Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kleptoman

Plus znowu oszukuje?!

Rekomendowane odpowiedzi

Do ciężkiej cholery! Miałem jakieś 70-80zł na koncie, wczoraj sprawdzam, jest 35. Dziś już 25...

 

Po zakończonej rozmowie przychodzą do mnie 2sms o kosztach... Podwójne naliczanie?

Przed chwilą przyszedł do mnie kolejny sms o kosztach chociaż nigdzie nie dzwoniłem. A w sms'ie jest napisane, że czas rozmowy wyniósł 4 sekundy, koszt rozmowy 1.30zł! Paranoja! Kiedyś już podbierali pieniądze z kont to potem jako cudowną rekompensatę dali parędziesiąt darmowych minut do ich sieci ( żenada ). Znowu powtarzają swój niecny proceder?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2601 zadzwoń i zgłoś. Poproś konsultanta aby się wyraźnie przedstawił oraz na koniec poinformuj, że rozmowa jest rejestrowana.

 

2. jaki masz telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2601 zadzwoń i zgłoś. Poproś konsultanta aby się wyraźnie przedstawił oraz na koniec poinformuj, że rozmowa jest rejestrowana.

 

2. jaki masz telefon?

2. To chyba niezbyt istotne? Motorola V975.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest do du.py sam mam w plusie ale przenoszę się do Orange.Najbardziej denerwuje mnie że pieniądze z konta nie są pobierane odrazu :mad: tylko co kilkanaście sms'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus jest do du.py sam mam w plusie ale przenoszę się do Orange.Najbardziej denerwuje mnie że pieniądze z konta nie są pobierane odrazu :mad: tylko co kilkanaście sms'ów.

 

 

Też jestem w plusie i tez mnie to denerwuje tyle, że nie moge zmienic bo mam mixa, a jak cały czas pobierają ci kase to zrestartuj telefon ja czasem mam np. 15 zł mimo że przed chwilą doładowywałem za 30 zł a przed doładowaniem miałem 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie odejmują od razu tylko pakietami dlatego że oszukują.Zamiast odjąć 2,50zł odejmują zapewne 3,00zł kto ich tam kontroluje :mad2:

 

Też tak mam.Wyśle kilka sms'ów przychodzi opłata 2,50zł potem wsyłam jeszcze 2 i znowu 2,50zł :mad: Eh,szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polscy operatorzy oszukuja? nie mozliwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polscy operatorzy oszukuja? nie mozliwe!

A jednak ;)

 

 

Wiem ile dzwonię i ile sms'ów piszę. Ale na pewno przez ostatnich parę dni nie wydałem tych 40zł. Wkurzyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam telefon w plusie, aktywowałem sobie jakieś "krótkie kody" czy coś takiego i kasę mi liczy na bieżąco :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak ;)

Wiem ile dzwonię i ile sms'ów piszę. Ale na pewno przez ostatnich parę dni nie wydałem tych 40zł. Wkurzyłem się.

 

w erze tez mnie cieli w bambuko, zaden pl operator nie jest dobry, powinni podniesc jakosc swiadczonych uslug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowe z plusem podpisałem 8 dnia miesiąca, a doładować trzeba co miesiąc, czyli rozumując co każdy 8 dzień miesiąca a oni blokują mi konto coraz szybciej najpierw normalnie 8 to ok, ale potem 7,6, w tym miesiącu zablokowali mi 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umowe z plusem podpisałem 8 dnia miesiąca, a doładować trzeba co miesiąc, czyli rozumując co każdy 8 dzień miesiąca a oni blokują mi konto coraz szybciej najpierw normalnie 8 to ok, ale potem 7,6, w tym miesiącu zablokowali mi 5

 

A to nie jest przypadkiem tak, ze np co 30dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w erze tez mnie cieli w bambuko, zaden pl operator nie jest dobry, powinni podniesc jakosc swiadczonych uslug

Dobrze że mam abonament w chu*** trudniej mnie zrobić..:E

a to jakaś paranoja jak to czytam to się płakać chce :P jak tak można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mam abonament w chu*** trudniej mnie zrobić..:E

 

wydaje Ci sie tylko :P tez mialem abo i szybko mi minuty znikaly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje Ci sie tylko :P tez mialem abo i szybko mi minuty znikaly...

Dzięki Ci za pocieszenie :D to może wcale nie ja tak dużo gadam...będę się musiał uważniej przyjrzeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest przypadkiem tak, ze np co 30dni?

