Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakub1989

Papierowe modele do sklejania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znacie jakieś strony gdzie można znaleść jakieś fajne modele ??

Szukałem na google ale znalazłem tylko jakieś popierdułki skłądajace się 4 części :(

Jsli znacie strony gdzie są jakiś ambitniejsze to dajcie link :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na torrentach znajdziesz pełne numery z iluś tam lat wstecz , tylko potem wydrukować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem praktycznie wszystkie numery Małego Modelarza (ściągnietę z torrenta)... Któregoś dnia doszedłem jednak do wniosku że nie stać mnie by wydrukować któryś z tych modeli w kolorze i... wywaliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Znacie jakieś strony gdzie można znaleść jakieś fajne modele ??

Szukałem na google ale znalazłem tylko jakieś popierdułki skłądajace się 4 części :(

Jsli znacie strony gdzie są jakiś ambitniejsze to dajcie link :)

Tak jak mówią, są na torrentach itp. ale ich drukowanie jest kompletnie nieopłacalne. Lepiej za 2-6zł kupić jakiś modelik na allegro + przesyłka z 3-6zł i gra gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najlepszym dzisiaj wyjściem będzie kupno na allegro. Mój brat wysprzedawał swoje zestawy których nie złożył, jego kumpel różne kupował i bez problemów.

 

Z tego co pamiętam, to wyjątkowo dobre są serie Fly Model ( Przykład: LINK ).

 

Do dzisiaj stoją na półkach jego najlepsze statki i samoloty :] Jednymi z fajniejszych na półce są A-10A z Fly Model ( Samolot, z takim ryjem dzikiej świni wymalowanym na samym przodzie ) i taki duży lotniskowiec japoński z miniaturkowymi, papierowymi samolotami, nazwy nie pamiętam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak sam sie w to bawilem. Kiedys mialem na warsztacie Wilczy Szaniec. Juz prawie konczylem i ktoregos pieknego dnia mama wyrzucila to na smietnik. I w tym momencie to byl koniec mojej kariery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Znacie jakieś strony gdzie można znaleść jakieś fajne modele ??

Szukałem na google ale znalazłem tylko jakieś popierdułki skłądajace się 4 części :(

Jsli znacie strony gdzie są jakiś ambitniejsze to dajcie link :)

 

Mój tata sprzedaje na allegro modele do sklejania , teraz sobie przypomniałem , jak chcesz to możesz kupić :E , nick konta to : Dyto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc właśnie ściągam jakis pliczek z modealmi 205 mb ale idzie tylko 8kb z emula na torretnach nic ciekawego nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurcze nie moge nic ciekawego znaleść jesli ktoś z was ma jakieś pliki do torrenta niech poda mi do nich link na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te proste to raczej nie dla mnie już trochę w tym siedzie :)

 

W kioskach nic ciekawego nie moge znaleść w okolicy nie ma żadnego sklepu modelarskiego dlatego szukam na necie.

A na allegro ceny fajnych modeli są dużo większe niż nich normalna rynkowa cena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te proste to raczej nie dla mnie już trochę w tym siedzie :)

 

W kioskach nic ciekawego nie moge znaleść w okolicy nie ma żadnego sklepu modelarskiego dlatego szukam na necie.

A na allegro ceny fajnych modeli są dużo większe niż nich normalna rynkowa cena :(

 

Nie wiem, po ile teraz są modele :) bo w tym dawno już nie siedzę :) ale tata sprzedaje na allegro chyba 8 zł , coś mi ostatnio mówił :) to jak coś to sobie możesz kupić :)

 

P.S widziałem kiedyś stronę na której były modele najsłynniejszych budynków świata , cena za jednego około 200 $ :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie lubie "malego modelarza" , jego poziom trudnosci zalezy od modelu jaki se kupisz jest w miare duzo szczegolow a koszt modelu jest brdzo niski. Ostatnio se kupilem 8 modeli za 5 pln od sztuki i jestem zadowolony zaczynam juz sklejac 2 model i musze przyznac ze to nie jest takie proste na jakie wyglada !! :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to mam na dysku parę modeli startrekowych o różnym skomplikowaniu (zwykle za dużym jak na moje umiejętności i zapał ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...