Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

a co daje właściwie ten path?? ktoś zainstalował??:D ja jutro od rana będę okupował MM :D

Hehe , obys sie nie przejechal na tym.

 

Wczoraj rozmawialem ze znajomym , konsolowiec , ktory siedzi w GB. Zapytalem jak tam Far Crap 2. Rozbawilem go pytaniem , on - osoba , ktora gra jednak na konsolach...wysmial przede wszystkim Far Crapa 2 pod wzgledem graficznym , dodal ze niektore aspekty - woda , lepiej wygladaly w 1 czesci , a i wspomnial , ze tak jak i ja dziwi sie wysokim ocenom tej gry , z tym ze on w to gral juz. Zapytalem sie tez czy porownywal z Crysisem :P " Nie ma czego porownywac , Crysis wyprzedzil swoje czasy , Far Cry 2 to 30 minut i kosz"

 

Uwazam , ze 100 utopisz :D Wlasnie dlatego nie ma dema , zapowiadali cuda na kiju , a wyszedl gniot. BTW , dosc szeroko rozpisywano sie o tym super ogniu , tez zapytalem sie o ten motyw. Znajomy wysmial ten ogien :D

 

Of koz to rzecz gustu , ale wiekszosc z tego co przeczytalem to negatywne opinie , moze Ci sie spodoba :D , a jak nie to za 20 zl zawsze odkupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwazam , ze 100 utopisz :D Wlasnie dlatego nie ma dema , zapowiadali cuda na kiju , a wyszedl gniot. BTW , dosc szeroko rozpisywano sie o tym super ogniu , tez zapytalem sie o ten motyw. Znajomy wysmial ten ogien :D

Gniot, przed duże G się pisze ;)

Of koz to rzecz gustu , ale wiekszosc z tego co przeczytalem to negatywne opinie , moze Ci sie spodoba :D , a jak nie to za 20 zl zawsze odkupie :D

20 zł z czasopismem chyba :E

 

 

 

a co daje właściwie ten path?? ktoś zainstalował??:D ja jutro od rana będę okupował MM :D

Nie kupuj ;)

Fallout 3, sto razy lepszy jest... Rad Alert 3 też wart zainwestowania... na pewno nie Fc 2 :( a tyle oczekiwałeem po tej grze :cry2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do wszystkich jeczacych - ta gra to jest geniusz nie wyszlo nic lepszego w tym roku z FPS a kto narzeka ten chyba jest rozpuszczony jak dziadowski bicz i nie wie czego chce. To maly offtop - teraz pytanie - mam 30% gry i taki krzak, ze w Pali pokazuje mi ze moge dostac misje od przywodcy UFLL ale jak wchodze do budynku to drzwi na gorze sa zamkniete... co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich jeczacych - ta gra to jest geniusz nie wyszlo nic lepszego w tym roku z FPS a kto narzeka ten chyba jest rozpuszczony jak dziadowski bicz i nie wie czego chce.

Ja wiem , chce dobrych gier , a ta nia nie jest , to raz. Dwa - ta gra ma mechanike ze Stalkerow , otwartosc swiata ma nadrabiac braki fabularne i w gameplayu. Soreks , mnie to nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich jeczacych - ta gra to jest geniusz nie wyszlo nic lepszego w tym roku z FPS a kto narzeka ten chyba jest rozpuszczony jak dziadowski bicz i nie wie

Każdy ma prawo do swojej opinii, a większość to negatywy. Tak samo ja mogę powiedzieć, że ten kto mówi, o grze fajna ma 30 cm tolka w ustach :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę irytujące jest to, że jak komuś się gra nie podoba, to chcę przekonać resztę co do swojej opinii, nie warto jej kupować itd. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę irytujące jest to, że jak komuś się gra nie podoba, to chcę przekonać resztę co do swojej opinii, nie warto jej kupować itd. :P

