Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DIGITAL-REALITY

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

my film :P

klik

 

Filmik ok ale po co tam to techno jak z ruskiego wesela? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmik ok ale po co tam to techno jak z ruskiego wesela? :E

Jak to po co? Mamy się przy tym czymś trząść jak galarety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@P1et - spokojnie pograsz na high w 1024x768. Po co te obniżki detali

 

Może zboczenie na punkcie cyferek w prawym górnym rogu ekranu? Ja nawet nie włączam - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal - chodziło na maksie, płynnie, opóźnień nie było :P

 

Dalem od razu na low bo nie myslalem, ze na wyzszych nie bedzie plynnie :E. Teraz jestem na ostatnim(?) bossie i mi psychika przy nim siada - zeby go rozwalic trzeba jakis sposob, czy poprostu faszerowac do skutku? (jest to 2 etap walki z nim, nie ten gdzie kolumny sie przesuwaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dalem od razu na low bo nie myslalem, ze na wyzszych nie bedzie plynnie :E. Teraz jestem na ostatnim(?) bossie i mi psychika przy nim siada - zeby go rozwalic trzeba jakis sposob, czy poprostu faszerowac do skutku? (jest to 2 etap walki z nim, nie ten gdzie kolumny sie przesuwaja)

 

 

Musisz biec do przodu i unikać jego strzałów, tak żeby wbiec pod tą skałę na której stoi, gdy spod niej wybiegniesz pojawi się przed Tobą i wtedy normalnie walisz w niego ze wszystkiego co masz. Przy trzeciej próbie będzie podobnie - ignoruj go i idź do przodu dopóty dopóki nie pojawi się przed Tobą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie stoi na zadnej skale, napierdalam do niego i po jakims czasie on wlaztuje do gory i ciska jakimis kulami ognistymi i znow wraca na ziemie i tak chyba z 4 razy udlao mi sie zrobic i nie amm juz ammo prawie w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale on nie stoi na zadnej skale, napierdalam do niego i po jakims czasie on wlaztuje do gory i ciska jakimis kulami ognistymi i znow wraca na ziemie i tak chyba z 4 razy udlao mi sie zrobic i nie amm juz ammo prawie w ogole.

 

faszerujesz dziada do skutku - jak wzlatuje do góry to chowasz się pod to koło zębate, największe i siedzisz tam, dopóki gość się nie uspokoi - wraca na ziemię i sekwencję powtarzasz - nie ma z nim żadnej wymyślnej filozofii. Po prostu wpakować mu w dupę możliwie jak najwięcej ołowiu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale no chu*a go nie umiem zabic bo nie mam ammo do mp43 i sram do niego praktycznie tylko z tego canon costam (z angielskiego) plus jedna seria mp40 i zostaje mi flamethrower i wyrzutnia rakiet :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak przejść przez tą brame zaraz po ubiciu tego mutanta w zamku (51% zdanej gry mam teraz)? Strzelam w ją ze wszystkiego i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powie mi ktoś jak przejść przez tą brame zaraz po ubiciu tego mutanta w zamku (51% zdanej gry mam teraz)? Strzelam w ją ze wszystkiego i nic.

 

 

Za tobą jest taki kwadrat na ktorym musisz stanac zeby otworzyc brame i potem uzyc Veila ze Spowolnieniem Czasu, ze przez nia przebiec ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powie mi ktoś jak przejść przez tą brame zaraz po ubiciu tego mutanta w zamku (51% zdanej gry mam teraz)? Strzelam w ją ze wszystkiego i nic.

Em... masz taką stalową bramę, a za nią hasał sobie taki mutant jak w szpitalu? Jeżeli tak to

wcześniej zdobywasz takie działo, co takimi kulami wali i które tak fajnie dezintegruje - jak przywalisz w bramę, to się podnosi :)

 

 

Za tobą jest taki kwadrat na ktorym musisz stanac zeby otworzyc brame i potem uzyc Veila ze Spowolnieniem Czasu, ze przez nia przebiec ;)

A no chyba, że odrobinkę dalej - no to też jest, fakt :)

 

Ale no chu*a go nie umiem zabic bo nie mam ammo do mp43 i sram do niego praktycznie tylko z tego canon costam (z angielskiego) plus jedna seria mp40 i zostaje mi flamethrower i wyrzutnia rakiet :/

Jak go zmusisz, żeby dał do siebie podejść (będzie czekał tak jak przy poprzednim fragmencie, aż mu conieco zniszczysz) -

to wtedy wszystko boomnie, zlecisz na dół i pozbierasz zapasy amunicji.... po to, żeby wrócić na górę i znowu gościa zasiepać - tym razem ostatni raz :E

