Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

-Zasio-

Zakup hantli itp sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, chce sobie kupić zestaw hantli,wiadomo gryf gwintowany, te co są przeważnie na allegro lub podobne z mozliwością regulacji,standart. Stare hantelki troche za lekkie i bez regulacji,a trzeba iść do przodu :kwasny: .Zalezy mi by max obciążenia na każdym hantlu wynosiły od 10 do 15 kg, a nawet najlepiej 20 kg :) z możilowścia dokupienia obciążenia, gdzie mogli byscie mi polecić kupno,w sklepie jest strasznie drogo,jestem zainteresowany allegro ponieważ nawet z przesyłką wychodzi taniej o wiele niż kupno u mnie w sportowym :lol2: ,chce także dopasować średnice otworu obciążenia z hantli do gryfu krótkiego na bika i ewentualnie długiego do ławeczki bo mysle że niedługo sobie sprawie :) , także czy allegro jest opłacalne nawet z kosztami za odbiór przesyłki,cena jaką moge wydać na zestaw z kosztami przesyłki wynosi w granicach około 100 zł ewentualnie moge troche dać więcej ''Kto pyta nie błądzi'' mysle że poradzi troche jak i reszta ;)

 

takie oferty mnie nteresują:

http://allegro.pl/item210419577_hantle_zes...gwintowany.html

http://allegro.pl/item211578546_hantle_10_...model_db10.html

http://allegro.pl/item211172254_hantle_2x1...p_warszawa.html

 

z gryfami na bicepsa itp. narazie poczekajmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie może czy jak przyślą mi paczke kurierem z hantlami to czy pierw moge zajrzeć czy to są naprawde hantle? oczywiście przez allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie - nie możesz nic otwierać dopóki nie zapłacisz, o ile nie wykupisz dodatkowo płatnej opcji (np. sprawdzenie zawartości przesyłki [poczta]) - poza tym po co zamawiać w ciemno hantle z netu i płacić tyle forsy dodatkowo za wysyłkę? Zupełnie tego nie rozumiem, przecież możesz kupić jakiś kompletny szmelc - nie ma w Twoich stronach gdzie się udać osobiście i wybrać coś zupełnie świadomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne pytanie - nie możesz nic otwierać dopóki nie zapłacisz, o ile nie wykupisz dodatkowo płatnej opcji (np. sprawdzenie zawartości przesyłki [poczta]) - poza tym po co zamawiać w ciemno hantle z netu i płacić tyle forsy dodatkowo za wysyłkę? Zupełnie tego nie rozumiem, przecież możesz kupić jakiś kompletny szmelc - nie ma w Twoich stronach gdzie się udać osobiście i wybrać coś zupełnie świadomie?

niestety nie :kwasny: zestaw hantli 2x10 kg u mnie w sportowych sięga w granicach 150 zł :kwasny: to jest nawet drożej prawie o 50 zł niż z przesyłka przez allegro,tylko tu nie mam pewności,dałem też ogłoszenie na moje okolice ale narazie nikt nic nie napisał i wątpie żeby ktoś wogóle napisał :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak po pierwsze wejdź lepiej na jakieś forum kulturystyczne tam raczej ktoś ci doradzi.

 

Co do hantli to moim zdaniem lepsze są te które mają rączkę pokrytą gumą, lepiej się je trzyma. Pozatym chyba lepiej kupić osobiście bo widać co sie kupuje, co do sklepów to trzeba pochodzić po paru różnych bo rzeczywiście np. w go sporcie nie jest najtaniej. Acha no i własnie najlepsze rozwiązanie to takie żeby obciązenie pasowało też na sztange a to najlepiej było by sprawdzic w sklepie bo zazwyczaj sztanga ma większą grubośc od chantli i może nie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak po pierwsze wejdź lepiej na jakieś forum kulturystyczne tam raczej ktoś ci doradzi.

 

Co do hantli to moim zdaniem lepsze są te które mają rączkę pokrytą gumą, lepiej się je trzyma. Pozatym chyba lepiej kupić osobiście bo widać co sie kupuje, co do sklepów to trzeba pochodzić po paru różnych bo rzeczywiście np. w go sporcie nie jest najtaniej. Acha no i własnie najlepsze rozwiązanie to takie żeby obciązenie pasowało też na sztange a to najlepiej było by sprawdzic w sklepie bo zazwyczaj sztanga ma większą grubośc od chantli i może nie pasować.

wiem ale nie jest tak łatwo i chyba będe musiał się narazie wstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... nie chce zakładać nowego tematu skoro już jeden taki jest :)

 

Planuje zakup hantli ale nie dość, że fundusze są ograniczone to jeszcze nie wiem jakie :P

 

Zastanawiam się na zakupem:

- Takich w cenie 26 zł w sklepie u mnie w mieście

- od kumpla 1 gryfu z ciężarkami - łączna masa tego zestawu to 7,3 kg w cenie 30 zł

- czegoś innego w cenie do 40 zł wraz z ewentualną przesyłką...

 

No i właśnie nie wiem czy lepiej kupić te 2(szare) czy sam 1 hantel (hantl czy czy jak to sie tam powinno pisać :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie chce zakładać nowego tematu skoro już jeden taki jest :)

 

Planuje zakup hantli ale nie dość, że fundusze są ograniczone to jeszcze nie wiem jakie :P

 

Zastanawiam się na zakupem:

- Takich w cenie 26 zł w sklepie u mnie w mieście

- od kumpla 1 gryfu z ciężarkami - łączna masa tego zestawu to 7,3 kg w cenie 30 zł

- czegoś innego w cenie do 40 zł wraz z ewentualną przesyłką...

