Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fc 2 jest u mnie numerem 1 F3 to dopiero dno jak zobaczylem jak głowny bohater sie porusza ,czyli caly czas lewituje jak chodzi to od razu zrezygnowalem z grania.

a to w far cry widac nogi? :P (nie widac tez)

 

poztym to naprawde glupi argument...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to w far cry widac nogi? :P (nie widac tez)

 

poztym to naprawde glupi argument...

 

 

Kupiłem towar ktory nie działa wiec ide oddac tą pie.... grę i wymienie sobie na inna jak flatout 3, teraz to piraci pekaja ze smiechu a my się meczymy,wiecej kurw.... dajce wiecej zabespieczen!!!

 

dam znac co mi powiedza w saturnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymienie sobie na inna jak flatout 3

Co to za gra ?

 

Cenega powinna jakieś oficjalne stanowisko przyjąć na swojej stronie, a tu cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem towar ktory nie działa wiec ide oddac tą pie.... grę i wymienie sobie na inna jak flatout 3, teraz to piraci pekaja ze smiechu a my się meczymy,wiecej kurw.... dajce zabespieczen!!!

 

dam znac co mi powiedza w saturnie

 

 

ja nie oddaje bawei się w edytorze własnie zrobiłem mały pożar:D poczekam cierpliwie na aktywacje klucza

 

Co to za gra ?

 

 

samochodówka:D dostajesz dodatkowe nitro za to ze cos rozwalisz lub udeżysz w przeciwnika:) jednym słowe rozpierducha:D

 

 

Cenaga mi odp:

 

 

Witam,

Wszelkie problemy związane z grą, należy kierować do firmy Ubisoft,

zajmującej się wsparciem technicznym, na adres mailowy lub telefoniczny

dostępny na stronie www.ubi.com/pl.

 

Firma Cenega Poland jest wyłącznie dystrybutorem gry.

 

 

Odpowiadając proszę zacytować całość korespondencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fAR cRY 2 MA JAKIEŚ ZABEZPIECZENIA, ŻE MOZNA GO TYLKO KILKA RAZY INSTALOWAC?? JAK TAK TO ILE RAZY??

 

 

Napisałem do cenegi podałem tytuł i konfiguracje kompa(tylko po co jak klucz nie działa) ale dla swiętego spokoju podałem konfig

 

i coś takiego napisałem

 

 

Wiem, że sporo graczy ma taki problem ale to nie powinno mieć miejsca wkońcu dziś OFICIALNA PREMIERA GRY. Wiele ludzi którzy kupili legalną wersję gry cierpią,a PIRACI się smieją.

 

Proszę o szybką odp. i kiedy może to być naprawione.

 

E-meil zwrotny przyszedł i coś takiego pisze

 

Zgłoszenie zostało przez nas przyjęte, a odpowiedzi udzielimy w

terminie do pięciu dni roboczych.

 

 

 

 

 

 

bez komentarza to pozostawie

 

 

 

Umilam sobie czas w EDYTORZE:) (Łatwo się robi różne rzeczy) nigdy nie bawiłem się w EDYTORY teraz jestem zmuszony:D hehe dałem 79,90 zł za edytor:D super :lol2::lol2::lol2: ale trzeba od czegoś zacząć:D

 

Co do zabezpieczenia jest kilka różnych wersji - jedna z nich mówi, że mozesz 5 razy aktywować FC2 na 3 róznych kompach. Natomiast pewne jest, że jeśli odinstalujesz FC2 z systemu, to "odzysskujesz" daną aktywację - czyli jeśli instalujesz i odinstalujesz to praktycznie masz nieskończoność ilość razy instalacji. Gorzej jak zainstalujesz i padł system.... I tak 5 razy... Wtedy trzeba pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się 5 razy ale jak klucz który jest na odworcie instrukcji nie wchodzi( nie tylko mi wielu osoba które kupily grę) czy to w MM czy empiku czy saturnie:/ mają coś z serverem czy coś;/ MASAKRA poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak zgadza się 5 razy ale jak klucz który jest na odworcie instrukcji nie wchodzi( nie tylko mi wielu osoba które kupily grę) czy to w MM czy empiku czy saturnie:/ mają coś z serverem czy coś;/ MASAKRA poprostu

 

