Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DIGITAL-REALITY

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy twórcy gier przyjęli mało wyrafinowaną taktykę wypuszczania nowych tytułów, najzwyczajniej idąc na łatwiznę i sequelując stare HIT-y.

Ja mimo swej zrzędliwej natury tym razem burzyć się nie będę bo kontynuowana będzie jedna z moich ulubionych gier a mianowicie Wolfenstein. Trzecia już z kolei wersja rozwojowa, która ukaże się w pierwszym kwartale roku 08 będzie fabularnym rozwinięciem Return to the castle Wolfenstein toteż na końcu tytułu widnieć będzie numerek 2 i dobrze – bez zbędnych mącących podtytułów.

Część ta jak zarzekają się programiści z Raven Software będzie równie dużym skokiem technicznym jak ten pomiędzy Wolfenstein3D a RTCW.

Mgła tajemnicy tegoż projektu rozwieje się już niebawem bowiem na tegorocznych targach E3 zaprezentowany ma zostać obszerny materiał przedstawiający rozgrywkę.

Cóż nam zatem pozostaje jak nie czekać ten miesiąc i nie obgryzać paluchów z niecierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor

Jako gracz ET z dość sporym stażem właśnie w tej grze pokładam nadzieję na kontynuację online'owej zabawy; bo na QW jakoś nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTCW grało mi się bardzo fajnie, a wprowadzenie robotów, Heńka i innych zoombe odróżniało tą grę od innych tego typu gier FPP.

Tak więc czekam na następną część gry, oby była równie dobra co poprzednia bo tamta przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze i fajna ale tylko na 1 raz.

 

P.S

 

Zamiast zakladac 200 tematow w ciagu 1 dnia zaloz jeden w ktorym bedziesz opisywal jakie gierki maja wyjsc xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra o IIws uuuuaaaa.

Novum jest takie ze wykorzystuje bardzo slabo znane watki historyczne (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnimi czasy twórcy gier przyjęli mało wyrafinowaną taktykę wypuszczania nowych tytułów, najzwyczajniej idąc na łatwiznę i sequelując stare HIT-y.

Ja mimo swej zrzędliwej natury tym razem burzyć się nie będę bo kontynuowana będzie jedna z moich ulubionych gier a mianowicie Wolfenstein. Trzecia już z kolei wersja rozwojowa, która ukaże się w pierwszym kwartale roku 08 będzie fabularnym rozwinięciem Return to the castle Wolfenstein toteż na końcu tytułu widnieć będzie numerek 2 i dobrze – bez zbędnych mącących podtytułów.

Część ta jak zarzekają się programiści z Raven Software będzie równie dużym skokiem technicznym jak ten pomiędzy Wolfenstein3D a RTCW.

Mgła tajemnicy tegoż projektu rozwieje się już niebawem bowiem na tegorocznych targach E3 zaprezentowany ma zostać obszerny materiał przedstawiający rozgrywkę.

Cóż nam zatem pozostaje jak nie czekać ten miesiąc i nie obgryzać paluchów z niecierpliwości.

 

 

skąd to info ? mam nadzieję, że nie wyssane z palca... sam czekam na rtcw2 z niecierpliwością :)

 

Gra moze i fajna ale tylko na 1 raz.

 

grałeś Ty w ogóle w rtcw/et ? jak mnie wkurzają tacy ludzie, dla których chyba liczy sie tylko liczba postów koło nick'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grałeś Ty w ogóle w rtcw/et ?

Najwyraźniej grał.

 

W singleplayera, mózgu.

 

jak mnie wkurzają tacy ludzie, dla których chyba liczy sie tylko liczba postów koło nick'a...

Wkurzasz sam siebie? Ho, ho! Toż to jawna schizofrenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

W RtCW pykało się fajnie, jednak wtedy stałem w obozie MoH. ;) Mimo to i RtCW zaliczyłem. Dwójeczkę chętnie przygarnę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej grał.

W singleplayera, mózgu.

a zauważyłeś może, że takie gry jak rtcw/quake/fear maja mp, i ludzie kochają właśnie tą grę za tryb mp, a nie sp ? Jak myślisz, dużo jest osób które kupi np. q4 i będzie grało w sp, a potem odłoży go na półkę ? To właśnie tryb multiplayer zapewnia grom przyszłość i scenę.. Dlatego ocenianie gry po trybie sp jest po prostu nie ma miejscu.

