Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mas1o

Seks po zmianie plci

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem ostatnio gdzies w kiosku focusa z artykulem jaki jest seks dla ludzi ktorzy zmienili płeć. I jak by ktos go mial w domu i chcialo mu sie zrobic zdjecie to bym sobie przeczytal. Pozniej bym oddal jpga :P

 

A bardzo mnie to ciekawi, jak to jest jak sie odczuwa gdy mozna porównac jak to bylo byc kobieta/męzczyzna a pozniej odwrotnie. Gdzie jest przyjemniej i takie tam :) Wiem ze to nie jest pytanie na forum o komputerach, ale przeciez tu wszyscy znaja sie na wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak okaże się, że kobiety mają przyjemniejszy orgazm, to zmienisz płeć? :)

 

Nie sądzę, żeby po zmianie płci odczuwało się orgazm tak, jak inne osobniki tej płci od urodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no plci bym nie zmienial, ale zawsze wydawalo mi sie ze byc kobieta jesli chodzi o sam seks jest przyjemniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, żeby po zmianie płci odczuwało się orgazm tak, jak inne osobniki tej płci od urodzenia. :)

Też tak sądzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi tak sie wydaje, ale mimo wszystko napewno jest blizej niz tylko sobie wyobrazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie próbuję zrozumieć jak to sie dzieje, że ktoś próbuje zmienić płeć :o Toż to jest dziwactwo. BA! Wariactwo, ja bym ich pozamykał, kocham się z dziewczyną a tu sie okazuje, że to był facet :wymiotuje::E

 

no plci bym nie zmienial, ale zawsze wydawalo mi sie ze byc kobieta jesli chodzi o sam seks jest przyjemniej

Słyszałeś ten kawał? Bóg się pyta Adama i Ewy:

- Kto z was chce sikać na stojąco?

- JA! Ja chce! - wyrwał się Adam

- To by będziesz mieć wielokrotny orgazm - powiedział Bóg do Ewy

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie próbuję zrozumieć jak to sie dzieje, że ktoś próbuje zmienić płeć :o Toż to jest dziwactwo. BA! Wariactwo, ja bym ich pozamykał, kocham się z dziewczyną a tu sie okazuje, że to był facet :wymiotuje::E

To się nazywa transseksualizm. Jest to pewnego rodzaju zaburzenie psychiczne polegające na tym, że dana osoba mentalnie czuje się osobą płci przeciwnej niż jest fizycznie. Nie może się pogodzić z własnym ciałem i strasznie źle z nim się czuje. Nie ma możliwości leczenia tego - jedyną metodą, radykalną, ale skuteczną, jest właśnie zmiana płci.

 

Pozamykał byś też pewnie chorych na schizofrenię, nerwicę i inne choroby psychiczne? Trochę zrozumienia. Jeśli myślisz, że ciężko poznać, że ktoś przeszedł taką operację to się grubo mylisz. W końcu jeden narząd muszą zastąpić lub zamienić w inny, a po tym zostają chyba szwy? Poza tym, jak wyobrażasz sobie zamianę kobiety w faceta? Myślisz, że erekcja i ejakulacja będzie taka sama jak u normalnych facetów? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa transseksualizm. Jest to pewnego rodzaju zaburzenie psychiczne polegające na tym, że dana osoba mentalnie czuje się osobą płci przeciwnej niż jest fizycznie. Nie może się pogodzić z własnym ciałem i strasznie źle z nim się czuje. Nie ma możliwości leczenia tego - jedyną metodą, radykalną, ale skuteczną, jest właśnie zmiana płci.

Wiem czytałem o tym w jakiejś tam gazecie (nie w Focusie :P). Sam proces podchodzenia do operacji nie jest prosty, bo wiąże się to z wizytami u psychologa no i życiem jak osoba z płci przeciwnej przez rok lub dwa lata coś takiego :hmm: No a potem pod skalpel :P

Pozamykał byś też pewnie chorych na schizofrenię, nerwicę i inne choroby psychiczne? Trochę zrozumienia. Jeśli myślisz, że ciężko poznać, że ktoś przeszedł taką operację to się grubo mylisz. W końcu jeden narząd muszą zastąpić lub zamienić w inny, a po tym zostają chyba szwy? Poza tym, jak wyobrażasz sobie zamianę kobiety w faceta? Myślisz, że erekcja i ejakulacja będzie taka sama jak u normalnych facetów? :lol2:

Nie wyczułeś ironii w moim poście :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu się przypomina south park - d-yikes..

