Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ale jak nie sprawdzę nie uwierzę i NIKT I NIC MNIE NIE odwiedze od kupna GRY!!! i nie 100 zł tylko 90:D ja płace za nią nie ty wieć spokojnie:D

 

1. a co do tego, że 3 czy 4 użytkowników forum nie może uruchomić gry to raczej nie wada tylko, że OFICJALNA premiera jest jutro(jak bym wiedział to bym dziś kupił:D)

 

2. i nikt mi nie odp co z tym, że nie mam zainstalowanego SP 1 do visty będzie mnie wywalać??z gry??

 

3. ile daliście za gre?? w MM?? ktoś kupował w EMPIKU??

 

Mi wywalalo czasami ( vista 64/ SP1 ) a po zainstalowania patcha wogule juz mi sie nie uruchamia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie warto instalowąc patha?? czy nie warto sp 1 instalować?? bo wkońcu masz sp 1 i cie wywala czasami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, pozbawiona wszystkich bugów stalkera :thumbup:

Już nie mogę się doczekać sequela z nową mapką :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego ze tak premiera opoznili, jak klucze nie wchodza :E

 

A kto gra na piracie i po spachowaniu mu nie dziala to chyba tez nie jest dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, pozbawiona wszystkich bugów stalkera :thumbup:

Już nie mogę się doczekać sequela z nową mapką :lol2:

 

 

to była ironia?? bo mnie teń smiech zdezorietował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to była ironia?? bo mnie teń smiech zdezorietował...

 

Wadą tej gry jest to, że posiada tylko jedną mapkę :hmm:

Gra jest fajna choć wielu mówi że z czasem moze okazać się trochę nudna właśnie przez to że nie przechodzimy z jednej mapki do drugiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawialem ze znajomym , konsolowiec , ktory siedzi w GB. Zapytalem jak tam Far Crap 2. Rozbawilem go pytaniem , on - osoba , ktora gra jednak na konsolach...wysmial przede wszystkim Far Crapa 2 pod wzgledem graficznym , dodal ze niektore aspekty - woda , lepiej wygladaly w 1 czesci , a i wspomnial , ze tak jak i ja dziwi sie wysokim ocenom tej gry , z tym ze on w to gral juz. Zapytalem sie tez czy porownywal z Crysisem :P " Nie ma czego porownywac , Crysis wyprzedzil swoje czasy , Far Cry 2 to 30 minut i kosz"

 

Crysis jest ladniejszy graficznie, ale nie jest to zadna przepasc czy nawet duza roznica...

 

A poza tym porównywanie konsolowego far cry 2 z crysisem jest co najmniej smieszne :) przeciez sam producent gry okreslil grafike w konsolowym far cry 2 jako "cos kolo medium, moze miedzy medium a high" :) przypominam, ze na pc jest mozliwosc ustawienia grafiki poza medium czyli na ---> high ---> very high ---> ultra high.

Moze niech twoj kolega wlaczy crysisa z wszystkimi opcjami graficznymi na medium i wtedy oceni czy napewno nie ma czego porownywac.

 

Poza tym w crysisie nie ma nawet ulamka takiej swobody jak w nowym far cry... tam wystarczy odrobinke zboczyc z obranej trasy i od razu zaczyna sie odlicznie... poza tym co chwile loooading nowej mapy,

 

Faktycznie, niektore misje w far cry 2 sa denne i sie powtarzaja ale lepsze to, niz zenujaco krotki warhead.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crysis jest ladniejszy graficznie, ale nie jest to zadna przepasc czy nawet duza roznica...

 

A poza tym porównywanie konsolowego far cry 2 z crysisem jest co najmniej smieszne :) przeciez sam producent gry okreslil grafike w konsolowym far cry 2 jako "cos kolo medium, moze miedzy medium a high" :) przypominam, ze na pc jest mozliwosc ustawienia grafiki poza medium czyli na ---> high ---> very high ---> ultra high.

Przepraszam bardzo , ale kogo Ty probujesz oszukac?

 

Przepasc miedzy Crysisiem , a tym czyms na super ultra high jest ogromna. Ten moj znajomy ma konsole , wg. niego GOW 2 lepiej wyglada niz to cos , w sumie nie dziwie sie tej opinii.

