Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Pomysł na fuzję polskich zespołów

Czy takie połączenie ma sens?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważam że...

    • Mowy nie ma!
      3
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć
      4
    • Tak, ale... (napisać na dole co konkretnie)
      4
    • Tak
      21
    • Oczywiście!
      10
  2. 2. Czy nie masz nic przeciwko temu?

    • Tak, nie mam nic przeciwko temu
      3
    • Nie, nie mam nic przeciwko temu
      4


Rekomendowane odpowiedzi

{Ludzi z innych polskich teamów HWBota proszę o niegłosowanie tutaj [niemniej jednak do dyskusji w tym wątku zachęcam], bo chodzi o poznanie "naszej" opinii}

 

 

Oryginalna idea powstała niby [bo to w sumie żadna wielka nowość] tu:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2717209

 

Grecja tak niedawno zrobiła i... 1. miejsce mają :o - http://hwbot.org/hallOfFame.do?type=team&a...plicationId=all

Czyli da się. Oczywiście u nas by było trochę gorzej, ale również "ostro" ;).

 

Cytując kszonka:

 

"3663 Purepc

976 PCLab

383 egielda

367 PCArena

175 Dzikie.net

104 shackit.pl

40 Zabrze

 

+ 542 Devilek

 

Razem: 6250 - i Polska jest widoczna na świecie....

 

Dałoby to polskiemu teamowi 3 miejsce..."

 

Devil niestety niezbyt optymistycznie jest nastawiony do opuszczenia XS, ale wszystko w swoim czasie, "z nami też im prosto nie będzie"...

 

Reszta [tj. miejsca 3. i dalej] zespołów na oko się zgadza. Na chwilę obecną jak widać stanowimy "drugą siłę".

 

Perspektywa ciekawa, choć wykonanie ciężkie - przy takich stosunkach jakie są w tej chwili jest to wg mnie awykonalne.

Osobiście ciężko mi to sobie wyobrazić, ale nie mówię "nie". Jeśli parę(naście) osób z Pure zmieni swoje nastawienie to jestem skłonny na to przystać.

Z drugiej strony, benchowanie dla 3. (bez Devilka niestety gorzej, przynajmniej póki co) teamu na świecie to by było "coś" - tego się nie da ukryć, więc może i wyżej byśmy zaszli gdyby było widać "cel" ;).

 

 

Napiszcie proszę co Wy o tym sądzicie, chętnie poznam Wasze opinie.

W ankiecie dałem kilka opcji, coby to nie było czarno-białe tylko żeby jak najpełniej odzwierciedlało nasze nastawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za , zawsze mozna by sie wymieniac doswiadcczeniami, zalozyc odrebne forum odnosnie OC (albo strone z forum) , polaczenie sil ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Jeżeli chcemy żeby Polska zaistaniała w świecie oc{no i żeby inni ludzie z innych krajów mieli respekt do Polski} to musimy połączyć siły i walczyć. Skończyć z jakimiś głupi komentarzami(jak to robi kilka osób z purepc, a szczególnie jeden) i zabrać się do pracy.

 

A DEVILEK to raczej od XS nie odejdzie :kwasny:

 

I skończyć z takimi docinkami, że te forum jest lespsze, a te gorsze, tylko walczyć w jednym polskim teamie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinno sie wyslac linka tym co interesuje dalszy udzial nas w hwbot na 'prv' bo tak to bedziemy czekac 2 miechy na zdanie kazdego

 

a tu trzeba juz cos wiedziec na wstepie by rozmawiac z Purepc i sie dogadac , a nie brac przyklad z naszego rabnietego rzadu co codzienie wystepy mapetow odstawiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu widziałem ten pomysł na pure. I wypowiedziałem się za ale po wypowiedzi ryby zwątpiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A DEVILEK to raczej od XS nie odejdzie :kwasny:

Obyś się mylił. Jeśli ma być takie zjednoczenie, to jednak lidera by wypadało mieć u siebie, a nie tak obok ;).