Spokojnie , spokojnie , niech minie 1 niesiac od prasowych zachwytow , zobaczymy ile tego na Allegro bedzie , o ile w ogole ktos to kupi bo wiadomo , ze p2p mialo to wczesniej i sporo osob tam sie zaopatrzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie gry i nie uwazam jej za gniot poprostu teraz jest Crysis i gra nie robi juz wrazenia bo zrobił go Crysis . Fabuła całkiem całkiem, zdobywamy reputacje, bronie, lepszy hideout. W pozniejszym czasie misje staja sie ciekawsze np obrona barki chociaz dojazd jest dluzszy niz sama misja. Mimo wszystko nie uwazam Crysisa lepszego od FC2 a co do wody toAfryka nie ma blekitnej wody i lazurowych wybrzezy bo to nie Chorwacja czy Bahamy ;] Oczekiwania były za wysokie ale i tak jest dobrze. Pozatym gre robiło inne studio bo tworcy FC zrobili teraz Crysisa i to odrazu widac ta sama nudna rozgrywka FC1=Crysis. Jesli ktos oczekiwał cudow na kiju to zawiedzie sie napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kupił ktoś z Was dziś oryginała np w sklepie dla idiotów :)?

Ja kupiłem i... no własnie... Po instalacji nie moge jej aktywować - pisze, że nie ma takiego serialu w bazie i prawdopodobnie źle go wpisałem...

Zastanawiam się, czy nie jest to spowodowane tym, że oficjalna premiera jest jutro? Czy może będe musiał wymienić gierkę ze zwględu na wadę?

Jak to wygląda u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC2 być może byłby lepsza grą, gdyby nie miał tego motywu ze Stalkera, czyli kupowanie broni, przynieś to, zanieś tamto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki moze mi ktos powiedziec czy komuflaz ktory kupuje aktywuje sie jakos czy dziala odrazu ?

camo suit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę irytujące jest to, że jak komuś się gra nie podoba, to chcę przekonać resztę co do swojej opinii, nie warto jej kupować itd. :P

Chodziło mi o to, że jest kilka lepszych gier, wartch wydania $, dobrze, że ja kupuje gry i sprzedaje je praktycznie bez straty... bo inaczej bym sobie włosy rwał o tego FC 2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - kupił ktoś z Was dziś oryginała np w sklepie dla idiotów :)?

Ja kupiłem i... no własnie... Po instalacji nie moge jej aktywować - pisze, że nie ma takiego serialu w bazie i prawdopodobnie źle go wpisałem...

Zastanawiam się, czy nie jest to spowodowane tym, że oficjalna premiera jest jutro? Czy może będe musiał wymienić gierkę ze zwględu na wadę?

Jak to wygląda u Was?

 

 

Witaj w gronie ja też kupiłem gre w sklepie dla idiotow ale saturn instaluje grę i mam to samo hehe poczekam do jutra a jak nie to ide odwiedzic ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to odrazu widac ta sama nudna rozgrywka FC1=Crysis. Jesli ktos oczekiwał cudow na kiju to zawiedzie sie napewno.

 

Tak , FC1 byl nudny , gralem to od premiery co pol roku do konca 2007...a Crysisa podstawke zaliczylem zaledwie 8x :E :E Serio , nudy , nudy :E :E

 

FC2 być może byłby lepsza grą, gdyby nie miał tego motywu ze Stalkera, czyli kupowanie broni, przynieś to, zanieś tamto ...

A , ze nie ma spojnej fabuly , a akcja sie wlecze tak i masz maskowany ten problem duzym swiatem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem w połowie gry i nie uwazam jej za gniot poprostu teraz jest Crysis i gra nie robi juz wrazenia bo zrobił go Crysis.

Dla mnie Crysis przy FC2 to szrot jakich malo, zwlaszcza pod wzgledem fizyki i realizmu walk.

Fabuła całkiem całkiem, zdobywamy reputacje, bronie, lepszy hideout. W pozniejszym czasie misje staja sie ciekawsze np obrona barki chociaz dojazd jest dluzszy niz sama misja.

Ja odkad odkrylem autobusy nie mam problemu z dojazdami do misji wszystko odbywa sie w momencie tym bardziej ze pojazdow jest sporo porozrzucanych i nie trzeba walic z kapcia jak w Stalkerze.

Mimo wszystko nie uwazam Crysisa lepszego od FC2 a co do wody to Afryka nie ma blekitnej wody i lazurowych wybrzezy bo to nie Chorwacja czy Bahamy ;] Oczekiwania były za wysokie ale i tak jest dobrze. Poza tym gre robiło inne studio bo tworcy FC zrobili teraz Crysisa i to odrazu widac ta sama nudna rozgrywka FC1=Crysis. Jesli ktos oczekiwał cudow na kiju to zawiedzie sie napewno.

