Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mastersiara

Kierownica do PC ze SPRZĘGŁEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przeczytalem wiele recenzji kierownic i wpadła mi w oko kierownica g25 (czytalem 9stronicowa recenzja na lamach waszego serwisu).. odstrasza mnie tylko jej cena..

 

zastanawiam sie czy oplaca sie wydac 800zł na g25 czy za 300zł kupić Driving Force Pro ktora niestety nie ma sprzegla.. czy to sprzeglo na maksa urealnia rozrywke?

 

tak sie uparlem i wchodzi gre tylko kierownica ze SPRZĘGLEM (chyba ze ktos mi to wybije z glowy).

 

sa jakies informacje nt jakiejs kierownicy konkurencyjnej jakosciowo i cenowo do g25? albo jest takowa w planach?

 

pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedz !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innej kiery nie ma (a przynajmniej u nas...) wiec albo DFP albo G25. A czy sprzeglo Ci jest potrzebne? W GTR2 tego sie nie uzywa , w GTL tak , ale zawsze mozna to pod klawisz dac jako kompromis....Jednak roznica w kierach bedzie , ogladnij filmiki z FF , G25 szybciej dzieki dwom silnikom sie centruje dla przykladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce po prostu uzyskac ultra realizm :)

 

cos mi sie obilo o uszy ze jest w usa firma ACT LABS i ona robi jakies kiery ze sprzeglem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem o co ci chodzi :) Realizm bardziej zależy od gry niż od kierownicy, ale jeśli masz mieć sprzęgło lub nie, to wiadomo, że kierownica ze sprzęgłem daje większy realizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.. ale g25 kosztuje 800zł i zastanawiam sie czy jest albo ktos pracuje nad inną opcją niz kiera od logitech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie na twoim miejscu odpuscil. pewnie pograsz troche i chec na sprzeglo ci przejdzie a 800 piechota nie chodzi. jesli koniecznie chcesz wydac wiecej kasy na kolko do kompa to moze logitech momo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, po przeczytaniu tych komentarzy utwierdzilem sie w przekonaniu iz g25 to starzal w 10tke, zbieram reszte kaasy

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce po prostu uzyskac ultra realizm :)

 

cos mi sie obilo o uszy ze jest w usa firma ACT LABS i ona robi jakies kiery ze sprzeglem ...

Szczegolnie przy sekwencyjnej skrzyni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli koniecznie chcesz wydac wiecej kasy na kolko do kompa to moze logitech momo?

Momo jest drozsze od DFP , nie ma 900 stopni a ledwo 270 i potrafi byc zbugowane :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce bałaganu nowym tematem więc napisze tutaj,

 

Zafascynowany TDU postanowiłem nabyć kierownicę. Nigdy nie miałem rzadnej w rękach więc nie mam wymagań typu sprzęgło, stal na pedałach itp. Na początku miałem na oku Loga Vibration Force za 150zł ale po przeglądnięciu opini o nim dałem sobie z nim spokój. Przeglądając starsze tematy wybrałem sobie 2 które mogły by mnie zainteresować czyli Log Formula Force EX i Saitek R440. Saiteka nigdzie nie ma więc zostaje Log i tu poszukiwania mógłyby się skończyć ale znalazłem jeszcze Thrustmastera o którym na Labie nie pisze nic a recenzji prawie nie ma. Dobry on jest czy ostatecznie zostać przy Logu i nie kombinować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce bałaganu nowym tematem więc napisze tutaj,

 

Zafascynowany TDU postanowiłem nabyć kierownicę. Nigdy nie miałem rzadnej w rękach więc nie mam wymagań typu sprzęgło, stal na pedałach itp. Na początku miałem na oku Loga Vibration Force za 150zł ale po przeglądnięciu opini o nim dałem sobie z nim spokój. Przeglądając starsze tematy wybrałem sobie 2 które mogły by mnie zainteresować czyli Log Formula Force EX i Saitek R440. Saiteka nigdzie nie ma więc zostaje Log i tu poszukiwania mógłyby się skończyć ale znalazłem jeszcze Thrustmastera o którym na Labie nie pisze nic a recenzji prawie nie ma. Dobry on jest czy ostatecznie zostać przy Logu i nie kombinować ?

Ten thrustmaster jest za drogi do tego bez force feedback w tej cenie :thumbdown:,trochę dokładasz i masz DFP .Jeśli to twoje pierwsze kroki z kierą to najlepsza będzie taka:

Saitek R220

To poprostu R440 bez force feedback.Duża precyzja,trwałość,optyczne potencjometry.

A thrustmaster to dobra firma ale kiery mają dość drogie,taka jest dobra:

Thrustmaster Ferrari Force Feedback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używana odpada (fobia rodziców - wszystko jasne) ale znalazłem tutaj nową, nawet tanio, 100zł tylko nie znam tego sklepu. Opinie na Ceneo ma dobre, kupował ktoś tam może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używana odpada (fobia rodziców - wszystko jasne) ale znalazłem tutaj nową, nawet tanio, 100zł tylko nie znam tego sklepu. Opinie na Ceneo ma dobre, kupował ktoś tam może ?

Spokojnie możesz kupować nowa na 2 letniej gwarancji r220 za nieco ponad 100zł to wciąż najlepszy wybór,to była moja pierwsza kiera i w tej cenie trudno o lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, teraz tylko czekam aż będzie dostępna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, za 300 zł masz już niezłego malucha!

(ze sprzęgłem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...