 

mysle ze powinno sie wyslac linka tym co interesuje dalszy udzial nas w hwbot na 'prv' bo tak to bedziemy czekac 2 miechy na zdanie kazdego

Zainteresowani szybko tu zajrzą, o to jestem spokojny.

 

Na razie Wasz optymizm (tj. w sensie nastawienie do tego projektu) mnie przeraża :E, chociaż to chyba dobrze.

 

Sam trochę jestem rozdarty, bo z jednej strony bym chciał nasz team wspierać i walczyć o prymat w kraju, a z drugiej - takie połączenie by rzeczywiście realną i dość mocną pozycję dało, co na pewno nie jest bez znaczenia.

 

Zaznaczyłem oczywiście odpowiedź z kropkami, z wiadomych powodów.

 

Ja już jakiś czas temu widziałem ten pomysł na pure. I wypowiedziałem się za ale po wypowiedzi ryby zwątpiłem.

Jedna ryba wiosny nie czyni jak to mówią :P.

 

a tu trzeba juz cos wiedziec na wstepie by rozmawiac z Purepc i sie dogadac

Tu akurat jest OK - z ent'em kontakty mamy dobre :).

 

PS. Mav'a widzę, ale raportu dla odmiany nie widzę :P [link w 1. poście - jest i będzie] więc może nie jest jeszcze tak źle :Up_to_s:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jumson - masz iscie szatanski wynik na hwbot ;) 66.6

 

Do ogólnej dyskusji, czy do offtopa to przenieść? :Up_to_s: - J

 

@JMKS - nie obraz sie ale trzeba dyskutowac na ten temat a nie klikac tylko na <tak> albo <nie> czy tez <nie wiem> . Sa rzeczy ktore musisz z nami tez ustalic i prowadzic jakis dialog

 

Jasne, ale ten post akurat niczemu wielkiemu nie służy - gdybyś to dopisał na końcu posta w który by coś było merytorycznego napisane, to OK - a tak to taki pościk w sam raz do "Dyskusji ogólnej", w tym temacie nie pasuje, a w tamtym - owszem - J

 

juz widac ze ryba(PurePC) sie wypiol tylkiem na ta sprawe , to moze sie polaczmy z innymi jak PurePC tego nie chce , dam nam wszystkim to :

976 PCLab ,

383 egielda ,

367 PCArena ,

175 Dzikie.net

104 shackit.pl

40 Zabrze

 

razem : 2045 punktow

 

Moze predzej sie dogadamy z tamtymi teamami , bo purePC nie widzi nic innego tylko swoj czubek nosa. Heh malo tego uwazaja sie za (Bogow OC) .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna ryba wiosny nie czyni jak to mówią smilies/tongue.gif.

 

Też prawda

Sam trochę jestem rozdarty, bo z jednej strony bym chciał nasz team wspierać i walczyć o prymat w kraju, a z drugiej - takie połączenie by rzeczywiście realną i dość mocną pozycję dało, co na pewno nie jest bez znaczenia.

 

Ja też tak pomyślałem. Ale jak nazwa będzie OC Poland czy coś takiego to już wszystko jedno.

 

@jumson - masz iscie szatanski wynik na hwbot smilies/wink.gif 66.6

Ja wiem. Nawet sobie screen zrobiłem

 

Do ogólnej dyskusji, czy do offtopa to przenieść? smilies/Up_to_something.gif - J

Zostaw. Mały spamik zawsze dobrze robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczne sie bawic w to co wy , cos wiem . Ale jak zaczne to 1000 punktow zdobede w 1 dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczne sie bawic w to co wy , cos wiem . Ale jak zaczne to 1000 punktow zdobede w 1 dzien

 

