Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eRazel

jak znaleźć właściciela nr telefonu ?

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem nowa i przychodzę z takim samym problemem jak eRazel.... czy Wasza propozycja pomocy dalej jest aktualna?? :D:D:D bo mnie ten gość wkurza do granic wytrzymałości....

całe szczęście takie informacje są tajne. I na wniosek Policji operator je udostępni.Więc możesz się udać na Policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie.... wolałabym tego uniknąć, ale jak mnie ten gość nie zostawi, to trzeba będzie... kurde, ludziom musi się cholernie nudzić, że tak wydzwaniają do innych osób, żeby im tylko życie uprzykrzyć...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak od szukać osobę po numerze telefonu w erze,tzn imie nazwisko i gdzie mieszka?Pomóżcie mi bo już nie mogę z tym kimś,może podam tej osoby numer to mi pomożecie:698437977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na moj gust to jest bardziej poważna sprawa niz niewyzyte dzieci z gimn lub tajemnicza wielbicielka :P

wiec cza to bardziej kulturalnie załatwić ;]

 

 

osoby puszczające sygnałki i nie odbierające telefonu nie sa powaznymi ludzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ja mam ten sam problem od 2 miesięcy, jakiśbaran lub baranica nęka mnie głuchymi,

proszę o pomoc;

numer:

696276071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , ale co my mamy zrobić? :E Ja nie pracuję w Policji - i nie mogę załatawić Wam danych osoby której numer podajecie.

A jak chcecie , żeby ktoś do danego delikwenta podzwonił również...to chyba macie kolegów/koleżanki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeden gosciu raz grozil przez telefon mowil ze mnie zna etc. Jak sie rozlaczylem to dalej dzwonil... wkurzylem sie i dalem przekierowanie numeru na policje :) od tamtego momentu mialem spokoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jeden gosciu raz grozil przez telefon mowil ze mnie zna etc. Jak sie rozlaczylem to dalej dzwonil... wkurzylem sie i dalem przekierowanie numeru na policje :) od tamtego momentu mialem spokoj :D

To jest metoda :E

 

Bedę pamiętał na przyszłość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

ja mam ten sam problem od 2 miesięcy, jakiśbaran lub baranica nęka mnie głuchymi,

proszę o pomoc;

numer:

696276071

 

ja wiem kto jest większym baranem podając swój numer na publicznym, wielkim forum.

 

brawo Jasiu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wiem kto jest większym baranem podając swój numer na publicznym, wielkim forum.

 

brawo Jasiu!

Dokładnie. Nie dowiesz się kto to jest. Wiem że Policja i może Straż Graniczna ma takie prawo ale nie cywil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jeden gosciu raz grozil przez telefon mowil ze mnie zna etc. Jak sie rozlaczylem to dalej dzwonil... wkurzylem sie i dalem przekierowanie numeru na policje :) od tamtego momentu mialem spokoj :D

na 997? :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem nowy, Bardzo proszę o pomoc jak odnaleźć właściciela nr. który mnie dręczy sms-ami , czy istnieje taka możliwość ???.

Proszę o wiadomości na ten temat jeżeli ktoś zna taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, pomóżcie bo mam taki sam problem że wydzwania do mnie ten numer, nawet o drugiej w nocy.----665843104---Dziękuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On poprostu się rozłącza. A jak ja dzwonię to nie odbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem od pewnych wydarzeń w niedalekiej przeszłości takie coś (stalking) jest karalne? Na policje jeśli masz te 200smsow w miesiac (min.) czy 200 połączeń i oni się tym zajmą (powinni :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie:

- dodaj do czarnej listy

- zgłoś na policję

- udaj wielbicielkę i wybadaj gościa

- i moje ulubione: załóż kilka profili na portalach randkowych dla gejów i podaj gościa numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie:

- dodaj do czarnej listy

- zgłoś na policję

- udaj wielbicielkę i wybadaj gościa

- i moje ulubione: załóż kilka profili na portalach randkowych dla gejów i podaj gościa numer.

:thumbup: :thumbup: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponawiam temat !myślę ze dla tych żartownisiów powinno się stworzyć stronę ogłoszenia matrymonialne !!i dzwonić każdy kto chce bez ograniczeń ja mam takie same problemy z nr 5044i nr

5006918 także dzwońcie jako ogłoszenia matrymonialne ! dla takich to tylko taki sposób skoro kupują sobie karty i je wyrzucają nie odbierając telefonu!dzwońcie i piszcie 'SZUKAM MĘŻA BO MI SIĘ ZWĘŻA "JA NIE MAM CZASU NA POLICJE OSTATNIO JAK KUPOWAŁAM NA INTERNECIE I MNIE OSZUKANO TO SPĘDZIŁAM OKOŁO 6GODZI !A MÓJ CZAS JEST TEŻ CENNY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam problem:

chciałbym się dowiedziec kto jest właścicielem pewnego nr telefonu.

Czy niektóre sieci oferują takie informacje ?

jest mi to bardzo potrzebne . .

 

 

proponuje skorzystać z internetu

Czyj To Numer

 

i wielu innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...