Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Poland United, czy jak to się tam będzie nazywać

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie to coś piszcie, bo mi się już nie chce [pisać] :P.

Aha, nazwa z tytułu to mój osobisty pomysł [wymyślony wczoraj, żeby nie było że przed chwilą] - jak ktoś ma lepszy to zgłaszajcie, jak się się podoba ten "mój" to też piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcecie to coś piszcie, bo mi się już nie chce [pisać] :P.

Aha, nazwa z tytułu to mój osobisty pomysł [wymyślony wczoraj, żeby nie było że przed chwilą] - jak ktoś ma lepszy to zgłaszajcie, jak się się podoba ten "mój" to też piszcie.

 

Ja bym dał "Team Poland" żeby podkreślić ze to jedna drużyna. Im nazwa prostsza tym chyba lepiej ale dla mnie już sama nazwa nie jest taka ważna byle była jednoznaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytująć SGJ Poland PC OverClocking Team

 

edit: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dał "Team Poland" żeby podkreślić ze to jedna drużyna. Im nazwa prostsza tym chyba lepiej ale dla mnie już sama nazwa nie jest taka ważna byle była jednoznaczna.

Gdyby Devil doszedł to owszem, a tak to nie da rady - był w urzędzie patentowym wcześniej od nas :P.

PolandPC OverClocking Team

Nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście: Big Team United Poland{wielki team zjednoczonej Polski} w skrócie B.T.U.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"United Team of Poland", albo "Polish United Team" - tyle ode mnie. Zapraszam również do zgłaszania propozycji - jeżeli nie będzie nazwy która przydanie do gustu wyraźnie wszystkim to zrobię ankietę i wybierzemy co najlepsze.

 

Polish United Team

United Team of Poland

United Team Of Poland In Action, w skrócie U.T.O.P.I.A.

Poland United

Poland Team

Poland Overclocking Team

 

To są aktualne propozycje, jak ktoś coś wymyśli to pisać, dla mnie najlepsza to United Team of Poland, albo Poland United Team. Ewentualnie U.T.O.P.I.A. też jest fajna, ale trochę długa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Jak skończą dołączać resztę teamów to tak jak pisał kszonek powinniśmy mieć 3 miejsce.

 

Wydaje mi się jednak że trzeba będzie się wziąć do pracy bo koledzy ze wschodu będą chcieli mieć to 3 miejsce, a fajnie by było gdybyśmy sie tam utrzymali. Więc do boju rodacy ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ja już zmieniłem team na United Team of Poland :D

Nareszcze!

 

P.S 10 miejsce narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wcięło poprzedni temat ? ;)

 

Fuzja się zaczęła - szybciej niż myślałem. I dobrze... Niestety przeniesienie botów trochę potrwa.

 

Złączyłem w jeden te dwa które stworzyłem od wczoraj, wszystkie posty są. - J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S 10 miejsce narazie.

Bo jeszcze nie przybyło nic punków, Pure wczesniej tez bylo na 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

@pablopawel 10 to na razie bedzie moze jutro sie ustabilizuje bo hwbot to w jakichs odstepach czasu zlicza wszystkie migracje

@JMKS po co ten backup? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dołączam moją diabelską liczbę punktów. I nowe punkty powędrują na konto UTP

 

edit: Jedni mnie dziwiło przy zmianie teamu wyskoczył mi, ze już nie będę moderatorem. A byłem? JMKS dałeś mi taki zaszczyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@JMKS po co ten backup? :P

Żebyś się pytał :Up_to_s:. A serio - jak zmieniam team to mi moda zabierają [o czym na szczęście uprzedzają] więc bym nie mógł botów pokasować w odpowiednim momencie i by lipa była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też już dołączam moją diabelską liczbę punktów. I nowe punkty powędrują na konto UTP
Juz nie :]

 

edit: Jedni mnie dziwiło przy zmianie teamu wyskoczył mi, ze już nie będę moderatorem. A byłem? JMKS dałeś mi taki zaszczyt?
Kazdemu wyskoczyl przy zmianie, niedoczytales bo w nawiasie bylo (if applicable).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ruch sie zrobil na hwbocie :D, az milo patrzec jak to wszystko sie powieksza i powieksza :D , niech ktos to nagra i odswieza obraz co 5 min .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz nie :]

 

Kazdemu wyskoczyl przy zmianie, niedoczytales bo w nawiasie bylo (if applicable).

 

No cóż i tak nie długa ta liczba zwiększy się znacznie. A co do tego moderatora to faktycznie nie doczytałem, szybko yes nacisnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JMKS

Napisz w tym topicu dla ludzi, którzy mają konto na HWBocie, gdzie się team zmienia, tzn w jakim miejscu w profilu ;] Zaoszczędzi im to kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie ruski wku**** :E i turcy jak zobacza polakow :D na 3 miejscu

 

 

cos to wolno idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identification->options->team settings

 

Jeszcze 370pkt z egieldy nie przyszło.

 

Poszło tylko 19 moich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dołączyłem w celach czysto propagandowych :E Bo z moimi 3ma punktami i tak nic nie pomogę :lol2: No ale liczę że JMKS nie zmięknie do reszty tylko podejmie męską decyzję i dołączy :D

 

Edit: JMKS już jest :thumbup: Ciesze się bardzo :P

 

Edit 2:Jeszcze tylko by DEVILKA brakowało... mam nadzieję że w końcu się przełamie i dołączy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...