Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

al fazeer

Pytanie co do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na Boże Narodzenie mam zamiar dokonać zakupu PS3 (a właściwie namówić rodziców do jej zakupu :P ) w związku z tym chłciałbym się dowiedzieć czy z grami na konsole ( a byłaby to moja pierwsza) dzieje się tak jak z grami na PC ,że z czasem gry po np. 249 zł kosztują np. 149,129. Innymi słowy czy gry na konsole sprzedawane są w jakiś tańszych seriach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku PSX i PS2 pojawiały się gry w tzw. Platynowej Serii, czyli z ceną obniżoną o około 50% (z 200 do 100). Z czasem gry tanieją nawet jeszcze bardziej, do 79 zł czy mniej (ale trzeba być cierpliwym). Nie ma powodu aby sądzić że na PS3 będzie inaczej (w końcu X360 już ma gry w obniżonych cenach, a konkurencyjnym trza być ;) ). Jest jednak pewien minus, bo warunkiem który gra musi spełnić żeby trafić do tej serii jest odpowiednia sprzedaż, na poziomie 500.000 sztuk lub więcej. Tak przynajmniej było na Ps2, a więc nie ma co liczyć na jakieś większe szybkie obniżki tytułów niszowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi np. o Motorstorma , który jest podobno dość fajną gierką, w grudniu trochę minie od jego wydania a mnie aż tak bardzo nie zalerzy na supernowościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grudnia minie jeszcze sporo czasu i Motorstorm bedzie miał wtedy już ponad rok, więc całkiem możliwe że będzie tańszy, trzymaj kciuki ;) W ogóle podejrzewam że w te święta będzie miała miejsce kompletna SZAJBA jeśli chodzi o promocje/obniżki, na pewno trafią sie jakieś promocyjne pakiety gra+konsola, poza tym szykuje się obniżka xboxa 360 i ostry wysyp nowych gier, jak to w święta. Idealna pora żeby zaopatrzyć się next gena moim zdaniem, starczy spokojnie na jakiś czas, gier będzie już w miare sporo a i grafika miło zaskoczy (bo potem z czasem to już coraz mniej :P ).

 

Aha, jesteś pewien że chcesz PS3 a nie X360? Tak tylko pytam, z ciekawości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi np. o Motorstorma , który jest podobno dość fajną gierką, w Grudniu trochę minie od jego wydania a mnie aż tak bardzo nie zalerzy na supernowościach.

Motorstorm jest świetny naparzamy w to u kolegi na projektorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to tego czy Xbox 360 czy PS3 to sam jeszcze nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. :P Ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zawsze możesz kupić używaną w sklepie lub na allegro, zawsze to jakaś alternatywa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grę zawsze możesz kupić używaną w sklepie lub na allegro, zawsze to jakaś alternatywa..

 

Jakoś nie mam przekonania do sprzedających na Allegro. A że mieszkam na wsi to wątpie żeby któś jeszcze kupił w okolicy konsole next-gen. (kumpel kupił rok temu PS2, do tej pory ma 10 gier, PS3 nie kupi na pewno)

 

A tak przy okazji czytałem o tym że na Xbox-a będzie można ściągnąć wraz z aktualizacją systemu konsoli Polską nakładkę językową(tzn. język poski na menu ekranowym). Czy myślicie ,że na PS3 też będzie coś takiego dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...