 

Mr garrison zostaje w nim lesbijką :E

"Ceaser me, ceaser me good!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie próbuję zrozumieć jak to sie dzieje, że ktoś próbuje zmienić płeć :o Toż to jest dziwactwo. BA! Wariactwo, ja bym ich pozamykał, kocham się z dziewczyną a tu sie okazuje, że to był facet :wymiotuje::E

Słyszałeś ten kawał? Bóg się pyta Adama i Ewy:

- Kto z was chce sikać na stojąco?

- JA! Ja chce! - wyrwał się Adam

- To by będziesz mieć wielokrotny orgazm - powiedział Bóg do Ewy

:E

a tu okazuje się że to facet taka nas czeka przyszłość panowie coraz wieksza czesc bedzie przechodzic na drugą strone a jak bedziemy chcieli zeby informowali otym że sa po zmianie to powiedza ze to dyskryminacja :E tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no plci bym nie zmienial, ale zawsze wydawalo mi sie ze byc kobieta jesli chodzi o sam seks jest przyjemniej

 

Powiedz to tym wszystkim dla których stosunek (z racji faceta) kończy się po minucie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to tym wszystkim dla których stosunek (z racji faceta) kończy się po minucie ;-)

sprawa psychiki ewentualnie mozna to próbować naprawić psychologiem jakimś czy terapeuta niewiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawa psychiki ewentualnie mozna to próbować naprawić psychologiem jakimś czy terapeuta niewiem ;)

 

Mi nie pomógł zszedłem z 60 do pół minuty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi nie pomógł zszedłem z 60 do pół minuty :E

no cóż zawsze możesz ubiegać się o odszkodowanie za niepowetowany straty w końcu 30 sek to w tym wypadku 50% całego czasu :E nie no straszne :thumbdown: pomijając to nic by mnie niezmusiło do zmiany płci już bym wolał zakonczyc żywot na tym marnym ziemskim padole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pff podobno trzeba wszystkie sprobowac :E

otym mowie czyli harakiri jak nie pomoże noto juz tedy ;) chociaz tam z aniołkami to juz pewnie sie tego popędu wcale nie czuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otym mowie czyli harakiri jak nie pomoże noto juz tedy ;) chociaz tam z aniołkami to juz pewnie sie tego popędu wcale nie czuje ;)

czyli jak to się mówi: chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniac plec, przeciez tez masz dziurke i mozesz sie przekonac co czuje kobieta - kwestia znalezienia odp kolegi :].

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co zmieniac plec, przeciez tez masz dziurke i mozesz sie przekonac co czuje kobieta - kwestia znalezienia odp kolegi smilies/krzywy.gif.

P.

Można sobie samemu do tyłka coś wsadzić :D

PS. Mnie też nie raz zastanawiało jakie to uczucie uprawiać seks będąc kobietą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można sobie samemu do tyłka coś wsadzić :D

PS. Mnie też nie raz zastanawiało jakie to uczucie uprawiać seks będąc kobietą :P

Pewnie okropne, skoro tak go nie lubia i ciagle boli je glowa i za kazdym razem robia facetowi wielka laske i przysluge dopuszczajac do "zrodelka" :E.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie okropne, skoro tak go nie lubia i ciagle boli je glowa i za kazdym razem robia facetowi wielka laske i przysluge dopuszczajac do "zrodelka" :E.

P.

 

tak ponoc reaguja na tych co je niezaspokajają :E współczuje więc :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ponoc reaguja na tych co je niezaspokajają :E współczuje więc :E:P

Ja tam nie wiem, tak slyszalem w telewizji, bo ja preferuje samodzielnosc i mam nawet taka ksiazke "zrob to sam" :E.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, tak slyszalem w telewizji, bo ja preferuje samodzielnosc i mam nawet taka ksiazke "zrob to sam" :E.

P.

I w tedt chec i kazdej porze, nigdy nie zdradzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I w tedt chec i kazdej porze, nigdy nie zdradzi :E

taaa....jak mówi przysłowie ludowe najwierniejsza baba to własna graba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cipka jest troche inaczej zbudowana niz tylek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...