Pisze miesiąc, a po za tym po lutym powinno wyjść na plus, no chyba że jest tak że może być skrócone ale wydłużone już nie. ale to też oszustwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze miesiąc, a po za tym po lutym powinno wyjść na plus, no chyba że jest tak że może być skrócone ale wydłużone już nie. ale to też oszustwo

 

mi sie wydaje, ze jest t ookreslona liczba dni a nie "miesiac" na bank jest jakas *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, ze jest t ookreslona liczba dni a nie "miesiac" na bank jest jakas *

 

jak wcześniej napisałem, a co z lutym w takim razie, bo jestem pewien że w marcu też bardzo wcześnie zablokowali mi konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. To chyba niezbyt istotne? Motorola V975.

 

istotne. Jakby to był jakiś smartfon - to mogłaby być wina wirusa.

 

A ja nie wierzę, że pieniądze znikają. Sprawdźcie stawki za minutę i smsa, policzcie ile smsów wysłaliście oraz ile zł znika z konta.

 

A jak ktoś ma niezbity dowód to zapraszam do UKE - Pani Anna lubi banować wszelkie nieprawidłowości u polskich operatorów.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm cholernie dziwna sprawa... ale czytalem kiedys cos podobnego ale chodzilo o abonament, zdaje sie ze ktos cos popierdzielił w sieci i byly 2 karty pod jednym numerem, facetowi przychodzily rachunki po kilkaset zlotych, nawet jak telefon lezal wylaczony...

To musi byc jakis blad w sieci, sprobuj podzwonic do nich i to wyjasnic, sprobuj zamowic moze jakis biling połaczen i smsow, musi wyjsc gdzies ze to nie Ty dzwoniles/pisales... :)

Swoja droga mnie jeszcze takie cos nie spotkalo, ale ja korzystałem do tej pory z Heyah, było wszystko cacy, teraz mam Tak-Taka i też nie narzekam, jedynie zjadlo mi 2,89 zł za WAPa, a nie wysłałem nawet 100 kb, a pobrałem max jakies 150 ;) (a jest 72 gr za 500 kb ;) )

Ale to tłumacze sobie tym ze moze to naliczyło jako różne połączenie i stąd ta kwota ;)

 

Tak więc dzwon, a jak nie wyjdzie kup inna karte z plusa lub nawet zmien siec ;)

 

PS: TU jakby coś masz linka do mojego projektu o ktorym wspominalem w innym miejscu, wpisujesz kwote i wyświetla Ci co w kazdej sieci za to masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
istotne. Jakby to był jakiś smartfon - to mogłaby być wina wirusa.

To wirusy na Smarty są aż tak groźne, żeby pieniądze(czy darmowe minuty wykorzystywały) ? Ja na razie nie mam problemów ale chyba zainstaluje jakiegoś antywirusa. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą to szkodliwe oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze miesiąc, a po za tym po lutym powinno wyjść na plus, no chyba że jest tak że może być skrócone ale wydłużone już nie. ale to też oszustwo

 

"Pisze", to dziecko z kolonii. "Jest napisane", to poprawna forma.

Przeczytaj dokladnie umowe, a nie oczerniasz innych. Jest jak wol napisane, ze okres rozliczeniowy to 30 dni. Ktos juz pomyslal za Ciebie, ze miesiac to nie 28/29/30/31 a stale 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wirusy na Smarty są aż tak groźne, żeby pieniądze(czy darmowe minuty wykorzystywały) ? Ja na razie nie mam problemów ale chyba zainstaluje jakiegoś antywirusa. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą to szkodliwe oprogramowanie.

 

Niestety - tak. Symbiany v1 i v2 (czyli telefony do N72 włącznie) są podatne na działanie szkoldliwego oprogramowania. Dopiero na systemy od 9.1 (czyli s30 ver 3) nie ma żadnego robactwa. Bo każdy napisany program musi zostać wysłany do producenta - sprawdzony i na koniec zatwierdzony certyfikatem. I dopiero certyfikowany plik daje się zainstalować na telefonie (przewaga plików sisx nad zwykłymi sisami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wirusy na Smarty są aż tak groźne, żeby pieniądze(czy darmowe minuty wykorzystywały) ? Ja na razie nie mam problemów ale chyba zainstaluje jakiegoś antywirusa. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą to szkodliwe oprogramowanie.

 

Tak jak powyżej, niestety potrafią być... potrafią nawet wysyłać smsy, dzwonic, rozsylac się przez Bluetooth ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje Ci sie tylko :P tez mialem abo i szybko mi minuty znikaly...

 

 

Jak ci mogły szybciej znikać minuty z abonamentu? Od czego masz szczegółowy wydruk rozmów i wysyłanych smsów. Jak ci się coś nie zgadza to sobie podliczasz i wiesz czy coś jest nie tak czy wszystko jest ok. A jak ci się nie zgadza to idziesz do plusa i z nimi gadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...