Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po wgraniu witamin nic nie wpisujesz...przeciez witamina to inny exe :> ktory omija te duperele.

 

Zrob sobie bakup exe z instalki , jak poprawia weryfikacje to wkleisz swoj , wpiszesz sn , pograsz na multi.

 

(Ps - nie mam tej gry , miec nie chce , gram w Crysisy non stop i to mi wystarcza - tak wtracajac jesli ktos ma watpliwosci)

 

Hm... Skoro nie masz tej gry to skąd wiesz, że jest ona zła :)? Przecież premiera jest dopiero dzisiaj.... hehe Czyżby niezbyt legalne źródełko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh widze, ze nie mam czego zalowac, ze kurier z gra moze przyjechac dopiero w poniedzialek, albo srode

aczkolwiek liczylem na to, ze zamawiajac preordera wysla go conajmniej dzien wczesniej i w dzien premiery pogram...

 

jakie macie doswiadczenia z sklep.cenega.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś gra kupiona dziś???? bo u mnie nadal problem z aktywacją klucza

 

tyle h od rana i cenega nic nie napisała na stronie TRAGEDIA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Empiku jeszcze nie ma, ale chyba jej nie kupie... wole poczekaj az sie sprawa wyjasni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm... Skoro nie masz tej gry to skąd wiesz, że jest ona zła :)? Przecież premiera jest dopiero dzisiaj.... hehe Czyżby niezbyt legalne źródełko?

Zapraszam do siebie , zobaczysz poleczke dosc spora z grami , wieloma , same oryginaly.

 

Skad wiem , ze ta gra jest zla? Proste. Przelecialem caly temat tutaj , na PPC , ale przede wszystkim na portalach zachodnich jako ,ze tam premiera byla wczesniej. Widzialem mase trailerow , ba..nawet real gameplay w HD z tego , ktory miedzy innymi znalazl sie w CLICKU , gdzie moglem ocenic grafike tego czegos co ujrzalo swiatlo dzienne z data prawie 2009 roku. Malo tego...wczesniej ktos polecal ciekawy watek na forum Ubisoftu , gdzie to zjechano ten szajs wypominajac wszystkie zapewnienia i obietnice jakimi karmiono ludzi przez ten czas tworzac niesamowity hajp , a korzystajac z nazwy i nie wypuszczajac nawet dema (nawet Capcom wydal demo na PC DMC4...) mozna bylo przypuszczac , ze to crap. Aha..zapomnialbym. Na zachodzie Far Cry 2 nazywany jest FAR CRAPEM2 , a gdybys wczytal sie dokladniej to MaxForce , ktory mieszka w USA pisal o tej grze w dokladnie takim samym tonie. Przy okazji . Stalker mi nie podpasil mimo ,ze go mam , a mechanika Far Crapa 2 to wypisz wymaluj Stalker...

 

Przy okazji , tez mam znajomych , ktorzy podchodza do tematu oryginalow tak frywolnie jak tutaj spora grupa userow , ich tez pytalem o to czy warto pakowac w to 100 zl. Ja nie gram w gry jesli nie ma dema , zas p2p nie u mnie*. Cos jeszcze?

 

 

*pewnie dlatego gram w nowe gry sporo czasu po premierze , gdy sa jakies obnizki , pewnie dlatego tez nie wklejam screenshotow z gier i nie podniecam sie jak niektorzy , ktorzy mieli tutaj bany za opisywanie gier made by p2p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - problem w końcu rozwiązany - jest aktywacja - smiało wklepywać seriale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreście jutro oczekujcie sporej RACKI:D teraz nie mam czasu ale jutro około południa wrzuce sporo scrennów i odczucia z gry

 

Pozdro chłopaki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wreście jutro oczekujcie sporej RACKI:D teraz nie mam czasu ale jutro około południa wrzuce sporo scrennów i odczucia z gry

 

Pozdro chłopaki:)

kazdy komu zalezalo na grze, juz ja przeszedl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś pierwszy raz. i wrażenia mieszane, grafika ustępuje tej z crysisa ( który wyszedł rok temu !!) rozgrywka ala gta, ale nic nie może dorównać gta oprócz samego gta. Jeżdzenie i wykonywanie misji na pustkowiach to coś zupełnie różnego niż w mieście ( gdzie jest dużo ciekawiej)

Porównuje fc do gta bo tak wygląda na pierwszy rzut oka gierka. ogólnie dałbym grze 7/10. Pierwszy Fc był przełomem , niestety dwójka nie jest.