Dzwoniłem do serwisu CENEGI i gośc powiedział mi, że jest to szerszy problem. Podobno jeszcze dziś Ubisoft ma wydać w tej sprawie oświadczenie a odpalenie gry to tylko kwestia czasu (mają problem na serwerze z serialami). Tak więc myślę, że wymiana gry w sklepie nie ma sensu. Musimy uzbroić się w cierpliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do serwisu CENEGI i gośc powiedział mi, że jest to szerszy problem. Podobno jeszcze dziś Ubisoft ma wydać w tej sprawie oświadczenie a odpalenie gry to tylko kwestia czasu (mają problem na serwerze z serialami). Tak więc myślę, że wymiana gry w sklepie nie ma sensu. Musimy uzbroić się w cierpliwość...

 

 

jasna sprawa, że nie ma sensu oddawać gry bo mogą nie przyjąć czy coś... ja narazie pobilem się w edytorze i jak na mapkę która zrobiłem to dość fajnie się biegało bądź jezdzilo autem:D

 

 

a mówili coś kiedy dokładnie naprawią servery?? za 2-5 h??

 

 

wam jak gre instalowaliscie nie pojawiała się IKONA na pulpicie?? bo mi się nie pojawia(może detal ale wkurza):D trzeba wchodzić do folderu z gra i robić skrót...

 

 

A tu kilka screenów z EDYTORA

 

tak wyglądała zieleń przed podpaleniem

 

 

30057aa4d667d2eem.jpg

 

tak po

 

11aa8f61fcf23c55m.jpg

 

wrak statku na pustyni:D

 

3e237cb22c0cf16am.jpg

 

 

c4c6beb2fab71dadm.jpg

 

 

 

a tak trawa się zajeła po wybuchu auta

 

 

90f5ddf0973f9322m.jpg

 

 

 

a tak wygląda komunikat jak chce aktywować klucz:/

 

e6042972e29ef9cdm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasna sprawa, że nie ma sensu oddawać gry bo mogą nie przyjąć czy coś... ja narazie pobilem się w edytorze i jak na mapkę która zrobiłem to dość fajnie się biegało bądź jezdzilo autem:D

 

 

a mówili coś kiedy dokładnie naprawią servery?? za 2-5 h??

 

Byłem w saturnie i juz oni o wszystkim wiedza czesc kluczy jest nieuaktualnionych i dlatego sa jaja podczas rejestracji gry, ale wpadka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do działu technicznego cenega Poland i przedstawiłem im ze nie mogę aktywowac kodu oni mi odpowiedzieli ze juz wiele osob to zgłaszało i intensywnie nad tym pracują

Powiedzieli mi ze mam skontaktowac sie z nimi drogą pocztowa i wszystko opisac, jaki kraj taki obyczaj wszystko musza spieprz....

 

No kupiłem już w media markcie(nie było jeszcze na półkach ale jakoś dogadałem się z typiarą co miała układać i jako 1 kupiłem):D za 79,90 zaraz zainstaluje ciekawe czy będzie problem z kluczem:/

 

U was też coś takiego wyskoczyło po wpisaniu klucza??

 

Proces aktywacji został przerwany. Upewnij się, że NUMER SERYJNY został wprowadzony poprawnie.

 

Naciśnij WRÓĆ, aby spróbować ponownie, kliknij na przycisku AKTYWACJA RĘCZNA, aby aktywować program ręcznie lub ANULUJ, aby zaniechać. Jeżeli problem nie ustąpi, zasięgnij informacji na stronie http://www.farcrygame.com/unlock.

 

 

NUMER SERYJNY nie został znaleziony w bazie danych. Najprawdopodobniej został niepoprawnie wprowadzony.

 

reczna aktywacja coś daje:/ masakra poprostu PREMIERA dziś i ludzie którzy kupili legalną wersję cierpią!!

fAR cRY 2 MA JAKIEŚ ZABEZPIECZENIA, ŻE MOZNA GO TYLKO KILKA RAZY INSTALOWAC?? JAK TAK TO ILE RAZY??

Napisałem do cenegi podałem tytuł i konfiguracje kompa(tylko po co jak klucz nie działa) ale dla swiętego spokoju podałem konfig

i coś takiego napisałem

Wiem, że sporo graczy ma taki problem ale to nie powinno mieć miejsca wkońcu dziś OFICIALNA PREMIERA GRY. Wiele ludzi którzy kupili legalną wersję gry cierpią,a PIRACI się smieją.

