Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DIGITAL-REALITY

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie ... sami nie wiecie co piszecie :hmm:

To temat o "Wolfie" ,a jak nie macie co robić ... niedługo rok szkolny, moze warto o tym pomyśleć, a nie pisać nic nie wnoszących postów o jakimś MOHa :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko plusy i minusy po godzinie gry:

 

+klimat

+bohater!

+ulepszenia broni i woalu

+woal

+dźwięk

 

-na początku gra chodziła jakby nie mogła ale potem się już jakby przyzwyczaiłem

-grafika może wielkim minusem nie jest ale nie przypadła mi zbyt do gustu

-trochę głupawi naziści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od bidy obleci ten wolf. durne miasto po co to dali? wydłuzyc grę chyba chcieli.gra ma jakąś blokade na 30fps ? bo więcej nie uswiadczyłem. durni nazisci juz 3 raz w miescie stali tyłem , 3 gosci dostal jeden ci nic dostal 2 ci nic dostał 3 ot koniec starcia.

plusy - muzyka , wybuchy granatów w tłumie na slow,nie ma w co grać to w wolfa.minusy każdy pisze jakie są.6.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od bidy obleci ten wolf. durne miasto po co to dali? wydłuzyc grę chyba chcieli.gra ma jakąś blokade na 30fps ? bo więcej nie uswiadczyłem. durni nazisci juz 3 raz w miescie stali tyłem , 3 gosci dostal jeden ci nic dostal 2 ci nic dostał 3 ot koniec starcia.

plusy - muzyka , wybuchy granatów w tłumie na slow,nie ma w co grać to w wolfa.minusy każdy pisze jakie są.6.5/10

fakt, naziści to pustaki. Ja mam stałe 60 fps 88gt, c2d 3,5; 4 gb ram, all full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze pogrzebać w ini. lub cfg. bo mam30. i ani jeden wiecej jakby blokada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze pogrzebać w ini. lub cfg. bo mam30. i ani jeden wiecej jakby blokada.

jeżeli nie drgnie to możliwe, spróbuj komendą, tyle że ja jej nie znam ;) U mnie od początku bez problemu ;) V-sync wyłącz, może to to, chociaż dziwne, że do 30 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v sync off. ech pewnie to przez moja rakiete 7300gt :lol2: ale widze że te 40 sie nie prosi.popróbuje jak to silnik doom3 to da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
v sync off. ech pewnie to przez moja rakiete 7300gt :lol2: ale widze że te 40 sie nie prosi.popróbuje jak to silnik doom3 to da rade.

Edit !

zdaje mi się, że karta za słaba... a idzie do góry na np 32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie . czy to sufit czy podłoga stałe 30.cholewa

Taki urok silnika - jak byś mógł mieć stałe 60 to byś miał. Prabab ma np. stałe 120 :)

 

Wybaczcie ... sami nie wiecie co piszecie :hmm:

To temat o "Wolfie" ,a jak nie macie co robić ... niedługo rok szkolny, moze warto o tym pomyśleć, a nie pisać nic nie wnoszących postów o jakimś MOHa :Up_to_s:

Wiemy, a Ty wiesz? :hmm:

Muszę Cię zmartwić, bo sporo z wypowiadających się tutaj ma wakacje 365 dni w roku :heu:

 

Mam problem z przejściem etapu na zamku kiedy walczymy z tym wielkim glutem, który się przedostał z innego wymiaru (tuż po śmierci Caroline).

Przy kontrolowaniu

działka

przeszkadzać zaczęła "latencja" myszy... chyba Prabab miał rację, że coś z celowaniem jest nie tak ;) Da się to jakoś poprawić? Bo tak to niemożliwe jest ustrzelenie wszystkich

tych takich czerwonawych mordek, które tak szybko dolatują do gracza. Slowmo mi się wyczerpało i mnie killnęli :P

Ja nie wiem, nigdy nie miałem problemu z 'latencją myszy' w Wolfie... macie jakieś wyimaginowane problemy, albo mi wzrok i mózg siada...

 

 

A jak nie chcesz tych latających gówienek zabijać to wyłącz po prostu talizman - walisz na wzmocnieniu, aż uwalisz ten kawałek potwora, który musisz, wyłączasz szybciutko i zamiast lecących czerwonych mordek witasz skaczące po ziemi potworki - imo dużo łatwiejsze do ustrzelenia

 

 

może ze względu na monotonność misji no ale taka w końcu była wojna na Pacyfiku...

Wojna na pacyfiku to trzymający w napięciu film akcji, gdzie po prostu cały czas coś się dzieje, w porównaniu do wojny w wietnamie (od czasów pierwszego Vietconga nie było chyba żadnej ciekawej gry w tych klimatach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ... sami nie wiecie co piszecie :hmm:

To temat o "Wolfie" ,a jak nie macie co robić ... niedługo rok szkolny, moze warto o tym pomyśleć, a nie pisać nic nie wnoszących postów o jakimś MOHa :Up_to_s:

 

nie mierz innych swoją miarą. Temat o Wolfie a że MoH jest grą do neigo trochę podobną to dyskusja zobczyła na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, nigdy nie miałem problemu z 'latencją myszy' w Wolfie... macie jakieś wyimaginowane problemy, albo mi wzrok i mózg siada...