Wiedziałem od początku że fc2 będzie ustępowało crysisowi, bo crysisa robiło studio które stworzyło fc1, a fc 2 inna grupa ludzi, i tworzyła na innym silniku.

ogólnie lypa troche. Jak narazie nie ma jeszcze takiej gry która przebija pod względem grafiki crysisa, a to już cały rok po premierze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazdy komu zalezalo na grze, juz ja przeszedl ;)

 

 

 

no wiesz zawsze można kogoś przekonać:D no jak nie chcecie to nie bede czasu tracił(ale mi to obojętnie) sądziłem po to jest temat aby się wypowiedziec na temat gry zrobić MINI RECENZJĘ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wiesz zawsze można kogoś przekonać:D no jak nie chcecie to nie bede czasu tracił(ale mi to obojętnie) sądziłem po to jest temat aby się wypowiedziec na temat gry zrobić MINI RECENZJĘ ...

 

Napisz, jak masz czas. Ja np. ciągle nie wiem, czy ją kupować. Jedni się zachwycają, inni gnoją. Sklep dla idiotów mam blisko, otwarty do 21, z drugiej strony straszny mróz na dworze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz, jak masz czas. Ja np. ciągle nie wiem, czy ją kupować. Jedni się zachwycają, inni gnoją. Sklep dla idiotów mam blisko, otwarty do 21, z drugiej strony straszny mróz na dworze ;-)

 

 

Dobra narazie jechałem z tybylcem po mapie do hotelu mnie wiózł jak dla mnie GRAFIKA jest wystarczająca dość ładna i realistyczna co przykuło moją uwagę a raczej słuch to niesamowity dzwięk jak jedziesz autem wszyskie nierówności słychać i czuć (jak ktoś grał w colina to wie o co chodzi). to narazie reszta jutro ze screenami.

 

Pojade frapsem:D

 

 

44c03791248defebm.jpg

 

 

bed636ce0fe1c660m.jpg

 

Chyba niezły wynik:)

 

 

UWAGA:

 

I jeszcze jedno jak nie masz SP 1 do visty(zresztą przy uruchamianiu gry wyskakuje, że należy zainstalować sp1 do visty) to nawet nie podchodź do tego tytuły wywala do pulpitu nawet intro nie oglądnełem całe.

 

Jak ściągne sp1 to dam znać co i jak jak ktoś chce screeny z częsci filmiku pisać na PW wyśle na meila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno najlepszy program do screenów jaki polecacie?? mile widziany link:)

Printscreen zamiata. I jest za free!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest ma pełne spolszczenie czy kinowe (napisy)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy! Kupiłem własnie tą grę i ku mojemu zdziwieniu nie dostałem klucza instalacyjnego - instrukcja obsługi jest, ale w miejcu, gdzie powinien być wydrukowany CD-KEY jest białe, puste pole :o ...  :mad2: Na początku myślałem, że skoro tak, to może nie ma żadnego klucza, ale zainstalowałem grę, odpaliłem i prosi o wpisanie klucza! No, zaraz mnie chyba szlag trafi...  :mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2: Co tu teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż w trybie DX10 doświadczam lagów na myszce podczas ruchu, widziałem już wcześniej ktoś miał z tym problem, ale nie mogłem znaleźć tego posta.

Btw. szukałem, szukałem, znalazłem kilka ciekawostek, np. edytowac 3 wpisy w pliczku w Moich Dokmentach, zrobiłem to lecz nie dało to żadnego rezultatu. Jest to druga gra (dochodzi jeszcze Crysis), w której mam coś takiego na DX10 ... W innych grach korzystających z DX10 typu BioShock lub WiC nie doświadczam tych "lagów" ... Jest to wpieniające jak nie wiem, po cholerę mi karta obsługująca DX10 skoro pograć w nim nie mogę heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, otóż w trybie DX10 doświadczam lagów na myszce podczas ruchu, widziałem już wcześniej ktoś miał z tym problem, ale nie mogłem znaleźć tego posta.