 

 

 

Słabiak jesteś, włącz sobie easy może, co? :E Ja po przejściu przez wrota do wymiaru woalu miałem wszystkie bronie pełne i gdyby można było jeszcze wkopać sprzed bramy to wszystko co leżało to miałbym drugie tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Em... masz taką stalową bramę, a za nią hasał sobie taki mutant jak w szpitalu? Jeżeli tak to

wcześniej zdobywasz takie działo, co takimi kulami wali i które tak fajnie dezintegruje - jak przywalisz w bramę, to się podnosi :)

 

 

 

A no chyba, że odrobinkę dalej - no to też jest, fakt :)

 

 

Jak go zmusisz, żeby dał do siebie podejść (będzie czekał tak jak przy poprzednim fragmencie, aż mu conieco zniszczysz) -

to wtedy wszystko boomnie, zlecisz na dół i pozbierasz zapasy amunicji.... po to, żeby wrócić na górę i znowu gościa zasiepać - tym razem ostatni raz :E

 

 

 

Słabiak jesteś, włącz sobie easy może, co? :E Ja po przejściu przez wrota do wymiaru woalu miałem wszystkie bronie pełne i gdyby można było jeszcze wkopać sprzed bramy to wszystko co leżało to miałbym drugie tyle :E

 

Zagraj se mna na multi to zobaczymy kto jest slaby :). Nie zajamowalem sie zadnym ulepszaniem mocy Veil, jedyne co ulepszalem to bronie - glownie mp43 a to wlasnie do niej nie mialem ammo w walce z tym bossem. Chcesz to zagramu na multi, a lepiej by bylo jakbys zagral ze mna w ET to by byly jajca. Gierke juz przeszdlem i jest full wypas.

 

EDIT: I co tak kozaczysz teraz skoro sam napisales tak:

Bez upgrade'u to mogłem co najwyżej ostatniego bosa posmyrać za uszkiem Ale miałem to działko z wiązką dezintegrującą wymaksowane i bardzo szybko chłopak pękł
wiec ja nie mialem broni, w ktorej mialem najlepszy upgrade, mialem tylko 1 serie do mp40 z upgradem to sie zesrac moglem i musialem sobie radzic z innych broni bez updgradu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto mi powie jak przejsc te drzwi z tym polem siłowym niebieksim w szitalu ????

 

Koleś Ci przecież je wyłącza

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś Ci przecież je wyłącza

:P

 

u mnie jest to samo. pole siłowe w szpitalu nadal działa mimo że pozabijałem wszystkich, wrota woalu się rozpadły a ten szalejący gruby potwór zniknął i był mały filmik. Kryształ też zebrałem. Pole siłowe cały czas aktywne. jak się je wyłącza ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: I co tak kozaczysz teraz skoro sam napisales tak: wiec ja nie mialem broni, w ktorej mialem najlepszy upgrade, mialem tylko 1 serie do mp40 z upgradem to sie zesrac moglem i musialem sobie radzic z innych broni bez updgradu

MP40 zupgradeowany też miałem, ale to lipa :E Nie miałem MP43, a tym wyrzynałem wszystkich niemców na swojej drodze - bez żadnego upgrade - a działko sobie ulepszałem, bo może się przyda. Efekt był taki, że ostatniego gościa rozłożyłem w tępie szybszym niz ustawa przewiduje - bo się składał jak scyzoryk. A ze smyraniem chodziło o pierwszy fragment - przez osłonę... potem nie ma kryształu osłony i problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś Ci przecież je wyłącza

:P

który koles :P jak tam nikogo prucz 2 wiezniów nie zostało reszta pouciekała lub zabici :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to zagramu na multi, a lepiej by bylo jakbys zagral ze mna w ET to by byly jajca.

Może w coś bardziej cywilizowanego? ET mi zbrzydło jakieś 4 lata temu... naprawdę :] Np. CSS? Powiedziałbym CoD1/2/4, ale już się dawno pozbyłem swoich egzemplarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprzeciwko portalu bd takie coś za szybą i tam bd dźwignia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanąłem w miejscu gdzie Gen.Zetta biega ( lata ) miedzy trzema generatorami mocy i za cholere nie wiem jak go rozwalic

pewnie jest to proste ale poprosze o podpowiedz jaka kombinacje kto urzywal

 

dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładuj go aż osłabnie i pójdzie się doładować do któregoś z portali, wtedy szybka zmiana na bazookę i 3 strzały w niego. Portal powinien się rozlecieć. I tak z każdym portalem trzeba zrobić. No i później wykonczyc generała.

