Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Pomysł na fuzję polskich zespołów

Czy takie połączenie ma sens?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważam że...

    • Mowy nie ma!
      3
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć
      4
    • Tak, ale... (napisać na dole co konkretnie)
      4
    • Tak
      21
    • Oczywiście!
      10
  2. 2. Czy nie masz nic przeciwko temu?

    • Tak, nie mam nic przeciwko temu
      3
    • Nie, nie mam nic przeciwko temu
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Laczcie sie laczcie ;) Przygladac sie bede z boku co Wam z tego wyjdzie.

Ech, z takim podejściem to wiesz...

Oby za jakis czas nie bylo tak jak swego czasu walka XS'a z OCX'em.

Możesz sprecyzować? Sytuację znam (tak mi się wydaje), ale nie kojarzę konkretnie o czym mówisz. Że OPB z bota [i FM] poleciał, czy co innego? Bo to chyba w sumie nic wspólnego nie miało, a to że się ludzie do benchów mobilizują widząc szansę na atak pierwszego miejsca to chyba złe nie jest ;).

Wszystkie teamy polegna jak XS sie znowu zmobilizuje :D

Tj. jak się kingpin na HWBota "odbrazi"? :Up_to_s: Czy jak się jeszcze z tysiąc osób, ekhem, "zmobilizuje"...?

 

Załóż to swoje "OC Team Poland" to się dołączymy wszyscy i będzie problem z głowy, a nie się boczysz... Jak mówię - bez lidera to mi to nie pasuje ogólnie...

 

 

 

Założyłem temat z ankietą na purepc, sytuacja stanie się jasna, opisałem tam także jak ja widzę połączenie - zapraszam do dyskusji na ten temat

Bardziej sceptyczni jesteście chyba sądząc po wynikach ;).

Ale jedno ustalmy - wynik sondy to jedynie "głos w dyskusji".

 

Powiem przy okazji z czego wynikają moje osobiste wątpliwości - nie tyle o to że będzie / nie będzie rywalizacji / spięć / problemów itp, tylko ja się czuję przede wszystkim Labowiczem mimo wszystko - z tej perspektywy takie połączenie jest lekkim odejściem od tego, o co [niektórym] chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tej perspektywy takie połączenie jest lekkim odejściem od tego, o co [niektórym] chodzi.

Możesz sprecyzować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

no wlasnie dlatego to jest troche kijowe ze juz nie jak lab a jako cala polska bedziemy walczyc i ta rywalizacja troche zniknie, ale zawsze na screenach mozna walnac dumny wielki napis pclab...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej sceptyczni jesteście chyba sądząc po wynikach ;).

Ale jedno ustalmy - wynik sondy to jedynie "głos w dyskusji".

 

70% na tak - ja jestem zadowolony z wyników. Jak dawałem pomysł, to nie liczyłem na tyle.

 

Co do braku rywalizacji wewnątrz: przecież takiej i tak nie było. Cała rywalizacja nasza polega na wynikach, ale czy ścigaliśmy się miedzy sobą w punktach? raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak zdecydowanie al moim zdaniem nic z tego nie wyjdzie, to jest Polska i sytuacja w sejmie idealnie pokazuje jak u nas wyglądają takie"sojusze" - każdy ciągnie w swoją stronę :thumbdown: W dodtku DEVIL nic o dołączeniu się do teamu nie wspomina... kiszka :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ścigaliśmy się miedzy sobą w punktach?

Jako teamy? Ambicję miałem, ale wyszło jak wyszło, tj. trochę ludzi by się przydało u nas, bo póki co to lipa jest w sensie walki globalnej :].

A jako pojedynczy userzy w sumie też niezbyt, bo w sumie to mi wisi ile kto sobie 3DMarkami nabił punktów czy coś ;).

 

Tutaj koło 90% się zgadza - jak mówiłem o tyle mnie to dziwi, że sam aż na tyle przekonany nie jestem, chociaż pro publico bono jestem się w stanie na dużo zgodzić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

no moze i to jest Polska(no dobra, napewno) ale wlasnie dlatego jestesmy zeby cos zmienic w tym, jak jzu pisalem jestem za fuzja i u nas nawet jestesmy w miare podobnego zdania to jednak na ppc jak sie zaglebiam w te posty to zaczynam watpic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tak zdecydowanie al moime zdaniem nic z tego nie wyjdzie, to jest Polska i sytuacja w sejmie idealnie pokazuje jak u nas wyglądają takie"sojusze" - każdy ciągnie w swoją stronę :thumbdown:

Już bez przesady, dużo nam do kompromisu ogólnego chyba nie brakuje :). Poza tym tu żadnej "władzy" [do ciągnięcia {? świnia :P}] nie ma, więc "walki o władzę" nie będzie - idea polega [nieoczekiwanie :]] na wyciąganiu jak najlepszych wyników, a zdrowa rywalizacja, choćby wewnątrz teamu, może tylko pomóc ;).