Ta i co jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz widac ze ryba(PurePC) sie wypiol tylkiem na ta sprawe , to moze sie polaczmy z innymi jak PurePC tego nie chce , dam nam wszystkim to :

 

976 PCLab , 383 egielda , 367 PCArena , 175 Dzikie.net, 104 shackit.pl, 40 Zabrze

 

razem : 2045 punktow

 

Moze predzej sie dogadamy z tamtymi teamami , bo purePC nie widzi nic innego tylko swoj czubek nosa. Heh malo tego uwazaja sie za (Bogow OC) .;)

Bez przesady, Nie chodzi o "nabijanie punktów", tylko o zjednoczenie (jeśli w ogóle coś ma być). Jeśli mamy mieć niemal 2x mniej już po wchłonięciu wszystkiego innego to... sensu nie ma żadnego ;).

Prędzej się reszta dołączy do aktualnych liderów i tyle, ale to też wg mnie marna opcja - jak wszyscy to wszyscy, łącznie z Devilem i nami oczywiście (i nie wchłonięcie tylko połączenie, na ogólnie rzecz biorąc równych warunkach).

Z kolei ryba to nie całe Pure. W razie czego mu parę postów skasują jak ostatnio i wyjdzie że się zgadza(ł) :Up_to_s::P.

 

A serio mówiąc - ja przekonany na 100% nie jestem (gdzieś na 60% jeśli mam to oceniać) więc nie widzę sensu tak bardzo tego wszystkiego w tej chwili roztrząsać.

 

Nadal czekam na dalsze opinie, bo na razie to wygląda że wszyscy się zgadzają (niektórzy z wielkim entuzjazmem) a tylko ja mam jakieś dupty (to z angielskiego, gdyby ktoś nie wiedział :cool:, od "doubt" = wątpliwość, na polski wyjdzie coś typu "wąty" :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laczcie sie laczcie ;) Przygladac sie bede z boku co Wam z tego wyjdzie.

 

Oby za jakis czas nie bylo tak jak swego czasu walka XS'a z OCX'em.

 

Wszystkie teamy polegna jak XS sie znowu zmobilizuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale tylko jeśli powstało by nowe forum( tylko do HWboota) albo wyniki zgłaszalibyśmy u nas na Labie :P ( to drugie nieprawdopodobne....)

Jak miało by to się dziać na ppc jako to jestem przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bot moze byc na wszystkich forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ten pomysł z nadzieją, ale sceptycyzm w odpowiedziach spowodował, że zwątpiłem.

 

Cieszę się, że inne teamy odpowiedziały, że są chętne.

 

Mam nadzieję, że taka fuzja coś poprawi w stosunkach w polskim OC, choć na złoty lek trzeba poczekać z pewnością :D

 

Może zacytuje co napisałem dalej apropo fuzji:

 

"nie będzie drużyny przewodniczącej - razem to razem, a nie chodźcie do nas, bo my jesteśmy lepsi.

 

Jako linki do homepage można wstawić linki do wszystkich portali uczestniczących.

 

Boty można postawić na kilku różnych forach - o tym nie wiedziałem, dlatego dałem propozycje, aby boty zostały u najsilniejszej drużyny - purepc.pl. Lecz skoro każde forum może mieć bota do tego samego rankingu, to samo się rozwiązało.

 

Nazwa drużyny:

1. nie będzie wskazywała na żaden portal - tylko na POLSKĘ

albo

2. Będzie to polski TEAM, a w nawiasie (czy coś w ten deseń) nazwy portali - jak już to wszystkich.

 

Jak dla mnie w grę wchodzi tylko propozycja pierwsza - nazwa nie może być długa."