Btw. szukałem, szukałem, znalazłem kilka ciekawostek, np. edytowac 3 wpisy w pliczku w Moich Dokmentach, zrobiłem to lecz nie dało to żadnego rezultatu. Jest to druga gra (dochodzi jeszcze Crysis), w której mam coś takiego na DX10 ... W innych grach korzystających z DX10 typu BioShock lub WiC nie doświadczam tych "lagów" ... Jest to wpieniające jak nie wiem, po cholerę mi karta obsługująca DX10 skoro pograć w nim nie mogę heh.

 

W grze wlaczasz konsole ~ i wpisujesz gfx_maxfps 35

Bedziesz mial maksimum 35 klatek ale przynajmniej pozbędziesz sie tych zacinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kinowe.

 

To wrzucie proszę folder ze spolszczeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pomocy! Kupiłem własnie tą grę i ku mojemu zdziwieniu nie dostałem klucza instalacyjnego - instrukcja obsługi jest, ale w miejcu, gdzie powinien być wydrukowany CD-KEY jest białe, puste pole :o ...  :mad2: Na początku myślałem, że skoro tak, to może nie ma żadnego klucza, ale zainstalowałem grę, odpaliłem i prosi o wpisanie klucza! No, zaraz mnie chyba szlag trafi...  :mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2: Co tu teraz zrobić?

wymien tam gdzie kupiles, albo dzwon do ubisoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pomocy! Kupiłem własnie tą grę i ku mojemu zdziwieniu nie dostałem klucza instalacyjnego - instrukcja obsługi jest, ale w miejcu, gdzie powinien być wydrukowany CD-KEY jest białe, puste pole :o ...  :mad2: Na początku myślałem, że skoro tak, to może nie ma żadnego klucza, ale zainstalowałem grę, odpaliłem i prosi o wpisanie klucza! No, zaraz mnie chyba szlag trafi...  :mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2: Co tu teraz zrobić?

 

 

idz do sklepu w którym kupiłeś grę weś ze soba paragon i pudło z cała zawartością i nie powinno być problemu:) wymienia ci na nową:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie ma jeszcze takiej gry która przebija pod względem grafiki crysisa, a to już cały rok po premierze!!!!

Ciesze sie , ze ktos to wreszcie zauwazyl i nie boi sie o tym pisac :E :E Wczesniej padalo , ze to ma lepsza grafe od Crysisa :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie , ze ktos to wreszcie zauwazyl i nie boi sie o tym pisac :E :E Wczesniej padalo , ze to ma lepsza grafe od Crysisa :rotfl:

 

 

szczerze?? chciałbym żeby wszystkie gry wyglądały jak FAR CRY 2 i grało się na nich KOMFORTOWO ze sporym zapasem FPSÓW a tego nie można powiedzieć o Crysisie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zapewe zaraz będę pojechany, że co ja pisze nie znam się ale przypominam GRAFIKA nie jest najważniejsza a po za tym grafika w FAR CRY 2 w zupełności wystraczy!!!

 

I podkreślam każdy ma inny gust i na BOGA nie piście już po raz setny raz, że Csysis niszczy Far Cry 2 bo to jest nudne...ja po samym filmiku w far cry 2 wole tą grę niż nudną historie w Crysisie(powtażam SĄ RÓŻNE GUSTA!!!!!)

 

koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idz do sklepu w którym kupiłeś grę weś ze soba paragon i pudło z cała zawartością i nie powinno być problemu:) wymienia ci na nową :)

 

Uff, ale dziś już nie zdążę do Empika skoczyć, poza tym po piwku jestem, to odpada... A może zadzwonić do nich i poprosić o klucz? Tylko nie mogę znaleźć numeru na tej stronce cenegi... Może ktoś podać?

 

 

 

EDIT: A tak w ogóle, to to jest jakaś paranoja z tym DRM, jak tak dalej będzie, to w ogóle przestane gry kupować i przejdę z powrotem na darmowego i szybkiego torrenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...