 

Wkurzasz sam siebie? Ho, ho! Toż to jawna schizofrenia!

 

tego nawet nie będę komentował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co gdzieś wyczytałem, między innymi Raven Software ma dla ID popełnić kontynuacje gier: Wolfenstein, Doom oraz Quake.

 

Kwestia, czy dobrze wydawać kontynuacje tego typu tytułów jest dyskusyjna, ale... co nam szkodzi zagrać w Doom'a 5, jeśli będzie grą dobrą? ;)

 

Osobiście czekam na dalszy ciąg Quake'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTCW był świetny mam nadzieje że dwójka będzie miała taki sam klimat a może nawet lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RTCW był świetny mam nadzieje że dwójka będzie miała taki sam klimat a może nawet lepszy

Był świetny, i bardzo konkurował swego czasu z Medal Of Honor.

 

Czasami gram sobie w Wolfenstein Enemi Terytory, mam nawet orginała z jakiejś gazetki. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra może być naprawdę spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe... ta giera jest darmowa wiec kazdy kto ja ma ma oryginal :E

Ho, nie wiedzałem. A byłem taki zadowolony że posiadam kolejny orginał. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłeś może, że takie gry jak rtcw/quake/fear maja mp, i ludzie kochają właśnie tą grę za tryb mp, a nie sp ? Jak myślisz, dużo jest osób które kupi np. q4 i będzie grało w sp, a potem odłoży go na półkę ? To właśnie tryb multiplayer zapewnia grom przyszłość i scenę.. Dlatego ocenianie gry po trybie sp jest po prostu nie ma miejscu.

Gry nie ocenia się ani wyłącznie po trybie SP, ani wyłącznie po trybie MP. Gdyby w grach, które wymieniłeś chodziło wyłącznie o multi, to po kiego walca ładować czas i pieniądze w przygotowywanie singla? Przecież "ludzie będą tylko grali w multi".

 

To, że gry nie ocenia się po multi powiedz fanom HLa, którzy czekają na ciąg dalszy historii przedstawionej w rozgrywce singleplayer... ;)

 

Tak więc spokojnie z rzucanymi na szybko hasłami - każdy z was ma trochę racji i jak spróbowalibyście po prostu pogadać, a nie obrzucać się inwektywami, to dałoby się wyciągnąć konkretne wnioski.

 

A co do przełomu graficznego między RtCW a RtCW2, to coś mi się zdaje, że aż tak wielki jak między W3D a RtCW nie będzie, chyba, że grę wypuszczą za kilka lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do przełomu graficznego między RtCW a RtCW2, to coś mi się zdaje, że aż tak wielki jak między W3D a RtCW nie będzie, chyba, że grę wypuszczą za kilka lat :P

Dokładnie, pewnie RTCW2 będzie na zmodyfikowanym enginie Dooma3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak, że Doom 3 posiada technologię MegaTexture, która w pewnym stopniu będzie wykorzystana w ET: Quake Wars. Być może w nowym Wolfie zostanie użyta jej 'pełna' wersja (czyli pozwalająca na używanie "unique textures" na wszystkich obiektach)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajmy jednak, że Doom 3 posiada technologię MegaTexture, która w pewnym stopniu będzie wykorzystana w ET: Quake Wars. Być może w nowym Wolfie zostanie użyta jej 'pełna' wersja (czyli pozwalająca na używanie "unique textures" na wszystkich obiektach)...

tylko jak się nie myle ta opcja wymagała 512mb na grafice, ale w chwili obecnej coraz więcej maniaków gier posiada grafe z 512mb wię jak wyjdzie quake wars to nie będzie problemu z odpaleniem tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłeś może, że takie gry jak rtcw/quake/fear maja mp, i ludzie kochają właśnie tą grę za tryb mp, a nie sp ? Jak myślisz, dużo jest osób które kupi np. q4 i będzie grało w sp, a potem odłoży go na półkę ? To właśnie tryb multiplayer zapewnia grom przyszłość i scenę.. Dlatego ocenianie gry po trybie sp jest po prostu nie ma miejscu.

tego nawet nie będę komentował...

