Skocz do zawartości
RDI

Co sobie ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

recki / opinie takie sobie raczej , to bardziej sie do konsoli nadaje niz pc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recki / opinie takie sobie raczej , to bardziej sie do konsoli nadaje niz pc ...

Patrzałem na philips bo ma ambilight, do gierek/filmów genialna sprawa. Miałem kilka TV philipsa, w tym zakrzywionego LCD 55" i OLED803 i oba niesamowite go gier. Zakrzywiony daje fajny efekt jak sie siedzi z 2m od niego, ale na większych salonach nie sprawdzałem - wydaje mi sie ze zakrzywienie wtedy sie nie sprawdzi. LCD tez przebijał podswietlenie na rogach i pozbyłem sie na rzecz OLEDa. OLED za to miazga, wiadomo.

Niestety nie ma monitorow OLED a takiego Philipsa bym wzial ze wzgledu wlasnie na ambi (tutaj polecam tez białe ściany dla max efektu).

 

W ogole to interesuje mnie tez ultrapanorama, ma ktos jakies doswiadczenia z tym? W polskich, biednych sklepach są, ale takie mikro po 19 calasi :E nie wiem jaki to moze miec sens :E

Będzie rozkimna, ambi czy ultrapanorama :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lovense wkladam se w ucho i jak wpadajom zetony od widzuw to wibruje mi ucho i mam eargasm

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie caly miesiac temu dokladnie 16.11.2019 kupilem Sejaczennto 900 :E za cale 6 setek :o w calkiem przyzwoitym stanie jak za te kase i bez dziur :o :o

!!

pozniej do tego olej i filtry gdzyz poprzedni wlasciciele mieli wywalone na wymiane wiec koszt 80zl :D

Swiece tez w oplakanym stanie byly

https://zapodaj.net/3ac4b8181f0ad.jpg.html kurła masakra :E :E

wiec znow koszt 50zl za komplet :E

Zakupilem tez nowemu bolidowi kompletne ubranko na zimne dni za 75 ziko

Latarke CHINA BAILONG na 3 x 18650 za 119zl z akumulatorkami koloru zlotego nadajacymi sie raczej na szrot :E

Procz tego kupilem transmiter FM rock b300 za niecale 60zl i chinski powerbank za 22zl na 5 akumulatorkow 18650 ktore tez zakupilem na innej aukcji jako uzywki po nie cale 5zl za sztuke :E a wczesniej ladowarke na 18650 LiitoKala Lii-402 za nie cale 50zl

Kupilem tez szklo hartowane od POLSKIEGO BANANA lecz made in PRC :E na moje dwa fony po 11ziko sztuka :D

 

No i chyba tyle :P

 

aaa ...

bym zapomnial

Z racji wymiany platformy na nieco mocniejsza nabylem tez w dobrej cenie 6/12 i 8/16 procki pod 2011 :E :E

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sejo 900 w LPG :E Kup dwa głośniki niskotonowe 16cm i wrzuć z tyłu w półkę, podepnij pod radio, przednie odłącz. Zobaczysz co to wyprawia XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5191037.jpg

takiego se wziąłem, 16gb ram, 1660ti i 3750h. oczywix 17.3"

 

 

a telefona wziąłem se z playa, abonament w tej samej cenie co miałem mi zostawili i telefon za złotufkę to wziąłem bo mój obecny xcover 4 jest cały poklejony taśmą i ledwo zipie :E

 

motorola-one-zoom-128gb-dual-sim-szary.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem czekać na motorole one hyper ale stwierdziłem że w sumie ta one zoom i tak mi wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...