...albo mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozwaleniem bosa tam gdzie są te jeżdżące kolumny. Wale do niego ze wzmocnienia to sam rozwala jedną ale później już strzelanie ze wzmocnieniem nic nie daje i mnie rozwala.

Jakieś rady ?

 

Kurde nawet to działko L-cośtam 44 które wszystkich obracało w proch go nie zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a moim zdaniem sztuczna inteligencja przeciwnikow jest doskonala ;) nie wiem co wy chcecie, rzucaja granatami dosc celnie, chowaja sie za jakimis przeszkodami, trup sciele sie gesto i tak ma byc, przeciez ta gra to jest taki burnout wsrod fpsow nikt tu nie wymaga realizmu. Poza tym zolnierze wermachtu to byli przewaznie slabo wyszkoleni mlodzi ludzie a nie zadne super oddzialy specjalne i patrzac z tej perspektywy walka z nimi jest dosc wiernie oddana :)

 

W kazdym razie jakby sztuczna inteligencja probowala mnie jakos zachodzic od tylu czy robic jakies mega dziwne uniki odznaczajac sie przy tym nadludzka wytrzymaloscia dzieki ktorej wytrzymywaliby serie z karabinu maszynowego (jak to ma miejsce w niektorych produkcjach) to po 5 minutach wywalibym takie cholerstwo z dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozwaleniem bosa tam gdzie są te jeżdżące kolumny. Wale do niego ze wzmocnienia to sam rozwala jedną ale później już strzelanie ze wzmocnieniem nic nie daje i mnie rozwala.

Jakieś rady ?

 

 

Kurde nawet to działko L-cośtam 44 które wszystkich obracało w proch go nie zabija.

 

Walisz, aż nie padnie - jak nie możesz sobie dać rady, to zobacz walktrough na youtube, ale niczego poza tym co Ci powiedziałem się nie dowiesz - łazisz od kolumny do kolumny i z wzmocnieniem siepiesz w typa ile wlezie. Ja go rozwaliłem na tym momencie w jakieś 40 sekund - ale miałem na maksa działo z promieniem dezintegrującym zupgradeowane i maksymalnie zupgradeowane wzmocnienie

 

 

i używaj spoilerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie do Airborne'a? Dobra gra o WWII. Wadą jej był krótki czas jej przejścia. Ale poza tym naprawdę dobrze się w nią grało. Do czasu wyjścia CoDa 5 Airborne był grą z najlepszą grafiką traktującą o WWII. Ponarzekać to można ale na MoHPA, to była najsłabsza część serii.

Racja :) Airborne jest świetny :) A Pacific Assault to shit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra się bardzo podoba jest bardzo klimatyczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, nigdy nie miałem problemu z 'latencją myszy' w Wolfie... macie jakieś wyimaginowane problemy, albo mi wzrok i mózg siada...

 

Ten problem pojawia się u mnie tylko czasami (zarówno SP i MP), nie występuje przez cały czas. Ostatnio np. wszyscy 4 na serwerze mieliśmy ten dziwny problem, "lag" był bardzo odczuwalny, ruch myszy opóźniony o jakieś 1/2 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja :) Airborne jest świetny :) A Pacific Assault to shit :)

Ta, szczególnie, że zginiemy i na nowo lądujemy spadochronem :E. Airbone'a skończyłem, tylko dlatego, że każdego wcześniejszego MOH'a też, ale ten był najgorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas ten Wolf panowie! Pogralem z 3-4h i nie nudzilem sie ani troche bo w grze caly czas cos sie dzieje, caly czas chce sie grac bo akcja nie stopuje, swietna muzyka, grafika mi nie przeszkadza (gram na low), klimat tez calkiem niezly. Teraz powracam do gry a potem multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, szczególnie, że zginiemy i na nowo lądujemy spadochronem :E. Airbone'a skończyłem, tylko dlatego, że każdego wcześniejszego MOH'a też, ale ten był najgorszy

No i? Ja Airborne'a skończyłem 2 razy i za każdym razem mi się niesamowicie podobał :)

A co do Wolfa to wczoraj zaliczyłem do niego 2-gie podejście, pograłem z 2 godzinki i nadal mam takie samo zdanie, nie zanosi się na to, abym ją ukończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i? Ja Airborne'a skończyłem 2 razy i za każdym razem mi się niesamowicie podobał :)

A co do Wolfa to wczoraj zaliczyłem do niego 2-gie podejście, pograłem z 2 godzinki i nadal mam takie samo zdanie, nie zanosi się na to, abym ją ukończył.

Jak to co, giniemy i możemy wylądować w innym miejscu, tak jakby akcja, którą wykonaliśmy nie miała znaczenia :P Do tego 6 leveli, które przejdziemy szybciej grając dwa razy pod rząd niż HL2: E1 :P I nie przesadzam. W Hl2 E1 delektowałem się każdym momentem, podczas gdy w takim Airbone całość przechodziłem na siłę. W wolfie tez delektuję się każdym momentem gry, dla mnie piękny ten tytuł :)

@P1et - spokojnie pograsz na high w 1024x768. Po co te obniżki detali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne porównanie Hydro... tylko HL2> masa innych rzeczy > Wolf 2009 :E

 

@P1et - spokojnie pograsz na high w 1024x768. Po co te obniżki detali

Może zboczenie na punkcie cyferek w prawym górnym rogu ekranu? Ja nawet nie włączam - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal - chodziło na maksie, płynnie, opóźnień nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...