Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Little_Dirty

Coffee Heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, właśnie trwa rekrutacja do kawiarni coffee heaven, więc osoby szukające pracy mogą się zgłaszać. Warunki są nawet dobre, praca bardzo ciekawa, można sie sporo nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest tam restauracja i ile placa za godzine?

 

maja chyba podpisane jakieś umowy z siecia Empik, czesto widze je razem ;)

 

gdzie jest tam restauracja i ile placa za godzine?

 

to jest sieć kawiarni, jezeli mówimy o tym samym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie są 22 restauracje coffee heaven......a ile płacą za godzine ? to jest bardzo zróżnicowane i zależy od wielu czynników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie.....zależy np. od tego, w której restauracji pracujesz :] od tego jak Ci pójdzie okres próbny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a restauracja na nowym swiecie? ;) na czym w ogole polegalaby ta praca na robieniu herbat i deserow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w coffee ? generalnie praca polega na robieniu kawy :P oczywiście najpierw przechodzisz szkolenie z tego zakresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomylka pewnie ze kawy nie herbaty! a na czym polegac moze takie szkolenie i jakie wymogi trzeba spelniac zeby przyjeli na sluzbe? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyrabiać książeczke sanepidowską i potem masz rozmowe rekrutacyjną....trzeba przejść pozytywnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osobami w starszym wieku tez jesteście zainteresowani? Jaki jest rodzaj umowy, umowa o prace, zlecenie, a może na czarno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na okresie próbnym / treningu masz umowe zlecenie, potem umowe o prace(wielkość etatu jest różna, ale na ogół dostosowana do Twoich potrzeb). A co do wieku, to nie mam pojęcia, najlepiej złożyć CV i czekać na telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi ktos mowil kiedys o tej kawiarni ze zatrudniaja na okres proby ok 2 dni potem mowia ze sie nie nadajesz i nie daja kasy za przepracowane godziny :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dwa tygodnie ćwiczeń a łącznie dwa miesiące okresu próbnego - za wszystko płacą ok. 1000 zł miesięcznie, potem dostajesz umowe o prace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli za 2 tygodnie cwiczen kasa bedzie? :Up_to_s: bo ja zamierzam pracowac tylko w wakacje wiec ok 2 miechow i chcialbym zarobic ok 1500-2000zl. napisalem dzis do nich maila z cv ciekawe co odpowiedza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyzysk

sprzedajesz kawy po 7-15 zł a do łapy dają 6-8 ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOOOL...

z tych 7-15zł trzeba jeszcze utrzymać lokal, zakupić produkty (no chyba że kawę się robi z powietrza...), inni też mają dostać wypłatę, a właściciel ma jeszcze zarobić... pomyśl co piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych 7-15zł trzeba jeszcze utrzymać lokal, zakupić produkty (no chyba że kawę się robi z powietrza...), inni też mają dostać wypłatę, a właściciel ma jeszcze zarobić... pomyśl co piszesz...
Dokładnie tak.

 