Zgadzam sie w zupelnosci a Ci ktorzy oczekiwali poprostu dobrej gry beda zachwyceni. To co mnie w FC2 najbardziej zabija to zacinanie sie broni (lubilem to w Stalkerze ale tutaj to jest mistrzostwo adrenalina skacze od razu na max), grafika ogolnie jedna z najlepszych w ostatnich czasach + optymalizacja (again Crysis suxx) oraz fajnie oddany klimat afrykanskiego kraju (nie zadne tam niebieskie stworki latajace po niebie vide Crysis :cool: ). Masakra jest rowniez efekt jak sie strzela kolesiom w czapke z pistoletu - chyba w zadnej grze nie jest to zrobione tak naturalnie...

 

P.S. Nikt mi nie pomoze z problemem z zamknietymi drzwiami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj far cry 2

 

podaję numer seryjny z okładki i pokazuje ,że jest zły

 

nie mam pojęcia co jest - jedna literka w kodzie to jakby "0" ale z taka kreską : "/" wewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem dzisiaj far cry 2

 

podaję numer seryjny z okładki i pokazuje ,że jest zły

 

nie mam pojęcia co jest - jedna literka w kodzie to jakby "0" ale z taka kreską : "/" wewnątrz

 

 

Ja mam tak samo i poczekam te kilka godzin do piątku i się przekonam czy aktywacja bedzie dopiero działala od godz 00.00.01 a jak nie jutro reklamacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty na ultra high grasz, bo sie nie wydaje, a da sie u kogos ustawic DX10, bo ja mam viste i pisze ze trzeba ponownie gre uruchomic, a jak uruchamiam to sie nie włączy, czeba plik setting kasowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne :) - a już się bałem że może jakis lipny egzemplarz mi się trafił.

W takim razie czekam do jutra - i narazie pocinam w Fallouta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jak nie sprawdzę nie uwierzę i NIKT I NIC MNIE NIE odwiedze od kupna GRY!!! i nie 100 zł tylko 90:D ja płace za nią nie ty wieć spokojnie:D

 

1. a co do tego, że 3 czy 4 użytkowników forum nie może uruchomić gry to raczej nie wada tylko, że OFICJALNA premiera jest jutro(jak bym wiedział to bym dziś kupił:D)

 

2. i nikt mi nie odp co z tym, że nie mam zainstalowanego SP 1 do visty będzie mnie wywalać??z gry??

 

3. ile daliście za gre?? w MM?? ktoś kupował w EMPIKU??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale jak nie sprawdzę nie uwierzę i NIKT I NIC MNIE NIE odwiedze od kupna GRY!!! i nie 100 zł tylko 90:D ja płace za nią nie ty wieć spokojnie:D

 

a co do tego, że 3 czy 4 użytkowników forum nie może uruchomić gry to raczej nie wada tylko, że OFICJALNA premiera jest jutro(jak bym wiedział to bym dziś kupił:D)

 

i nikt mi nie odp co z tym, że nie mam zainstalowanego SP 1 do visty będzie mnie wywalać??z gry??

 

ile daliście za gre?? w MM?? ktoś kupował w EMPIKU??

 

W MM dałem 79,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie bo ja jestem przygotowany finansowo na troche więcej:D więc jak ktoś nie zaśnie przed kompem przed 0:00 to niech da znac czy działa bez problemu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to fajnie bo ja jestem przygotowany finansowo na troche więcej:D więc jak ktoś nie zaśnie przed kompem przed 0:00 to niech da znac czy działa bez problemu:D

 

Za 120 czy 129 była równiez edycja kolekcjonerska - ale uznałem, że dla paru pierdółek nie warto dokładać tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 120 czy 129 była równiez edycja kolekcjonerska - ale uznałem, że dla paru pierdółek nie warto dokładać tyle kasy.

 

 

no tak nie warto ładne pudełko i jakies pierdoły :D kurde jak bym wiedział to już dziś bym kupił:D nawet niech lezy na biurku ale niech już będzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...