Forum PCLab.pl: Simplus i Centrum MMS - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Simplus i Centrum MMS Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Mero Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Sierpień 2007 - 16:43

Witam

Wczoraj otrzymałem wiadomość mms, którą mogę pobrać przez telefon ( ale nie chce bo mam troche gprs skopany ) albo przez internet i nie wiem czemu, ale nie moge pobrać wiadomości mms ze strony www.foto.plus.pl mimo iż przepisuje dokładnie MMS_id i hasło. Pisze że hasło albo login jest błędny - ale nie popełniam błędu. MMS jeszcze jest ważny do 9 Sierpnia, a zależy mi aby pobrać ta wiadomość. Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o jakieś rady - z góry dziękuję.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Kacperinjo Ikona

• Nawet nie próbuj
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Sierpień 2007 - 09:16

Zobacz postMero, o 7 sierpnia 2007, 17:43, napisał(a):

Witam

Wczoraj otrzymałem wiadomość mms, którą mogę pobrać przez telefon ( ale nie chce bo mam troche gprs skopany ) albo przez internet i nie wiem czemu, ale nie moge pobrać wiadomości mms ze strony www.foto.plus.pl mimo iż przepisuje dokładnie MMS_id i hasło. Pisze że hasło albo login jest błędny - ale nie popełniam błędu. MMS jeszcze jest ważny do 9 Sierpnia, a zależy mi aby pobrać ta wiadomość. Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o jakieś rady - z góry dziękuję.

Ja na tę stronkę wchodziłem przez kompa też spróbuj...ustaw sobie jeszcze raz mms i wap...

Strona 1 z 1