W dodtku DEVIL nic o dołączeniu się do teamu nie wspomina... kiszka :kwasny:

Ano cóż, to jest jedna z większych skaz na tym planie aktualnie... Choć uważam że i to się da załatwić :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki uwzględniając wszystkie Polskie Teamy (przejrzałem listę w miarę dokładnie):

 

3787 - PUREPC

983 - PCLAB

380 - egielda

360 - PCarena

173 - Dzikie

126 - overclock

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

------------------------

6056 - United Poland Team

 

Na dzień 17-08-2007:

1. 7217.20 points H.O.T. (Hellas O/C Team)

2. 7068.00 points XtremeSystems

3. 5979.10 points Team MXS ModLabs.net

 

Więc wchodzimy do pierwszej trójki na świecie. Brakuje 1000pktów do XS. Licząc, że stanie się niemożliwe i diabeł Nas nawiedzi ( ;) ) to jesteśmy w stanie ich łyknąć od razu. Jak nie to ten 1k jest do nadrobienia.... a 1,2k to już luzem [; i jesteśmy na pierwszym miejscu....

 

Dobra, zajdę na ziemię. W każdym razie, uważam, że mamy realne szanse na dobre miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus
Dobra, zajdę na ziemię. W każdym razie, uważam, że mamy realne szanse na dobre miejsce.

no oczywiscie jesli wypali idea fuzji i wszyscy przystana za tym pomyslem... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne serwisy (oprócz PPC i PCL) coś o tym wiedzą już??? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:, ryba z Pure odszedł (z HWBota) - i w ten oto sposób chyba więcej problemów nie ma (zasadniczo, wiadomo że trzeba szczegóły dopracować), parę punktów poszło, ale to się nadrobi. Może jakieś 8800Ultra w SLI do następnych benchów spróbuję włączyć czy coś ;).

 

A inne serwisy (oprócz PPC i PCL) coś o tym wiedzą już??? :E

Te które odwiedzają wymienione serwisy to tak, a podejrzewam że większość to robi [jeśli nie wszyscy].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejscie mam jakie mam i nie zmienie teamu.

 

Walka OCX z XS'em wcale nie byla spowodowana tym, ze OPB polecial z HoF'a i HWBOT'a.

 

Vince sie nie obrazil na HWBOT'a

 

 

Znajdzcie sobie swojego lidera i tyle.

 

 

Aby byla jasnosc napisze jesio raz : nie odchodze z XS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vince sie nie obrazil na HWBOT'a

Po czym poznajesz?

Aby byla jasnosc napisze jesio raz : nie odchodze z XS'a

Póki co ;). Aha, no jest to pierwsze miejsce, ale wiadomo czemu - to ja już bym wolał drugie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznajesz?

 

Nie zadawaj glupich pytan. Wiem o co chodzi z jego sprawa i tyle. Ze Ty nie wiesz, to nie moja wina i ja Ci tlumaczyc nie bede. Umiesz czytac to czytaj.

 

 

Póki co ;). Aha, no jest to pierwsze miejsce, ale wiadomo czemu - to ja już bym wolał drugie :P.

 

Poki co ? Przestan mnie prosze bawic wieczorowa pora dobrze ? Team zmienilem dosc dawno i nadal w nim zostane.

 

 

edit: bez ryby latwo sie zjednoczycie i dogadacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A inne serwisy (oprócz PPC i PCL) coś o tym wiedzą już??? :E

 

overclock powiedział TAK (zdecydowanie i jako pierwszy). A ja najpierw tylko rzucilem propozycje, a teraz jako, że był odzew, ale akcji brak, założyłem sondę.

 

btw: ryba odszedł z PurePC, więc 300 pktów w dół................... Przestańcie, przestańcie już, nie ma sensu płakać ;) ryba był na nie, ale teraz już nie jego sprawa, więc tylko z górki do zjednoczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z zaistniałymi okolicznościami pozwoliłem sobie dosztukować kolejne pytanie do ankiety :]. {jakoś news na onecie mi przypomniał "jak to się robiło" ;)}

 

A tak BTW to powiem, że lipa jest, bo mogę wyniki zmieniać :E (oczywiście nie zmieniałem i nie zamierzam, ale taka możliwość mnie zdziwiła delikatnie mówiąc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

ja teraz na chwile odejde od tematu. Mam pytanie, czy jak przykladowo dojdzie do zjednoczenia to jak to jest, wszyscy beda musieli po kolei zmieniac team czy jest jakas opcja fuzji na hwbocie?Bo tak na samym labie naliczylem prawie 40 osob ponizej 5 pkt i pewnie spora ich czesc nie czesto zaglada na hwbota {że jak z tą nazwą?! - J}. Pytanie raczej do JMKS'a kieruje bo On w tym dobrze siedzi.