Bioshock.

 

Pamiętajmy jednak, że Doom 3 posiada technologię MegaTexture, która w pewnym stopniu będzie wykorzystana w ET: Quake Wars. Być może w nowym Wolfie zostanie użyta jej 'pełna' wersja (czyli pozwalająca na używanie "unique textures" na wszystkich obiektach)...

Bla bla. Doom III Engine to przezytek. Wystarczy popatrzec co mozna wyciagnac z UE3 (Bioshock, aktualnie najbardziej zaawanoswana graficznie gra wykorzystujaca ten silnik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeżytek? Quake Wars wygląda całkiem zacnie ;)

Całkiem a wyglada to jednak roznica (;.

 

Zobacz na Bioshocka :D

Albo chociaz na Unreal Tournament 3 [;

 

Anyway. Technicznie to przezytek. I to juz nie wina samego silniak co API ktore nie moze sie doczekac aktualizacji (OpenGL 2.0) stanelo w rozwoju wieki temu...

Aktualnie opracowywana wersja 3.0, ktora nie wiadomo kiedy ujrzy swiatlo dzienne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby się pan czasem nie zdziwił, Carmack jeszcze potrafi w OpenGL wyczarować nieziemskie rzeczy ;) No chyba, że się przerzucił na Direct3D i nową grę robią w tym API :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, żeby się pan czasem nie zdziwił, Carmack jeszcze potrafi w OpenGL wyczarować nieziemskie rzeczy ;) No chyba, że się przerzucił na Direct3D i nową grę robią w tym API :E

Nie zdziwie sie. Poprostu zacofania API nie da sie przeskoczyc w inny sposób niż je napisać od nowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, żeby się pan czasem nie zdziwił, Carmack jeszcze potrafi w OpenGL wyczarować nieziemskie rzeczy ;) No chyba, że się przerzucił na Direct3D i nową grę robią w tym API :E

 

Z pewnością. Id Software nigdy nie wypuszcza graficznych gniotów. Ba! Prawie zawsze dorzuca coś nowego. Np. w ostatnim Dumie oświetlenie obliczane w czasie rzeczywistym. Ciagle sie nim zachwycam, bo wyszło kapitalnie. BTW. pomimo,że silnik ten nie był doskonały ciągle mi się marzy aby wydano na nim remake System Shock'a 2. Doom engine jest stworzony dla takich klaustrofo-kosmicznych klimatów i w dodatku świetnie wyglądają te organiczne elementy jakich było w SS2 mnóstwo. Ech... pomarzyć dobra rzecz :)

 

Żeby nie było, że offtop to powiem jeszcze, że ja to bym się jakoś dziwnie poczuł gdyby ID/Raven wypuściło grę bez potworów, miniganów i rakietnicy. Ich gry ZAWSZE były nieziemsko klimatyczne i w jakiś sposób magiczne, na tyle, żeby się o nich pamiętało przez długie lata. ID, I salutes You! (vide Quake's end ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością. Id Software nigdy nie wypuszcza graficznych gniotów. Ba! Prawie zawsze dorzuca coś nowego. Np. w ostatnim Dumie oświetlenie obliczane w czasie rzeczywistym. Ciagle sie nim zachwycam, bo wyszło kapitalnie. BTW. pomimo,że silnik ten nie był doskonały ciągle mi się marzy aby wydano na nim remake System Shock'a 2. Doom engine jest stworzony dla takich klaustrofo-kosmicznych klimatów i w dodatku świetnie wyglądają te organiczne elementy jakich było w SS2 mnóstwo. Ech... pomarzyć dobra rzecz :)

 

Rzeby nie było, że offtop to powiem jeszcze, że ja to bym się jakoś dziwnie poczuł gdyby ID/Raven wypuściło grę bez potworów, miniganów i rakietnicy. Ich gry ZAWSZE były nieziemsko klimatyczne i w jakiś sposób magiczne, na tyle, żeby się o nich pamiętało przez długie lata. ID, I salutes You! (vide Quake's end ;) ).

dokładnie oni zawsze muszą coś dziwnego wymyśleć tak jak w pierwszym RTCW poziom w katakumbach niesamowity klimat tam był wogóle tak jak w całej tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...