Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to gra się to właśnie gra jest dla mnie wyjątkowa bo się dużo w niej łazi, wygrywa ze śmiesznymi gierkami dla dzieci swoim klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość szybko się w FC2 jeździ przecież. Chyba :E Dawno nie grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna grafika i dlatego lubię sobie w tą gierkę grać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i owszem - całkiem nieźle się prezentuje (Wszystko na max w DX10).

 

Wydaje mi się jednak trochę nudnawo. Czy mi się tylko wydaje czy tutaj jakiejś konkretnej fabuły to nie ma? Jeździmy / chodzimy i co chwilę wyskakują nam kolesie na jeepie (albo w innym pojeździe), którzy chcą nam zrobić bubu.

 

Te misie są tak sobie wciągające. Czy ja się starzeję? Mi wydaje się pod względem story jakieś setki razy gorzej od Gothica 2 lub Obliviona. Ba - gorzej nawet od Quake 4, który jakąś dość konkretną fabułę to miał.

 

Może jednak to tylko taki mix CS'a (którego niezbyt lubię) z Gothicem? :E

 

Na multi może to być niezłe ale ciekawe jak tam rozgrywka wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi stary ale ani się zapewne nie starzejesz ani ta gra zwyczajnie nie jest ciekawa - spieprzyli ją jak się tylko dało a mogła być gra-ideał. Tragiczne AI (w fc 1 było świetne), poważnie kolesie strzelający bokiem (serio - strzelają na wschód a trafiają Ciebie na południu) celnie ze 100 metrów kiedy Ty siedzisz w krzakach i nikt nie powinien Cię w ogóle zobaczyć. Błędów i debilnych rozwiązań jest w tej grze taka masa że ja się w ogóle zastanawiałem kto to robił i czy był trzezwy. Zrobili fajną grafę na super silniku ze sporym (ale w sumie debilnie zaprojektowanym) światem i....zapomnieli że trzeba jeszcze zrobić coś by w to się dało grać. Moim zdaniem największa wpadka w historii gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o bezsensownie dodane elementy handlu czy jazda 7843728943278942 km w celu wykonania misji 30 sekundowej. Co więcej, wkurza mnie tam później to, że trzeba samemu szukać misję. To dopiero chore w tej grze :> Sory bro, ale ja nie lubię erpegów i nie życzę ich sobie w fpsach, a twórcy ostatnio każdą grę na siłę erpegują. Far Cry to było przegięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Far Cry 2 również podzielam tą opinię, że ta gra jest po prostu jest nudna. Co z tego, że dodali jej tam parę innowacji typu rozprzestrzenianie się ognia pod wpływem wiatru itp. W tej grze konkretnego celu nie ma, bo w jeździe kilkanaście/kilkadziesiąt kilometrów do celu, w którym w trakcie gwałcisz murzynów żeby zobaczyć prosty cel misji trwający może góra 30 sekund i wracać w drugą stronę spotykając to samo co wcześniej wymieniłem to bez sensu. Już pierwsza część była ciekawsza wg. mnie mimo, że dość liniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłby ktoś jakieś mody właśnie albo nieoficjalne ulepszenia? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Na Steam pojawił się pakiet Far Cry 1 i 2 Fortune Edition.

Mam takie pytanko, zanim kupię, mianowicie czy można grać na padzie w te dwa tytuły?

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

tylko emulacja, ale i z nia wystepuja problemy

 

Far Cry 2 działa normalnie na Logitech Wireless Gamepad F710, Far Cry pójdzie na emulacji - zgadza się.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.

Mam problem z Far Cry 2. Otóż na systemie Windows 7 Home Premium gra wywala podczas ekranu ładowania do pulpitu. Gra oczywiście oryginalna ze Steam. Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Wiem, że to może być wszystko, ale chociaż jakaś wskazówka od czego to może zależeć bo ja już pomysłów nie mam. Sterowniki od grafy i płyty głównej zmieniałem.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś, to może być wszystko więc zasięgnij porady wujka Google. Wpisz 'Far Cry 2 closes to desktop'. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...