 

No i właśnie nie wiem czy lepiej kupić te 2(szare) czy sam 1 hantel (hantl czy czy jak to sie tam powinno pisać :P)

jak już tu napisał ''kto pyta nie bładzi'' zakup z allegro wiąże sie z ryzykiem,mnie to też przekonało,i pohamowałem się z kupnem hantli z allegro,lepiej sprawdzić na oczy taki sprzęt,bo ktoś Ci może wrzucić jakiś stary hantel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już tu napisał ''kto pyta nie bładzi'' zakup z allegro wiąże sie z ryzykiem,mnie to też przekonało,i pohamowałem się z kupnem hantli z allegro,lepiej sprawdzić na oczy taki sprzęt,bo ktoś Ci może wrzucić jakiś stary hantel :P

nie no dobra... allegro odpada....

 

ale co by było lepsze ta pierwsza opcja z tym betonem że tak się wyrażę :D czy to od kumpla ?? bo sam nie wiem...

 

w sklepie na mieście widziałem także sam gryf za 35 zł ale bez żadnych ciężarków :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle
jak już tu napisał ''kto pyta nie bładzi'' zakup z allegro wiąże sie z ryzykiem,mnie to też przekonało,i pohamowałem się z kupnem hantli z allegro,lepiej sprawdzić na oczy taki sprzęt,bo ktoś Ci może wrzucić jakiś stary hantel :P

No ale przecież na allegro sprzedają też firmy... skoro ktoś, kto sprzedaje sprzęt do ćwiczeń ma kilka tysięcy pozytywnych komentarzy, z czego kilka negatywów od idiotów, którzy chcieli za pobraniem, pomimo, że sprzedający miał warunek tylko na konto... to ja bym się nie zastanawiał, tylko brał - o ile w mieście nie znalazłbym żadnego takiego sklepu. O cenach nie wspominam, bo raczej z allegro byłoby drożej, ze względu na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał zdanie w mojej sprawię to proszę napisać :P

do jutra muszę wiedzieć co lepsze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież na allegro sprzedają też firmy... skoro ktoś, kto sprzedaje sprzęt do ćwiczeń ma kilka tysięcy pozytywnych komentarzy, z czego kilka negatywów od idiotów, którzy chcieli za pobraniem, pomimo, że sprzedający miał warunek tylko na konto... to ja bym się nie zastanawiał, tylko brał - o ile w mieście nie znalazłbym żadnego takiego sklepu. O cenach nie wspominam, bo raczej z allegro byłoby drożej, ze względu na przesyłkę.

w moim wypadku nawet kupno hantli z allegro wraz z kosztami przesyłki jest tańsze od kupna ich w sklepie o 50 zł :lol2:

 

Witam... nie chce zakładać nowego tematu skoro już jeden taki jest :)

 

Planuje zakup hantli ale nie dość, że fundusze są ograniczone to jeszcze nie wiem jakie :P

 

Zastanawiam się na zakupem:

- Takich w cenie 26 zł w sklepie u mnie w mieście

- od kumpla 1 gryfu z ciężarkami - łączna masa tego zestawu to 7,3 kg w cenie 30 zł

- czegoś innego w cenie do 40 zł wraz z ewentualną przesyłką...

 

No i właśnie nie wiem czy lepiej kupić te 2(szare) czy sam 1 hantel (hantl czy czy jak to sie tam powinno pisać :P)

a jaki ten gryf jest szeroki? i jaka średnica? żebyś potem mógł sobie wrazie czego dokupić obciążenai troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już tu napisał ''kto pyta nie bładzi'' zakup z allegro wiąże sie z ryzykiem,mnie to też przekonało,i pohamowałem się z kupnem hantli z allegro,lepiej sprawdzić na oczy taki sprzęt,bo ktoś Ci może wrzucić jakiś stary hantel :P

 

Zawsze możesz wysłać wiadomość do sprzedającego i poprosić o real foto jeśli chcesz mieć pewność do tego co kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak na razie wstrzymam i do zbieram trochę kasy i kupie sobie u siebie w mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak na razie wstrzymam i do zbieram trochę kasy i kupie sobie u siebie w mieście ;)

a co masz zamiar dokładnie kupić :):question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gryf u siebie w mieście i do tego ciężarki... tak żeby było te 5 kg a później kupię 2 gryf i to samo :) a jeszcze później następne ciężarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gryf u siebie w mieście i do tego ciężarki... tak żeby było te 5 kg a później kupię 2 gryf i to samo :) a jeszcze później następne ciężarki

rozumiem że masz zamiar kupić na początek gryf prosty z lekkim obciążeniem,a następnie znów 2 gryf z obciążeniem :E:question: , chyba ten 1 gryf to krótki i potem 2 krótki żebyś miał zestaw hantli,tak to rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw jeden z obciążeniem a później drugi z obciążeniem ;)

 

gryfy krótkie oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw jeden z obciążeniem a później drugi z obciążeniem ;)

 

gryfy krótkie oczywiście

gryf waży 2 kg także ile chcesz dokupić obciążenia :question:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z 4 kg na początek z czasem można dokupić jeszcze coś ;)

no pewnie ;) każdy ćwiczy ile i jak może,najlepiej sobie tak troche skupować powoli a nie dawać na siłownie,bo potem jakby co zawsze se poćwiczysz i masz czym a z siłowni nikt Ci nic nie da :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania jedna hantle o obciazeniu 10 kg. Nowa, nie używana, gryf gwintowany, 35 mm. Talerze o masie

2x2 kg

2x1,25 kg

2x0.75 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...