Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DIGITAL-REALITY

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

ja dalej nie wiem jak przejsc te drzwi z barierą w szpitalu. Kto mi pomoze !!! :/

 

Wlacz tarcze albo najpierw przebicie i jak bedzie za tym jakas czerwona beczka to strzel i pozniej dopiero tarcza, nie wiem czy to zwykla bariera ale kilka razy taka wystepowala i trzeba bylo tak zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się skoczyć tą grę i muszę powiedzieć że jednak spodiewałem się czegoś wiecej po tak zacnym tytule jak Wolfenstein. Moim zdaniem Wolf RTCW był lepszy a i fabuła była ciekawsza. Co do misji w nowym Wolfie to są troszke nudne, cały czas trzeba wracać do miasta co mnie czasami irytowało. Kolejna sprawa która mnie irytowała to broń. Ciągłe jej udoskonalanie jest nieco nudne a w takiej strzelance raczej nie potrzebne. Nowa broń powinna być znajdowana na polu bitwy tak jak to miało miejsce w RTCW. Jak już jestem przy broni to muszę się doczepić o jej ilość. Jest jej zdecydowanie za mało, a ta co jest to jest raczej mało użyteczna. Nie okłamujmy się wiekszość gry poslugujemy sie mp43 oraz mp40. Na pewno zabrakło karabinu snajperskiego oraz działka szybkostrzelnego które by odpowiadało Venomovi w RTCW, który by rozrywał hitlerowców na części:) Jeśli chodzi o uber przeciwników to najprawdopodobniej brakło na nich pomysłu. Wielki robal? Co to ma być? Wtedy zastanawiałem sie czy to napewno Wolfenstein;/ W przeciwieństwie do RTCW bosowie wypadli naprawde słabo. Dla porównania przypomnijmy sobie super żołnierzy którzy potrafili strzelać rakietami i venomem oraz odpadająće od nich osłony gdy do nich strzelaliśmy. Przypomnijmy sobie te elektryczne skoczki w laboratorium które raziły prądem:) W jedynce pod koniec każdego etapu mieliśmy do czynienia z wyjątkowym potworem, który miał wyjątkowe zdolności ataku. Ci co grali napewno pamietają i wiedzą o co mi chodzi. Kolejna sprawa o której już wyzej wspomniałem to fabuła. Jest nieco nudna i monotonna a producent prawdopodobnie oglądał film Star Gate;). Każda misja wyglada tak samo, zabić wszytko co sie rusza albo zniszczyć jakiś cel. W 1 np. mieliśmy wyelminować dowództwo, przekradać sie niezauważeni do bazy wroga żeby nie właczyć alarmu co było jakimś urozmaiceniem itp:))Nie było tam jakiś wrót do swiata czarnego słonca co czyniło poprzednika jak gdyby bardziej realnego:) Jeśli już jestem przy tym czarnym słoncu to grzechem by było nie wspomnieć o tym kólku w lewym dolnym rogu, któremu zawdzieczamy rózne zdolności zowiącym sie Woalem:))Niby fajna rzecz ale czy napewno w takiej grze jak Wolfeinstein? Ostatnia wada która mi przychodzi do głowy to muzyka. W RTCW muzyka wywoływała emocje, czuło sie klimat gry, niestety w 2 tego brakuje.

Podsumowywująć nowa gra Activision nie jest zła. Potrafi wciągnąć i zaciekawić jednak fani RTCW mogą czuć sie nią rozczarowani. Oceniająć tą gre w porównianiu do jedynki w skali 5 stopniowej dam jej 4:))

 

serenity15 przez te drzwi trzeba przejść na spowolnieniu. Pole co jakiś czas gaśnie, wtedy wciskasz 4 i przechodzisz:) Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry się nie ocenia w skali 1-5 jak w szkole, ale widzę, że na wielu portalach o tym zapominają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry się nie ocenia w skali 1-5 jak w szkole, ale widzę, że na wielu portalach o tym zapominają :P

 

No wlasnie, bezsensowna jest taka skala bo nie mozna precyzyjnie okreslic na jaka gra zalsuguje ocene i nie wiem czemu niektore serwisy maja taka skale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry się nie ocenia w skali 1-5 jak w szkole, ale widzę, że na wielu portalach o tym zapominają :P

 

Hmm mysłalem że na inna skale sobie potraficie przełozyć:P Np w skali 10 dostanie 8:))

PS: W szkole jest skala 1-6:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry ocenia się w skali 1-10 :)

Człowieku, gdzież ty sie urodził? Ocenia sie tak, bo ty tak powiesz?

 

W jakiej skali, to tylko zalezy od danego serwisu/pisma. Można ocenia w %, mozna w skali 1-5 (badz 6), mozna w skali 10, a mozna nawet jeszcze inaczej.