Gierka jak dla mnie świetna. Nie Grałem w poprzednie wolfy, ale ten na dla mnie świetny klimat. Muzyka oraz dźwięki bardzo dobre. Grafika świetna. Nie Chodzi o same możliwości silnika które są juz dzisiaj średniawe ale ogólnie o koncept artystyczny. Wiekszosc poziomów różni się w znaczący sposób i ma swój niepowtarzalny klimat i harakter. Tekstury również bardzo fajne. Większosc lokacju wygląda jak prawdziwe. Przeciwnicy jak na koncepcje tej strzelanki.Czyli czysty arcade również świetni. AI niejest tutaj najważniejsze, chociaz przyznam ze mogło by sie troszke lepiej zachowywac ale jest to do wybaczenia. Rózne rodzaje przeciwników trzeba wykanczac na rózne sposoby. Oczywiscie MP43 zabije wszystko no ale znacznie efektywniej dostosować bron do sytuacji i oponenta. Bosowie również zróżnicowani. Przy niektórych trzeba pogłówkować zeby dojsc jak to ich rozwalić. Fajna sprawa z kasą i upgreadami. Duży minus za sposób zdobywania kasy. Jak dla mnie przeszukiwanie wszystkich dziur zeby znalezc worek złota jest idiotyczne. Przez pierwsze 20 minut mi się podobało. Póżniej zrobiło się nużące i męczące. Nie Wspomnę już o idiotycznosci. Jaki szwab schował by worek ze złotem w pokoju szpitalnym w otwartej szafce. TO tylko jeden przykład. Koncepcja ekonomii jest jako tako dlamnie świetna, natomiast wykonanie słabiutkie. IMO powinni założyć jakieś poboczne misje. Za które dostalibysmy kase, w kilku miejscach dołożyć jakies składziki kasy. Np w zamku aż prosi się o jakiś skarbczyk czy coś. Podobnie mozna zrobić w innych lokacjach. Oczywiscie było bo to troszke niesprawiedliwe. Jak nie znajdziemy skarbca nie mamy wcale kasy no i pewnie równie wkurzające. No ale ja nie jestem producentem gier. Do nich należy rozwiązywanie takich problemów, im za to płacą. Kolejny minus to brak systemu osłon. Gra czerpie garściami z innych gier akcji, a nie wzieli jak dla mnie najmilszego elementu. Dużo fajniej i realistyczniej było by sie wychylić zza sciany i bezpiecznie pucować szwabów.

Podsumowując gra jest świetna. Juz raz przeszedłem i zamierzam zabrać się jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stanąłem w miejscu gdzie Gen.Zetta biega ( lata ) miedzy trzema generatorami mocy i za cholere nie wiem jak go rozwalic

pewnie jest to proste ale poprosze o podpowiedz jaka kombinacje kto urzywal

 

dzieki z gory

 

Mam dla Ciebie trochę łatwiejszy sposób rozwalenia tego drania ;)

 

 

Nawalaj do niego ze wzmocnieniem (ważne żebyś był w Woalu bo inaczej nie oberwie), gdy pobiegnie pod te maszyny by się zregenerować spójrz w górę, przy każdej z tych maszyn na górze powinny być takie butle (w Woalu będą się świeciły na czerwono), strzelaj w nie. w ten sposób zniszczysz maszyny, uniemożliwiając Zecie leczenie się. Wtedy szybko włącz wzmocnienie i wykończ dziada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie trochę łatwiejszy sposób rozwalenia tego drania ;)

 

 

dzieki bardzo , wieczorem przetestuje w domu

co jest dalej czy to koniec gry juz ?

btw , cyz jest gdzies info = miernik gry pokazujacy w % etap ukonczenia WOlfa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo w singla gralem na piracie (po tym jak zamowilem gre, ale chcialem juz grac) no i przeszedlem to odinstalowalem bo przyszedl mi oryginal to chce sobie w MP pograc, a nie dziala wpisanie oryginalnego cdkeya na piracie, a mam tez naped DVD zepsuty (niektore plyty czyta, niektore nie - tutaj po kilku kreskach instalacji sie zacina) no i chcialem zrobic obraz plyty, wiec zrobilem u brata na laptopie i wyslal mi go, ale daemon tools nie moze teraz odczytac tego obrazu :x. Jest moze jakis lepszy program do zrobienia tego obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...