Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zgredka

VIII Memoriał Huberta Wagnera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę rozwoju tej drużyny. Czyżby wypalenie? Jedyny zawodnik rozwijający się to Winiarski. Zagumny wiadomo klasa sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wika z Woickim dostali powołanie do kadry seniorów - ciekawe czy Lozano zabierze ich na ME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nasz dział zaczyna powoli umierać ;)

 

Więc dla rozruszania przed większą imprezką Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

 

Piątek 20.08.10

Brazylia - Czechy, godz. 17:30

Polska - Bułgaria, godz. 20:15

 

Sobota 21.08.10

Polska - Czechy, godz. 14:45

Brazylia - Bułgaria, godz. 16:45

 

Niedziela 22.08.10

Czechy - Bułgaria, godz. 12:30

Polska - Brazylia, godz. 14:45

 

Mam nadzieję, że będzie sporo emocji - choćby tyle co we wczorajszym sparingu z Brazylią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nasz dział zaczyna powoli umierać ;)

 

Więc dla rozruszania przed większą imprezką Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

 

Piątek 20.08.10

Brazylia - Czechy, godz. 17:30

Polska - Bułgaria, godz. 20:15

 

Sobota 21.08.10

Polska - Czechy, godz. 14:45

Brazylia - Bułgaria, godz. 16:45

 

Niedziela 22.08.10

Czechy - Bułgaria, godz. 12:30

Polska - Brazylia, godz. 14:45

 

Mam nadzieję, że będzie sporo emocji - choćby tyle co we wczorajszym sparingu z Brazylią :D

 

Mimo wczorajszego zwycięstwa naszych, sądze ,że to Brazylijczycy wygrają cały turniej. Reszta? Polska albo Bułgaria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie zapowiada się ten siatkarski weekend całkiem ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nasz dział zaczyna powoli umierać ;)

Oj tam od razu umierać, sezon ogórkowy jest ;) Ale od września wracamy w wielkim stylu :D

 

Na Memoriał może będę zerkać jednym okiem, ale na pewno jest to super próba generalna przed MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozpoczęliśmy od.... przegranej z Bułgarią w czterech setach.

Polacy grali hmm... raczej przeciętnie, kilka dobrych zagrań, ale raczej więcej tych słabych i przeciętnych. Dzisiaj przed nami mecz z Czechami, miejmy nadzieję, że wygrany - choć Czesi wczoraj urwali seta Brazylii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że są w ciężkim treningu. Ja ich na razie nie oceniam bo forma przyjdzie...ale za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że są w ciężkim treningu. Ja ich na razie nie oceniam bo forma przyjdzie...ale za miesiąc.

 

Oby, bo póki co, przewiduje 3 miejsce w memoriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czego należało się spodziewać wygrany mecz z Czechami, niestety nie widziałam bo byłam w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś mecz z Czechami obejrzałam jednym okiem. Faktycznie, widać ociężałość naszych chłopaków i to na pewno nie jest jeszcze to, co zagramy we wrześniu. Trzeba zaufać kolejny raz Castellaniemu, cóż nam innego pozostało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czego należało się spodziewać wygrany mecz z Czechami, niestety nie widziałam bo byłam w pracy.

 

Widziałem, i mogę powiedzieć ,że pięknie to nie wygląda. Daniel zamiast rotować składem, powinien jednym, zagrać memoriał. W meczu z Bułgarami, było widać brak porozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się obejrzeć dwa sety meczu Brazylia-Bułgaria - Brazylijczycy nie mieli większego problemu z pokonaniem swoich przeciwników.

Dzisiaj jak uda mi się dobrze wmontować w hotel, to pewnie obejrzę oba spotkania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegorocznym Memoriałem Huberta Wagnera rządzi Samba :D

Polacy po przegranej z Brazylią w czterech setach zajęli ostatnie miejsce na pudle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna forma całego zespołu, bez wyjątków, brak lidera, brak Kadziewicza! Oj słabo będzie na tych mistzrostwach, oj słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym nie oceniała do końca formy naszych zawodników. Widać, że wykonali ogromną pracę w ostatnim czasie i dobre zagrania przelatają się z tymi wręcz fatalnymi. Przed nami kolejne sparingi z Brazylią i dopiero po nich będzie można wydawać już jakieś "małe osądy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed nami kolejne sparingi z Brazylią i dopiero po nich będzie można wydawać już jakieś "małe osądy".

Ja mam nadzieję, że nasi nie odkryją wszystkich kart podczas meczów towarzyskich, bo przecież na MŚ trzeba czymś zaskoczyć :) Pamiętacie np. jak Pliński mając piłkę nad siatką zamiast atakować z pierwszej, wystawiał szybko do przyjmującego na skrzydło i dopiero ten kończył piłkę? O takie zagrania mi chodzi, których wcześniej się nie pokazało, a później można było kilkukrotnie oszukać zdezorientowanych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nasi nie odkryją wszystkich kart podczas meczów towarzyskich, bo przecież na MŚ trzeba czymś zaskoczyć :) Pamiętacie np. jak Pliński mając piłkę nad siatką zamiast atakować z pierwszej, wystawiał szybko do przyjmującego na skrzydło i dopiero ten kończył piłkę? O takie zagrania mi chodzi, których wcześniej się nie pokazało, a później można było kilkukrotnie oszukać zdezorientowanych przeciwników.

Ależ nie chcemy, żeby nasi siatkarze odkrywali od razu wszystkie karty z Brazylią :P Ale mam nadzieję, że będzie się dało zauważyć w tych meczach więcej energii, mocy w nogach itp. itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna forma całego zespołu, bez wyjątków, brak lidera, brak Kadziewicza! Oj słabo będzie na tych mistzrostwach, oj słabo.

Ale malkontent :P

BTW. Kto to jest Kadziewicz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale malkontent :P

BTW. Kto to jest Kadziewicz?

 

Gdzie Ja malkotent :E Kto to Kadziewicz? Środkowy, który w tej chwili, jest...najlepszy, co pokazał zeszły sezon. No i ma charakter, przywódcy, bo teraz brakuje kogoś, kto zmotywyował by zespół do walki, w ciężkich chwilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ja malkotent :E Kto to Kadziewicz? Środkowy, który w tej chwili, jest...najlepszy, co pokazał zeszły sezon. No i ma charakter, przywódcy, bo teraz brakuje kogoś, kto zmotywyował by zespół do walki, w ciężkich chwilach.

 

A właściwie czemu go nie ma w kadrze od roku ? bo nie pasował castellaniemu do zespołu, do jego schematu ? Czy dlatego, ze miał charyzmę, i poddawał się zawsze ostatni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie czemu go nie ma w kadrze od roku ? bo nie pasował castellaniemu do zespołu, do jego schematu ? Czy dlatego, ze miał charyzmę, i poddawał się zawsze ostatni ?

 

O ile się nie myle, Kadziewicz jak i również Igła nie pasują do schematu i reprezentacji, według Castellaniego. I mimo ,że Igłe powołał(teraz), to jeżeli

wierząc tej wiadomości(poniżej) to sądze ,że Ignaczak zostaje w "domu".

 

Tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...