Proszę o szybką odp. i kiedy może to być naprawione.

E-meil zwrotny przyszedł i coś takiego pisze

 

Zgłoszenie zostało przez nas przyjęte, a odpowiedzi udzielimy w

terminie do pięciu dni roboczych.

 

bez komentarza to pozostawie

 

Umilam sobie czas w EDYTORZE:) (Łatwo się robi różne rzeczy) nigdy nie bawiłem się w EDYTORY teraz jestem zmuszony:D hehe dałem 79,90 zł za edytor:D super :lol2::lol2::lol2: ale trzeba od czegoś zacząć:D

 

 

ostro dają :lol2: :lol2: :lol2:

 

nie kupie oryginała o nie :thumbdown:

Ja tez, noz kurna tyle czekania na gre a tu taki numer odwalili, co za *****.

Kupiłem towar ktory nie działa wiec ide oddac tą pie.... grę i wymienie sobie na inna jak flatout 3, teraz to piraci pekaja ze smiechu a my się meczymy,wiecej kurw.... dajce wiecej zabespieczen!!!

 

dam znac co mi powiedza w saturnie

ja nie oddaje bawei się w edytorze własnie zrobiłem mały pożar:D poczekam cierpliwie na aktywacje klucza

samochodówka:D dostajesz dodatkowe nitro za to ze cos rozwalisz lub udeżysz w przeciwnika:) jednym słowe rozpierducha:D

 

Cenaga mi odp:

 

Witam,

Wszelkie problemy związane z grą, należy kierować do firmy Ubisoft,

zajmującej się wsparciem technicznym, na adres mailowy lub telefoniczny

dostępny na stronie www.ubi.com/pl.

 

Firma Cenega Poland jest wyłącznie dystrybutorem gry.

 

Odpowiadając proszę zacytować całość korespondencji.

 

Smiac mi sie chce. Nie dosc ,ze przelozyli premiere to jeszcze spier....sn przez co grac nie mozna. OT , wydawanie oryginalow , a Cenega umywa rece , przeciez oni tylko zarabiaja na tym. Ktos wyzej wspomnial ,ze bawi sie edytorem. Wypas , to sie nazywa podejscie , kupilem , nie pogram , ale pobawie sie czym innym..

 

Swoja droga , skoro takie cos zaszlo to wiem , ze bedzie to wbrew regulom , ale mniejsza o to. Wgrajcie sobie witaminy na ten szajs , powinno pojsc , jak z kazda dzisiaj wydawana gra.

 

Zenada , to ostatecznie przesadzilo pewnie o kupnie tego chlamu u niektorych. Zenada to malo powiedziane , moze za tydzien sobie pogracie , a znajac zycie jest to tylko i wylacznie problem polskiej wersji :rotfl: Tak samo bylo z GTLegendsem od Cenegi , trzeba bylo czekac na pacza do online , w GTR2 tak samo od nich itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram na edytorze a co mam robić jak narazie nie mam nic innego do roboty(planowałem, że pogram w grę ale jak widać nie wyszło hehe) i jakoś nie trace humoru:) wkońcu to tylko gra a problem naprawią prędzej czy później:)

 

JUŻ PROBOWAŁEM Z 10 RAZY AKTYWOWAĆ GRĘ JAK SIĘ UDA DAM ZNAĆ LICZE NA INNYCH:d BO JUŻ MI SIĘ ODECHCIAŁO TROCHĘ JAK KOMUŚ WEJDZIE DAJCIE ZNAĆ:)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie najlepiej wgrać witaminę i tyle. Wiem ,że to wbrew regulaminowi, ale to jest jakaś żenada. Piraci pewnie odpalają bez problemów, a człowiek który kupił oryginał nie może odpalić gry. Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 15minut i moge powiedzieć: Gra jest niezła!!! :thumbup: nawet bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No gram na edytorze a co mam robić jak narazie nie mam nic innego do roboty(planowałem, że pogram w grę ale jak widać nie wyszło hehe) i jakoś nie trace humoru:) wkońcu to tylko gra a problem naprawią prędzej czy później:)

 

JUŻ PROBOWAŁEM Z 10 RAZY AKTYWOWAĆ GRĘ JAK SIĘ UDA DAM ZNAĆ LICZE NA INNYCH:d BO JUŻ MI SIĘ ODECHCIAŁO TROCHĘ JAK KOMUŚ WEJDZIE DAJCIE ZNAĆ:)

 

Pozdro

 

Przestań pisać z capsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem z 15minut i moge powiedzieć: Gra jest niezła!!! :thumbup: nawet bardzo

 

 

czyli jak już chodzi?? czy ty jesteś szczęsiażem:D ja nie jestem szczęściażem bo mi nadal nie wchodzi klucz...