 

Uważam, że nazwa Overclocking Team Poland będzie lepsza od "Overclocking Team Poland - PurePC.pl, PCLab.pl, Overclock.pl, Schackit.pl itd" (kolejność byłaby sprawiedliwa, czyli po ilości pkt teraz)

 

Myślę, że nazwa "Overclocking Team Poland" będzie odpowiednia (OC Team Poland Devilek uważa za swoje, więc nie powinniśmy się wtrącać ;) ) W przypadku nazwy zrobi się potem ankietę - jak już fuzja stanie się faktem.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda się to wykonać na naszym, polskim podwórku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kszonkiem w 100%. Na takich zasadach to właśnie powinno sie odgrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłby bardz dobry pomysł i wg mnie powinno być tak że PPC zmienia nazwe na OC Team Poland a reszta z innych for się dołącza. Bo z tymi nazwami w nawiasie to za długa by była nazwa).

ALe jak czytałem na forum PPC to nie wszyscy chcą zmieniąć nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z kszonkiem w 100%. Na takich zasadach to właśnie powinno sie odgrywać.

 

I ja również. Nazwa jest w sam raz. Żadnego portalu nie wyróżnia i żadnego nie krzywdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To byłby bardz dobry pomysł i wg mnie powinno być tak że PPC zmienia nazwe na OC Team Poland a reszta z innych for się dołącza. Bo z tymi nazwami w nawiasie to za długa by była nazwa).

ALe jak czytałem na forum PPC to nie wszyscy chcą zmieniąć nazwę.

 

Jak mówiłem, devilek nie zgadza się na to, abyśmy używali nazwy OC TEAM Poland, może nie do końca słusznie domaga się praw do takiej nazwy (bardzo ogólna), ale uszanujmy to, Overclocking Team Poland też wygląda dobrze ;)

 

Ja uważam, że nazwę trzeba zmienić, najwyżej dopiszemy nazwy portali - coby było sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poland OC-Team?

 

Poland Overclocking Team?

 

z punktu widzenia szarego kowalskiego :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ma to tak wygladac jak pisze kszonek w poscie #15 to jestem jak najbardziej na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uwazam to za dobry pomysl, ale mysle, ze bardzo ciezko bedzie wygrac z polska mentalnoscia i zjednoczyc wszystkich (lub choc wiekszosc). Wydaje mi sie, ze kazdy team bedzie chcial miec cos z tego ze sie zjednoczy. Nikt raczej nie odda tego za free, a juz napewno nie team wiodacy... Mimo, ze powialo to pesymizme, ja jestem jak najbardziej za. Dobry pomysl. Jesli sie uda, Polska (i Polacy) pokaza sie z bardzo dobrej strony - ze potrafia sie jednoczyc i wspolnie walczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

hm, ja tez jestem za, zeby tylko nie bylo wywyzszanie wielkosci innego teamu, choc przyznac musze, ze chyba bedzie ostry dym wokol tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • MSI 321URX do kupienia w Łowiczu. Możliwe, że to zwrot @PiPoLiNiO teraz sprzedawany stacjonarnie jako ekspozycyjny https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mpg-321urx-qd-oled-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg  
    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
    • Ale o czym Ty do mnie piszesz? Albo piszemy o czymś innym, albo kompletnie nie rozumiesz do czego wykorzystuje się drony. Cała dyskusja zaczęła się od tego, że ktoś napisał, że nie można wykonywać lotów nad prywatnymi posesjami i cały czas do tego się odnoszę. Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. - Konstytucja nie zabrania mi wykonywania lotu dronem nad terenem prywatnym. Nie wiem o jakiej licencji piszesz (albo Ty nie wiesz na jakich zasadach wykonuje się loty dronem). A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"? - to tylko pokazuje, że nie wiesz nic o lataniu dronem (polecam doczytanie chociażby o strefach). Masz zdjęcie poniżej i pisz akt oskarżenia na googla, że publikuje zdjęcie obiektu wojskowego jakim jest jednostka wojskowa. Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów -  czy ja gdzieś pisałem o zaglądaniu przez okna z wykorzystaniem drona?
    • Rock nie jest stary, tylko zdziadziały. On ma ledwie 46 lat.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...