Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czarneś

Offtopic - zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, daj mi reszte swojego konfigu to może podgonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 pkt w tą czy wewtą, ważne że są punkty dla laba :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w markach ładnie jej idzie, jakby w grach sobie tak radziła z AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, w markach ładnie jej idzie, jakby w grach sobie tak radziła z AA.

 

 

czyli w grach duzo gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zbytnio nie narzekam po przesiadce z GF6600GT to jest różnica niebo a ziemia :P Problem tej karty jest w tym ,że bez AA ładnie śmiga z już troche nie domaga, jeszcze zależy w których grach, ale ogólnie to mogłoby być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

{To był post startowy tego tematu jakby co ;)}

Czyli np. promiana dyskusje o wyższości 8800 nad 2900 :E.

Tu się trochę zapełni wkrótce :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli np. promiana dyskusje o wyższości 8800 nad 2900 :E.

Tu się trochę zapełni wkrótce :).

no 2900 dokopał promianowi http://www.hwbot.org//listResults.do?appli...filterUser=true

w sumie to czas na hd2900 full moda + dobre chłodziwo i bijemy rekordy bo radek lubi smarki

POZDRO

edyd a % możesz dawać chyba nie :(:P, ale... zawsze mogę "wyżej" sprawę zgłosić :Up_to_s: - zostaliście ostrzyże... eee... ostrzeżeni :)

 

A CrossFire na HD2900 się zainteresuję jeśli będę coś na Asus Blitz Formula / Extreme (DDR2 / 3 odpowiednio) robił bo tam jest 8+8 i już działa dobrze, najlepiej z Penrynem razem ;), no i oczywiście jeśli "góra" się zgodzi :) - J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie :(:P, ale... zawsze mogę "wyżej" sprawę zgłosić :Up_to_s: - zostaliście ostrzyże... eee... ostrzeżeni :)

 

A CrossFire na HD2900 się zainteresuję jeśli będę coś na Asus Blitz Formula / Extreme (DDR2 / 3 odpowiednio) robił bo tam jest 8+8 i już działa dobrze, najlepiej z Penrynem razem ;), no i oczywiście jeśli "góra" się zgodzi :) - J

aha szkoda :D raporcik tez mogę posłac :lol2:

tak myśle aby w dziale dyskusje opisać optymalizacje pod super pi jednak sam nei bardzo czuje sie na siłach pisac to fachowym językiem więć moze jak znajdziesz troche czasu to napisz coś

o korelacji , priorytecie a zreszta co ci bede gadał wiesz wiecej jak ja

aha i ten temat o strapie też tu zapodaj

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz troche czasu to napisz coś

o korelacji , priorytecie a zreszta co ci bede gadał wiesz wiecej jak ja

Hm, a ile da się ukrócić wyniczek tą optymalizacją? (w SPI powiedzmy). Swój zrobiłem na gołym systemie praktycznie, bez "zamulaczy" w tle, jedyne co zrobiłem to widok na klasyczny i wyłączyłem exlporer.exe :E Niedługo pododaję resztę wyników, to i swój rekord postaram się podgonić (płytka powinna 500 zrobić :Up_to_s: procek też chyba nie zgorszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm, a ile da się ukrócić wyniczek tą optymalizacją? (w SPI powiedzmy). Swój zrobiłem na gołym systemie praktycznie, bez "zamulaczy" w tle, jedyne co zrobiłem to widok na klasyczny i wyłączyłem exlporer.exe :E Niedługo pododaję resztę wyników, to i swój rekord postaram się podgonić (płytka powinna 500 zrobić :Up_to_s: procek też chyba nie zgorszy)

oj da sie nie wiem ile dokładnie ale sama zabawa mem setem i zmiana priorytetu sporo daje , potem "wazowanie" jest troche tego ale ja średnio w tym siedze i nei za wiele testowałem , dlatego JMKS lepiej to by opisał

POZDRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja też mam już swoje pierwsze punkty :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=13795

 

kurcze, gdybym wiedział prędzej że takie coś jest to bym się bardziej starał :D

w jednym starciu brakowało mi 2 Mhz, żeby być o pozycję wyżej. a teraz już durona dawno sprzedałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie postarasz. to może i by jakieś punktosy wpadły.

Tylko mi strona Hwbot.org od pewnego czasu nie działa ?

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

Nie mam jak dodać wyniku :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, leży już od wczoraj [tj. wtorku] minimum - nie wiem czemu, jak i nikt kto wie się póki co nie wypowiedział - forum HWB działa, więc tutaj pewnie się richbastard wkrótce wypowie: http://www.hwbot.org/forum/showthread.php?t=2340 i będzie wszystko jasne.

 

Wynik zawsze możesz dodać tutaj na forum - jak bot wstanie to sobie ten wynik z forum pobierze po prostu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...