Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej_S

Poszukuję pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie jestem na 3 roku studiów zaocznych (sobota i niedziela co drugi tydzień) o kierunku Informatyka i Ekonometria w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu, natomiast mieszkam w Brzegu (opolskim). Od pewnego czasu - gdyż został mi jeszcze roczek studiów - poszukuję pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy i nie tylko.

Czekam na propozycje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Andrzej S.

 

ps. Andrzej.Solinski@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poszukujemy przedstawiciela handlowego" to chyba najczęsciej spotykane ogłoszenie w gazecie - nie powinieneś mieć problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Poszukujemy przedstawiciela handlowego" to chyba najczęsciej spotykane ogłoszenie w gazecie - nie powinieneś mieć problemów ;)

 

wiem, wiem, aczkolwiek prawie każda firma wymaga stażu na w/w stanowisku, a jak nie wymaga to jest to najczęściej akwizycja - miałem już kilka takich propozycji, ale niestety się na to nie godziłem. sprzedawanie np. prefiksów, lub namawianie osób aby umieścili swoją firmę w internecie - niestety nie o takie przedstawicielstwo mi chodzi. poszukuję poważnej firmy która poszukuje poważnej osoby. zbliżają mi się już 24 - te urodziny i przydałoby się znaleźć stałą pracę, a nie jak do tej pory - dorywcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, aczkolwiek prawie każda firma wymaga stażu na w/w stanowisku (...) przydałoby się znaleźć stałą pracę, a nie jak do tej pory - dorywcze.
przecież prace dorywcze powinny być traktowane jako staż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...