsce albo w Europie to PAL. Jak masz sprowadzaną ze Stanów to NTSC ( nie NTFS :E )

 

A jak mam swapa to jakie brać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje joy pad do PS2?

Wiem, że są na allegro, ale one są tandetne, chodzi mi o sklepy takie jak Saturn albo Media Markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje joy pad do PS2?

Wiem, że są na allegro, ale one są tandetne, chodzi mi o sklepy takie jak Saturn albo Media Markt.

 

Oryginalny pad Sony to trochę ponad 70 zł i mówię tutaj nie tylko o sklepach ale i o allegro. Te wszystkie pady Sony na allegro po 30 zł to podróbki, widać już po pudełku, na którym brakuje białego pola z napisem "black". Sam kupiłem takiego, jako drugi pad, przy okazyjnym graniu na dwóch i muszę powiedzieć, że przyciski chodzą gorzej ( szczególnie wszystkie Rx i Lx ), wibracja jest głośna a nieprzyjemna i kabel jest znacząco krótszy. Jedyny plus jaki znalazłem w tym padzie, to mimo zastosowania badziewnego plastiku, nie pocenie się na nim dłoni xD A to akurat na oryginalnym dzieje się strasznie często i to już przy krótkim graniu.

 

Osobiście, jak padnie mi jeden z padów to kupię ponoć bardzo dobrego, wytrzymałego i wygodnego Mad Catza ( LINK ), jest tańszy od oryginału, a wielu ludzi twierdzi że lepszy. Przy okazji, w tym sklepie z LINKu, jest także oryginalny pad za 75 zł ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś konwerter joy pada z ps2 do pc? Jak to się sprawuje, wszystkie gałki, przyciski działają?

Jest to warte swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...