Skocz do zawartości
Tinky

Wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kupujesz maszynkę do golenia i walisz na łyso, nie zapomnij przypakować i kupić dresu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo terapia genetyczna, albo przeszczep. Nie ma żadnych cudownych leków czy szamponów na porost włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujesz maszynkę do golenia i walisz na łyso, nie zapomnij przypakować i kupić dresu :E

Mam takie rysy że przy ogolonej głowie wyglądam jak kryminalista, wolę jednak nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo terapia genetyczna, albo przeszczep. Nie ma żadnych cudownych leków czy szamponów na porost włosów.

 

 

Po co sie wypowiadasz skoro nie masz o tym pojęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po co sie wypowiadasz skoro nie masz o tym pojęcia?

 

Nie wiesz kim jestem i czym się zajmuję, i jakie mam włosy, więc wstrzymaj się z takimi spam komentarzami dla nabijania postów. Bo jesteś zwykłym wymądrzającym się anonimem z internetu. O genach uczą już w szkole. Jedynymi półśrodkami są witaminy i dieta, peruk nie liczę. Gdyby istniały sposoby na cud porost włosow, nie mielibysmy osób z zakolami czy łysych.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja stosuję od kilku dni Loxon 2% i faktycznie to pomaga. Włosy mi już nie wypadają tak jak przed stosowaniem. Tyle, że to już za późno się obudziłem z takimi rzeczami, bo włosów to już praktycznie nie mam.

 

Gdyby istniały sposoby na cud porost włosow, nie mielibysmy osób z zakolami czy łysych.

A to ciekawe, bo mojemu kumplowi, który stosuje w/w środek zakola znikają z biegiem czasu jego używania. Tyle, że to funkcjonuje tak, że prawdopodobnie po odstawieniu Loxonu włosy, które odrosły po prostu wypadną.

 

I nie wszystko jest zależne od genetyki. Ludziom z różnych przyczyn wypadają włosy. Więc nie masz do końca racji.

Edytowane przez Jack Kerouac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I nie wszystko jest zależne od genetyki. Ludziom z różnych przyczyn wypadają włosy. Więc nie masz do końca racji.

 

Zacytuj proszę, gdzie mam napisane "ludziom wypadają włosy wyłącznie z przyczyn genetycznych". Tak wcale nie jest, ale to jedna z podstawowych przyczyn z powodu dominującego genu łysienia u mężczyzn. Ma ten problem sporo moich znajomych 25+ i po prostu golą się na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie włosów jest często efektem ubocznym odchudzania i złej diety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zwalczyć wypadania włosów. Nie wierzcie w brednie. Loxony i inne szajsy blokują wam DHT, co może obniżyć libido, motorykę, a jak skończycie je używać to homorny wrócą na swój poziom, a te włosy i tak wypadną i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loxon nie obniża dht, banda idiotów i bajkopisarzy w tym topicu ktorzy nie mają zadnego pojęcia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysienie typu męskiego nie ma nic wspolnego z dieta i stresem droga Pani wiec przed pisaniem bzdur radzę uzupełnić wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Łysienie typu męskiego nie ma nic wspolnego z dieta i stresem droga Pani wiec przed pisaniem bzdur radzę uzupełnić wiedzę.

Znalazłem tutaj 5 twoich postów, ale w żadnym nie było opisane jak sobie radzić z wypadaniem włosów. Skoro masz wiedzę to się podziel.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dutasteryd,finasteryd wewnętrznie, zewnętrznie RU,Cb,SabaGel,Ketokonazol, spironclaton, flutamid. Podstawowe rzeczy do walki z łysieniem, co jak i dlaczego to nie mam zamiaru nikomu tłumaczy. I radzę nie stosować samego minoxidilu, no chyba ze chcecie szybciej wyłysieć. A i o wpływie tego środka na organizm radze poczytać. Ktoś z małymi ubytkami wgl nie powinnien nawet brac pod uwagę minoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat na jesień włosy wypadają i to wiem, więc nie panikuję. Ogólnie polecam zmienić dietę na bogatszą w witaminy i minerały, od biedy suplement kupić. Nie zawsze wypadanie od razu oznacza łysienie, ale jak to podejrzewacie, bo inne rzeczy wykluczycie to lepiej od razu iść do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od miesiąca faszeruję się palmą sabałową, która ma mi obniżyć testosteron i zatrzymać wypadanie włosów. Wg trychologa testosteron na poziomie 50 to dla włosów zdecydowanie za dużo i trzeba zbić co najmniej do 30. Póki co nie działa, ale mam czekać 3 miesiące. Obym do końca nie wyłysiała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez wypadaja bardzo, ciagle to samo wypadaja i potem odrastaja i na nowo. aloes jest dobry na to i cynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogła Pani Marzena Ziętara z Sukcesji dzięki specjalistycznemu zabiegowi moje włosy odrastają silne i gęste. Ma dobre opinie i zajmuje się tym od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejku rycynowego nie poleca się osobom, które mają problem z wypadaniem włosów. Ich zbyt ciężka konsystencja przyczynia się do utraty kosmyków.

 

A słyszał ktoś o tabletkach na porost włosów? Profolan, zaskakujące jest to jak dużo pozytywnych opinii posiada. Na moje oko "lekka" ściema. A może jednak ktoś ma odmienne zdanie?