 

W temacie grafiki eot , o gameplayu pogadamy pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego ze tak premiera opoznili, jak klucze nie wchodza :E

 

A kto gra na piracie i po spachowaniu mu nie dziala to chyba tez nie jest dziwne ;)

 

Tak sie niestety stalo ze gre mam orginalna i niestety niedziala, (jakbym mial pirata to bym nawet niewypisywal tych wszystkich problemow )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś ide kupić mam nadzieję, że mi bez problemu klucz pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja dalece bardziej posunięta pod względem grafiki niż o Crysisie, bo tak naprawdę FC2 nie ma sobą nic do zaoferowania jak tylko super grafikę. Rany tak zwalić tytuł, a wystarczyło zainwestować trochę więcej czasu i zastanowić się nad różnorodnością misji. eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie serial dalej nie działa - ciekawe czy się to zmieni i kiedy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie serial dalej nie działa - ciekawe czy się to zmieni i kiedy... :)

 

 

Ja po 9 idę do saturna i wręcze im tą grę, cos mi tutaj smierdzi

 

jbj napisz w jakim sklepie kupiłes gre czy MM CZY SATURN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fc 2 jest u mnie numerem 1 F3 to dopiero dno jak zobaczylem jak głowny bohater sie porusza ,czyli caly czas lewituje jak chodzi to od razu zrezygnowalem z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fc 2 jest u mnie numerem 1 F3 to dopiero dno jak zobaczylem jak głowny bohater sie porusza ,czyli caly czas lewituje jak chodzi to od razu zrezygnowalem z grania.

F3 dno = bohater dziwnie się porusza a FC2 numer 1 bo???? nie ma argumentów :)

 

PS Włącz sobie widok FPP i po problemie!!! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po 9 idę do saturna i wręcze im tą grę, cos mi tutaj smierdzi

 

jbj napisz w jakim sklepie kupiłes gre czy MM CZY SATURN.

 

Pisałem wyżej - MM.

Poczekaj jeszcze chwilkę - panowie z naszego ubi pewnie zaczynają pracę dopiero więc może dopiero właczą śjakiś serwer odpwoedzialny za te seriale... Bo jak nie to będzie to ich wielka porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wyżej - MM.

Poczekaj jeszcze chwilkę - panowie z naszego ubi pewnie zaczynają pracę dopiero więc może dopiero właczą śjakiś serwer odpwoedzialny za te seriale... Bo jak nie to będzie to ich wielka porażka.

 

 

Dzwoniłem do działu technicznego cenega Poland i przedstawiłem im ze nie mogę aktywowac kodu oni mi odpowiedzieli ze juz wiele osob to zgłaszało i intensywnie nad tym pracują

 

Powiedzieli mi ze mam skontaktowac sie z nimi drogą pocztowa i wszystko opisac, jaki kraj taki obyczaj wszystko musza spieprz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem już w media markcie(nie było jeszcze na półkach ale jakoś dogadałem się z typiarą co miała układać i jako 1 kupiłem):D za 79,90 zaraz zainstaluje ciekawe czy będzie problem z kluczem:/

 

U was też coś takiego wyskoczyło po wpisaniu klucza??

 

Proces aktywacji został przerwany. Upewnij się, że NUMER SERYJNY został wprowadzony poprawnie.

 

Naciśnij WRÓĆ, aby spróbować ponownie, kliknij na przycisku AKTYWACJA RĘCZNA, aby aktywować program ręcznie lub ANULUJ, aby zaniechać. Jeżeli problem nie ustąpi, zasięgnij informacji na stronie http://www.farcrygame.com/unlock.

 

 

NUMER SERYJNY nie został znaleziony w bazie danych. Najprawdopodobniej został niepoprawnie wprowadzony.

 

reczna aktywacja coś daje:/ masakra poprostu PREMIERA dziś i ludzie którzy kupili legalną wersję cierpią!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kupiłem już w media markcie(nie było jeszcze na półkach ale jakoś dogadałem się z typiarą co miała układać i jako 1 kupiłem):D za 79,90 zaraz zainstaluje ciekawe czy będzie problem z kluczem:/

Tak trochę OT ale kto to jest typiara? To nie żadna podpucha, serio - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fAR cRY 2 MA JAKIEŚ ZABEZPIECZENIA, ŻE MOZNA GO TYLKO KILKA RAZY INSTALOWAC?? JAK TAK TO ILE RAZY??

 

 

Napisałem do cenegi podałem tytuł i konfiguracje kompa(tylko po co jak klucz nie działa) ale dla swiętego spokoju podałem konfig

 

i coś takiego napisałem

 

 

Wiem, że sporo graczy ma taki problem ale to nie powinno mieć miejsca wkońcu dziś OFICIALNA PREMIERA GRY. Wiele ludzi którzy kupili legalną wersję gry cierpią,a PIRACI się smieją.

 

Proszę o szybką odp. i kiedy może to być naprawione.

 

E-meil zwrotny przyszedł i coś takiego pisze

 

Zgłoszenie zostało przez nas przyjęte, a odpowiedzi udzielimy w

terminie do pięciu dni roboczych.

 

 

 

 

 

 

bez komentarza to pozostawie

 

 

 

Umilam sobie czas w EDYTORZE:) (Łatwo się robi różne rzeczy) nigdy nie bawiłem się w EDYTORY teraz jestem zmuszony:D hehe dałem 79,90 zł za edytor:D super :lol2::lol2::lol2: ale trzeba od czegoś zacząć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro dają :lol2: :lol2: :lol2:

 

nie kupie oryginała o nie :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, noz kurna tyle czekania na gre a tu taki numer odwalili, co za *****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...