 

Polefka z tej sytułacji pierwszy raz mam coś takiego, że kupuje orginał i nie moge pograć wniosek trzeba się spiracić:D dobrze, że mnie nie opuszcza humor bo to najważniejsze:)

 

 

I sorry za capsa...

 

 

To musi być duży problem z servem do kluczy bo ja probowałem o 10 h aktywować grę i się nie dało jest już 14 wieć 4 h:/ a cenego milczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No gram na edytorze a co mam robić jak narazie nie mam nic innego do roboty(planowałem, że pogram w grę ale jak widać nie wyszło hehe) i jakoś nie trace humoru:) wkońcu to tylko gra a problem naprawią prędzej czy później:)

 

Predzej czy pozniej mozesz to kupic...w tym przypadku pozniej , juz w ogole szkoda kasy w tym momencue

 

czyli jak..

Tak , ze wgraj sobie witamine do tej zwalonej wersji bo to problem polskiego wydania , przynajmniej pograsz w to co kupiles.

 

Wiem , wiem , narazam sie na bana , ale w tym przypadku to jest uzasadnione , skoro maja problem tak powinni wstrzymac sprzedaz tego szajsu.

 

Stanowisko Cenegi? Godne pochwaly :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy potem po ominięciu zabezpieczeń będzie mógł grać w multi? W końcu wpisuję się jakiś klucz do autoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu witamin nic nie wpisujesz...przeciez witamina to inny exe :> ktory omija te duperele.

 

Zrob sobie bakup exe z instalki , jak poprawia weryfikacje to wkleisz swoj , wpiszesz sn , pograsz na multi.

 

(Ps - nie mam tej gry , miec nie chce , gram w Crysisy non stop i to mi wystarcza - tak wtracajac jesli ktos ma watpliwosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(Ps - nie mam tej gry , miec nie chce , gram w Crysisy non stop i to mi wystarcza - tak wtracajac jesli ktos ma watpliwosci)

Nikt nie jest doskonały :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest doskonały :E

Ba , oszczedzam sobie nerwow i straty kasy :E :E

 

Gdybym mial wywalic na to do 100 zl to predzej kupilbym DMC4 , F3 , moze Grida - ale ja nie lubie arcadowek , a simy na polce leza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(Ps - nie mam tej gry , miec nie chce , gram w Crysisy non stop i to mi wystarcza - tak wtracajac jesli ktos ma watpliwosci)

To weź mi powiedz co robisz w tym wątku? W zasadzie wszystkie twoje posty to jedno wielkie narzekanie na tą grę. Jak ktoś coś napisze to zaraz się zjawiasz i zaczynać narzekać na FC2. Skoro uważasz, że ta gra to dno to po co tu non stop o tym piszesz? Napisz to raz i wszyscy będą o tym wiedzieli. Widać, że cały czas śledzisz ten wątek by wylewać smutki na grę. Ty masz jakąś dziwną przyjemność w tym, czy co? Teraz napisałeś nie mam tej gry , miec nie chce , gram w Crysisy non stop i to mi wystarcza, to może byś w końcu uwolnił ten wątek od swojej osoby skoro Crysis Ci wystarcza, a w FC2 nie masz zamiaru grać. Jedyne co widzę w tym co tutaj wypisujesz to niepohamowana chęć nabijania bzdurnych postów na temat gry której jak mówisz wcale nie lubisz, a do tego nawet jej nie masz. No po prostu czad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie i obsuwy i jeszcze jakieś jaja z serialami? No to już na kpiny po prostu zakrawa. Ostatecznie zrezygnowałem z zakupu tej gry, wolę wydać tą kasę na Hell's Highway. Szkoda że dystrybutor jawni kpi sobie z ludzi i lekcewazy ich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co widzę w tym co tutaj wypisujesz to niepohamowana chęć nabijania bzdurnych postów

Kolega Firekage ma ponad 10 tys wątków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...