 

I tu się zgadzam. Ostrożnie z tym olejkiem rycynowym na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej dziewczyny (i chłopaki też oczywiście :D). Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was korzystała z terapii witaminami w formie dożylnej? Kosmicznie wypadają mi włosy i już załamuje ręce. Próbowałam chyba wszystkich suplementów na rynku. / Czy ktoś próbował? Boje się igieł jak ognia, ale jak ma pomóc to spróbuję. Możecie polecić albo odradzić? :D

Edytowane przez Agnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z suplementami i innymi cudeńkami z reklam i wybierz się na terapię przeciwko łysieniu z prawdziwego zdarzenia do specjalisty. Przyczyn może być bardzo duzo. Tak to będziesz jedną z tych samych, co wagę zrzucają nowym rewelacyjnym środkiem, którego dietetycy nienawidzą z jakiś kostrzewek górskich za jedyne 50zł/20tabsow w promocji z 250zł. Rozumiesz?

Policz ile wydalas kasy na suplementy i pomyśl, ile jeszcze w tej pogoni wydasz zanim pójdziesz do specjalisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwóch latach wrócę do tematu z informacją, że już wyłysiałem. Te wszystkie suple, trycholog, szampony - jeden, wielki pic na wodę. ELO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwóch latach wrócę do tematu z informacją, że już wyłysiałem. Te wszystkie suple, trycholog, szampony - jeden, wielki pic na wodę. ELO.

 

Ja mam problem z młodocianym siwieniem od 17 roku życia. Też dochodzę do wniosku, że te wszystkie bajery nic nie dają i tylko farba wchodzi w grę. W ostatnim roku testowałem różne rzeczy i tylko coś co praktycznie było lekką farbą działało.

 

Lepiej takie genetyczne rzeczy zaakceptować i skupić się na swoich walorach i je eksponować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zastanowić sie nad mezoterapia. Wydacie na pewno na zabieg więcej niż na kosmetyki ale efekty są lepsze. Mezoterapia igłowa włosów polega na płytkim ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami o właściwościach pobudzających, regenerujących oraz hamujących wypadanie włosów. Zestaw związków jaki wykorzystywany jest podczas zabiegu dobiera się indywidualnie do konkretnej osoby, Oczywiście warto w tym celu wybrać się do konkretnego doświadczonego gabinetu.

Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić - zobacz.

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemia może być też przy dobrych wynikach krwi. Zrób jeszcze próby wątrobowe, poziom żelaza. Jak żelazo wyjdzie w dolnej, podnieś je do średniej wartości i zobaczysz, czy są jakieś efekty. Przez brak witamin, mikor i makroelementów też włosy będą wypadać, sama dieta nie wystarczy, trzeba kupić suplementy. wspomóc możesz się ziołami np. mniszek lekarski (dobrze wpływa na wątrobę), dziurawiec (trzeba uważać bo wchodzi w interakcje z lekami).

 

Nie, pigułek nie bierze. Ma 17 lat, jeszcze się ich nabierze ;) (BTW, jaki jest odpowiedni wiek na rozpoczęcie stosowania takich pigułek?).
żaden wiek nie jest odpowiedni, skutki ubocze są duże, od trudności zajścia w ciąże po odstawieniu, do nowotworów.

 

za siwe włosy może być winny brak biotyny, czyli witaminy B7. Pomocne mogą być słodycze z lukrecji, albo sama lukrecja, ale początkowe braki trzeba uzupełnić suplementami

 

stres na pewno wpływa, ale nie na włosy, a na cały organizm, który musi sobie z nim poradzić. Jak brakuje mu paliwa do walki, sięga do rezerw, a włosy nie są na liście niezbędnych do przeżycia, dlatego mogą przez to obrywać.

włosy mogą wypadać od szamponów. Może pomyśleć nad używaniem "mydła potasowego"

 

objawem braku żelaza mogą być bruzdy na paznokciach, brak żelaza ma różne skutki (warto poczytać, może coś się rozjaśni)

 

odnoście jednego postu o suplemetach, miesięczny koszt wszystkimi witaminami i mikroelementami wyniesie 100-150 zł, za suplementy z najwyższej półki wielokrotnie więcej i zawsze na efekty trzeba poczekać.

 

 

może coś się z tego przyda co napisałem :)

najlepiej cofnąć się w czasie i zastanowić się jakie zmiany mogły wpłynąć na obecny stan rzeczy. Lekarze często nie przeprowadzają dokładnego wywiadu z pacjentem. Skupiają się tylko na objawach, wynikach badań i strzelają lekami, a może się uda i pomoże.

Edytowane przez blacout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Od niedawna borykam się z wypadanie włosów na tle androgenowym. Mam 26 lat i nie ukrywam – to spory problem. Byłem u lekarza, zlecił kilka badań – ale nie pod kątem eliminacji problemu, a jedynie sprawdzenia – czy to się nie wiąże z żadną inną przypadłością.

 

Czytałem sporo tutaj o tym problemie, ale informacje, które można znaleźć w Internecie są sprzeczne. Trudno o ich weryfikację, co – jest sporym problemem. Chciałbym zapytać czy komuś udało się to zahamować i odbudować porost włosów? Czy to w ogóle możliwe? Co stosować? Tabletki, suplementy czy coś innego?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez Loxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...