 

To, że Wodzu PL ocenił Wolfensteina w takiej, a nie innej skali, to wylacznie jego sprawa i nie ma żadnego autorytetu, jesli chodzi o skale oceniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm mysłalem że na inna skale sobie potraficie przełozyć:P Np w skali 10 dostanie 8:))

PS: W szkole jest skala 1-6:P

Nie na studiach :P Tam szóstek nie ma :P Poza tym nie da się tego przeliczać na 1-10 bo np jak grę się ocenia na 6+ to na ile przełożysz w skali 1-5 ? :P może 3+ ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie na studiach :P Tam szóstek nie ma :P Poza tym nie da się tego przeliczać na 1-10 bo np jak grę się ocenia na 6+ to na ile przełożysz w skali 1-5 ? :P może 3+ ? :E

 

A tam trzepiacie sie:P 1 na studiach też nie ma:))

Tak jak to napisał gjin to zależy od skali wiec takie Twoje kombinowanie nie ma sensu:P

Mysłalem że ktoś kto grał w RTCW ma podobne odczucia jak ja co do gry a tu zawracacie d..e jakąś skalą:D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej skali to nie chodzi mi Wodzu o to, ze ty oceniles ja w skali na 5 tylko ogolnie jak niektore seriwsy oceniaja co mi sie nie podoba - to takie odstepstwo od tematu wolfa tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zabrakło karabinu snajperskiego

 

Ty jak Ty cholera grałeś? Przecież jest karabin snajperski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jak Ty cholera grałeś? Przecież jest karabin snajperski.

 

Ja tez sie w ogole nie skapnalem, ze nie uzylem w ogole snajperki ale to pewnie trzeba bylo kupic lunete do kar'a a ja nie ulepszalem go w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jak Ty cholera grałeś? Przecież jest karabin snajperski.

 

Że masz lunete to nie znaczy że masz karabin snajperski:P Wedlug Twojego rozumowania można przyjąć że mp43 to karabin snajperski;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest piekna snajperka w wolfie ;), niszczy sie wrogow jak z Awp w Csie... miodziooo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że masz lunete to nie znaczy że masz karabin snajperski:P Wedlug Twojego rozumowania można przyjąć że mp43 to karabin snajperski;]

 

Bredisz niestety i to tak że głowa boli ;) Typowym karabinem snajperskim z okresu II WŚ był właśnie mauser z zeissowską lunetą. Dokładnie taki jaki masz w Wolfie nowym. Do mp43 masz celownik taktyczny a nie snajperski.

 

Rozumiem że jakbyś dostał tego mausera od razu z lunetą to byłby to karabin snajperski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dalej nie wiem jak przejsc te drzwi z barierą w szpitalu. Kto mi pomoze !!! :/

 

Poradzilem sobie :-)

Wlaczylem wzmocnienie (klawisz 2) i strzelilem do tych beczek za barierą z MP43. Beczki wybuchly i wylaczyly bariere. :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poradzilem sobie :-)

Wlaczylem wzmocnienie (klawisz 2) i strzelilem do tych beczek za barierą z MP43. Beczki wybuchly i wylaczyly bariere.

 

U mnie sie tak nie da. Pociski nie przelecą przez bariere:/

Z bazuki rozwaliem ta beczkę ale pole dalej działa :/

Co to ma byc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam trzeba po prostu przejść, bodajże z tarczą i spowolnieniem włączonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka w końcu jest ta gra? bo słyszę różne opinie, porównując do poprzedniego wolfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka w końcu jest ta gra? bo słyszę różne opinie, porównując do poprzedniego wolfa?

Jak widzisz opinie są podzielone. Mi się np podoba, a takiemu Bartassowi nie. Najlepiej sprawdzić samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie tak nie da. Pociski nie przelecą przez bariere:/

Z bazuki rozwaliem ta beczkę ale pole dalej działa :/

Co to ma byc !!!

 

jak strzelisz w te beczki to tarcza zacznie migać, wtedy włącz spowolnienie i przejdź przez nią gdy bedzie wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jak Ty cholera grałeś? Przecież jest karabin snajperski.

Która jest całkowicie zbędna - ja z Kar'a nic nie ulepszałem i do ostatnich lvli na przemian z MP43 leciałem. Denerwował brak tego magazynka ulepszonego, żeby szybciej przeładowywać, ale broń daje radę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja koffam tą snajperkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo szybko sobie snajperkę załatawiłem i do końca samego gry jej używałem. Idealna do rozwalania cięzkich żołnierzy z miotaczami cząsteczek, skrybów i Niemców na odległość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo szybko sobie snajperkę załatawiłem i do końca samego gry jej używałem. Idealna do rozwalania cięzkich żołnierzy z miotaczami cząsteczek, skrybów i Niemców na odległość ;)

Ale do tego wcale luneta nie była potrzebna :)

 

A jak wspomniałem we wcześniejszym poście nawet bez jakiegokolwiek upgrade Kar ma kopa :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...