 

 

ad. jednak szybciej dopatrzyles sie niz ja poprawilem, wybacz wieczor jest

 

To żeby dobry żarcik nie uleciał, to napiszę jak było: "hgwbot" :D - J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy jak przykladowo dojdzie do zjednoczenia to jak to jest, wszyscy beda musieli po kolei zmieniac team czy jest jakas opcja fuzji na hwbocie?

Pytanie raczej do JMKS'a kieruje bo On w tym dobrze siedzi.

Szczerze - pojęcia nie mam, ale myślę że jakoś półautomatycznie [bo zapewne z pomocą adminów HWBota) to przebiega. Teamów nigdy nie łączyłem, nieoczekiwanie :P.

 

Aha, ja swój głos z ankiety [ten z kropkami] wycofuję i wstawiam na "tak" :]. [edit: :hmm:]

 

Edit kolejny: i znowu mam zmieniać? :kwasny:

A tak fajnie było przez chwilę :P.

Serio mówiąc to ja już nie wiem, ale mam nadzieję że finał będzie jednak dobry, cokolwiek by to miało znaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji z rybą zacytuje JMKS: "No to jeden problem mamy z głowy" .

Oby finał był dobry, bo lepiej być wyżej niż niżej ;)

 

Edit: i ryba wrócił do PPC. Niech i da te 300 punktów. Wszystko mi jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie masz nic przeciwko temu?

Tak, nie mam nic przeciwko temu

Nie, nie mam nic przeciwko temu

JMKS, cos dziwnie sformulowales te pytania (notabene biorac udzial w ankiecie wczesniej nie mialem/nie mam mozliwosci zaznaczyc odpowiedzi). Przeciez one znacza dokladnie to samo. Powinno byc:

1. Nie, nie mam.

2. Tak, mam.

Nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, widzisz - to była reakcja na przejście ryby do XS - czyli z mojej strony pełna zgoda. Źródło [tj. jedno ze źródeł, bo sam pomysł stary jak świat] - http://www.felieton.pl/felieton.php?id=6

 

A teraz sprawy na powrót się skomplikowały. Najśmieszniejsze jest to, że chyba nawet 1 osoba się nie znalazła która zdecydowanie chciała jego powrotu do PPC. I po tym całym pseudo-odejściu ogólnie nastrój na parę godzin zapanował bardzo optymistyczny.

 

A teraz cóż - ja już nie wiem, naprawdę mi ciężko powiedzieć co mam o tym sądzić, ale widzę że jednak się konfliktów nie uniknie.

 

Z tej perspektywy aktualnie stoję okoniem jeśli chodzi o to połączenie. Nie chodzi o to że nie chcę, ale widzę że to aktualnie po prostu nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JMKS, cos dziwnie sformulowales te pytania (notabene biorac udzial w ankiecie wczesniej nie mialem/nie mam mozliwosci zaznaczyc odpowiedzi). Przeciez one znacza dokladnie to samo. Powinno byc:

1. Nie, nie mam.

2. Tak, mam.

Nie? :P

 

No tak jakby :D W ten sposób to obie odpowiedzi wyrażają zgodę....

 

//

 

Napisałem na PurePC swoją kandydaturę na admina wszystkich teamów, zapraszam do dyskusji na ten temat. Ent co prawda nie wyraził zgody, że chce być wodze,m, ale skoro teraz jest@ppc to myślę, że @polishteam też bedzie.

 

Jeżeli ktoś ma coś przeciwko to pisać.

 

Kolejna sprawa to nazwa zjednoczonego teamu. Kretfr z overclock zaproponował "Poland United Team" - uważam, że jest ok. Jak będzie kilka ciekawych propozycja zrobi się ankietę i wybierzemy nazwę.

 

Teamy które wyraziły chęć fuzji:

- purepc

- pclab - wstępnie chyba można Was zapisać? przeczytaj post nad Twoim... - J

- egielda

- overclock

 

Na razie nikt nie odmówił ;)

 

EDIT2:

 

Kurka, JMKS, ja sie naedytowałem, poprawiłem, a Ty mi wszytko skasowałeś swoim editem :P

 

eh, w każdym razie popraw ankietę, bo narazie to 100% forum jest na "tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRoN

JMKS - nie ma się co pierdaczyć.

 

Nie mów, że sprawa jednego ryby Ciebie tak zniechęciła.

Jakoś nie mogę w to uwierzyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...