Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

poiu

problem z aplikacja gg.exe, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

pojawia mi sie ten problem przy wlaczaniu gg " ... problem z aplikcja gg.exe.... zostanie ona zamknieta...." co ja mam zrobic ?? o co chodzi ? :hmm: prosze bardzo o pomoc :exclam: ja musze dzisiaj wlczyc gg musze a nie moge prosze o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągłeś program z trony domowej gg ? U mnie jest to samo... Zainstaluj starszą wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

 

 

gg.exe to wirus, bardzo popularny, czasami odstawia niesamowite jaja a Tobie nawet przestał się uruchamiać... Proponuję wejście na oficjalną witrynę wirusa http://www.gadu-gadu.pl/ ściągnięcie najnowszej wersji i przeinstalowanie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja skasowalem gg i zainstalowalem jeszcze raz z glownej strony gadu gadu ale nic to nie pomaga, ze niby jak przeinstalowac?prosze jasno pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja skasowalem gg i zainstalowalem jeszcze raz z glownej strony gadu gadu ale nic to nie pomaga, ze niby jak przeinstalowac?prosze jasno pisac

 

ROzumiem ze tylko usunales katalog, to go odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz tego ze strony glownej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej jest usunac ta wersje poprzez dosa.

Wlacz dosa z dyskietki startowej i napisz

format C:

nacisnij yes i poczekaj az proces sie zakonczy

Wtedy problem znikinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie tak czasami dzieje....

 

pomaga alebo ponowne uruchomienie kompa albo reinstal gg

 

pozdr.

 

pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej jest uzywac cos co nie nie jest zrobione jakby projektowal to ktos po wypaleniu zielska... ;) chcecie takiego badziewia? To macie, jeszcze na dodatek na wlasna prosbe i odpowiedzialnosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

restart nie pomaga, odinstalowanie i zainstalowanie nie pomaga, jesli to wirus to nie da sie tego skasowac musi byc jakis sposob z tym sie nie da zyc :) kto by wiedzial co z tym prblemem zrobixc tak profesjonalnie niech napisze , dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale smieszne...., dobra juz wlaczylem jakos to gg ale stracilem polowe kontaktow bo bardzo dawno wysylalem do serwera tak wiec zwrocilo mi bardzo dawną liste kontaktow;/ jak jeszcze raz ten blad wystapi cholerny to :mad2: , dzieki wszystkim ktorzy probowali pomoc :) !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz niespodzianka, zainstalowalam sobie powergg i jak juz chcialam znow wlaczyc to..." problem z aplikcja gg.exe...." ej czy naparwde nikt nie wie co z tym zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesiu dobrze mówi, Tlen również obsługuje GG. Nie ma co prawda przesyłania plików, grafik i rozmów głosowych, ale działa, i to bardzo dobrze. Ja już GG nie używam inaczej.

 

Może rzeczywiście spróbuj zainstalować starszą wersję GG? I przetrzep wcześniej kompa skanerem antywirusowym od MKS-a: http://skaner.mks.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma co prawda przesyłania plików, grafik i rozmów głosowych

 

przeciez to wszystko jest w tlenie...

 

[Edytowane: 26/4/2004 przez czesiu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to beta wersja i nie bardzo dziala :( niemniej otwarcie Tlena na reszte serwerow Jabbera (Tlen to zablokowany Jabber) jest tylko kwestia czasu :)

Wracajac do main streamu to nie wiem dlaczego ludzie sobie instaluja gg.exe Masochisci? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co wam moge napisac w dalszym ciagu to :help: czyli nie wiecie jak se z tym poradzic no trudno..;( a co do tlenu to nie wiem...bo mi on do niczego nie potrzebny, ja chce gg pilnie musze sie skontaktowac z osobami tylko z gg !! teraz widze ze jestem uzalezniony bo wlasciwie nawet nie mam innego kontaktu z moimi znajomymi bo mam ich tylko nr gg, dzieki w ogolei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co wam moge napisac w dalszym ciagu to  :help:  czyli nie wiecie jak se z tym poradzic no trudno..;( a co do tlenu to nie wiem...bo mi on do niczego nie potrzebny, ja chce gg pilnie musze sie skontaktowac z osobami tylko z gg !! teraz widze ze jestem uzalezniony bo wlasciwie nawet nie mam innego kontaktu z moimi znajomymi bo mam ich tylko nr gg, dzieki w ogolei :) 
Toteż mówię: zainstaluj sobie tlena, skoro Ci nie chodzi GG! On też osługuje protokół GG!

 

czesiu: ale w tlenie nie prześlesz plików pomiędzy tlenem a użytkownikiem gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co wam moge napisac w dalszym ciagu to  :help:  czyli nie wiecie jak se z tym poradzic no trudno..;( a co do tlenu to nie wiem...bo mi on do niczego nie potrzebny, ja chce gg pilnie musze sie skontaktowac z osobami tylko z gg !! teraz widze ze jestem uzalezniony bo wlasciwie nawet nie mam innego kontaktu z moimi znajomymi bo mam ich tylko nr gg, dzieki w ogolei :) 

 

ehhh, dobrze ci radza... na poczatek zainstaluj najnowszego tlena... potem w konfiguracji zalacz polaczenie z systemem GG wpisz swoj numer gg potem haslo zaimportuj kontakty z gg i po krzyku... i masz o wiele wiecej niz w GG, a juz nie mowie o pluginach - mozna niezle podrasowac tlena... od bardzo dawna uzywam tlena a wiekszosc moich znajomych jest na GG i jakos nie mam najniejszych problemow z polaczeniem sie z nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesiu: ale w tlenie nie prześlesz plików pomiędzy tlenem a użytkownikiem gg.

 

mylisz sie, wystarczy zaintalowac plugin o nazwie: ppft (aktualna wersja to: 0.0.1.1)

Do pobrania stad: http://www.tlen.pl/ktlg/plugins/files/ppft.zip

 

EDIT: update URL.

 

[Edytowane: 26/4/2004 przez 10shu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skanowalem i nic tych plikow z bledami dotyczacymi gg.exe nie da sie przeskanowac :/ ale sie wkurzylem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skanowalem i nic tych plikow z bledami dotyczacymi gg.exe nie da sie przeskanowac :/ ale sie wkurzylem !! 

 

nie chcesz sluchac dobrych rad... to baw sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesiu: ale w tlenie nie prześlesz plików pomiędzy tlenem a użytkownikiem gg.

 

mylisz sie, wystarczy zaintalowac plugin o nazwie: ppft (aktualna wersja to: 0.0.1.1)

Do pobrania stad: http://www.tlen.pl/ktlg/plugins/files/ppft.zip

 

EDIT: update URL.

No właśnie o to skąd to pobrać chciałem się zapytać, ale gdy dałem "quote" url się pojawił po edicie - dzięki, 10shu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...