do łapy dają 6-8
Jak na pracę, w której jedynym wymaganiem jest chęć do pracy, to 6-8 zł "na rękę" to całkiem nieźle. Jak na pierwszą pracę, czy pracę na wakacje, to też nieźle. To nie żaden wyzysk, tylko realne stawki i, jak na taką pracę, całkiem dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • DPF? A coś takiego w Polsce w ogóle istnieje? To się wycina i dalej jeździ
    • Z tym procesorem, to jakieś dziwne rzeczy piszesz Co to za wynalazek jeśli można wiedzieć ? Co do opóźnienia rpm od wentylatora CPU, to musisz to sobie właśnie tak ustawić, żeby reagował z opóźnieniem i obserwować temperaturę. Wiedząc, że pojemność chłodzenia jest dość duża - tak zakładam, bo nie wiem jakie jest  - to temperatura procesora nie ma prawa od razu podskoczyć o ileś tam stC, więc opóźnienie rpm będzie działać jak należy. Poza tym nie trzeba od razu ładować max rpm, bo po co, ustaw np. 50% rpm do 65stC a powyżej ułóż krzywą rpm liniowo do góry do np. 70stC i wypłaszcz, żeby wentylator nie wchodził na rakietowe obroty powyżej 70stC.   FC po uruchomieniu wykrywa wszystkie czujniki w komputerze i pokazuje je jako tabelki. Do tych tabelek trzeba przypisać odpowiedni czujnik/gniazdo FAN na płycie i podpiąć do niego wentylator (obojętnie, czy 3 pin czy 4 pin) Jeżeli masz na froncie np. dwa wentylatory, to fajnie ustawić rpm górnego wentylatora na froncie do czujnika od CPU (wentylator jest na wysokości chłodzenia CPU) a ten poniżej na froncie ustawić pod czujnik karty graficznej (wentylator jest na wysokości karty graficznej) Oba wentylatory będą się dynamicznie kręcić w zależności od czujników przydzielonych w FC. Gdy procesor będzie obciążony, a karta nie, to tylko górny się rozkręci, żeby podmuchać na mobo i procesor, odwrotnie będzie przy obciążeniu tylko karty. A w grach, gdzie wszystko zapierdziela na maxa, oba wentylatory będą kręcić z np. 1000rpm, gdy temperatury będą oscylować w okolicach np. 70stC dla CPU i 60stC dla karty. Możliwości jest od groma, tylko trzeba sobie to fajnie poustawiać W idle nic się nie kręci, bo nie musi, jedynie tylny wywiew ustawiony od 40stC czasem zakręci, jak się w budzie za ciepło zrobi, bo się w końcu zrobi, jak wywiew nie działa. Mam tak u siebie i jest elegancko. Co do SickleFlow 140 ARGB to krzywa rpm załatwia wszystko, wystarczy ustawić max na 1000rpm i gitara. Teraz sobie gram w FP (fishingplanet) i zobacz, jak się zachowują wentylatory: Wentylator na CPU kręci się dopiero od 50stC, tylny od 40stC, a przednie się nie kręcą, bo ich nie ma Aha, no i pompka w grze idzie na 100%, gdy w idle na 50% Sterowane ofkors w FC    
    • To teraz tylko czekać na premierę i ceny. 
    • @TheMr. Nie dostaną parasola z powietrza, nie w pobliżu samej linii frontu. Rosja ma obronę plot jak i swoje lotnictwo. Potrzebują wojsk zmechanizowanych i artylerii klasycznej jak rakietowej. Tyle że nigdy nie będzie ich stać nawet na 10% tego co potrzeba. Stąd już mają sił NATO, będą większe, w tym niemieckie. A w razie wojny będzie też wsparcie od nas, między innymi po to przenieśliśmy część jednostek na wschód i północnych wschód. Przy czym kojarzę że już tu niedawno o tym pisaliśmy. Szkoda się powtarzać.  
    • Trochę zleciało, ale ostatecznie monitor kupiłem, a konkretnie dzisiaj odebrałem . Jak pisałem, nie był to jakiś priorytet, trochę zachciewajka, ale cały czas mi chodził po głowie. Klamka ostatecznie zapadła w niedzielę gdy podpiąłem konsolę pod starego Samsunga i po prostu mówię "no nie, tak być nie może". Obraz już taki bardzo nie współczesny . Z monitorem poobcowałem może z 1,5h, co mogłem to jako tako sprawdziłem. Jestem nim oczarowany i zakochany . Chyba trafiła mi się dobra sztuka, bo żadnych złych pikseli nie zaobserwowałem, podświetlenie równomierne. Kontrast i jasność super. Smużenie i cała reszta jak na razie też bardzo spoko. Rozumiem jeśli ktoś przechodził z dobrego ipsa to "coś" tam widział, ale jak ktoś używał TV VA to jakiekolwiek smugi czy coś to chleb powszedni. Filmy również spoko, taki mały telewizorek za "niedużą" kasę czyli coś o co mi chodziło.   W sklepie dopytywałem się o ew. zwrot, ale już wiem że monitorek zostaje u mnie.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...