Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Poland United, czy jak to się tam będzie nazywać

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to za 2500zł mozna kupic taka kaskadę na 3 stopniach co schładza procka do -120C, czyli tyle ile na azocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-stager hmm... z 5k pewnie. 2,5k to jak na kaskadę podejrzewam że dość "prosta" by była mimo wszystko. Niestety nie jest to wszystko takie oczywiste [ani tym bardziej tanie], chociaż gdyby ktoś chciał kupić Commando + E6400 to mówcie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracimy panowie, tracimy :kwasny:

Od Team MXS ModLabs.net dzieli nas niespełna 4 pkt

 

Robić screeny, kto może{ma sprzęt} niech walczy

 

 

3-stager hmm... z 5k pewnie. 2,5k to jak na kaskadę podejrzewam że dość "prosta" by była mimo wszystko...

Myliłem się, tak kaskada{o ile to coś można nazwać kaskadą} kosztuje 4500zł, my mistake...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tracimy panowie, tracimy :kwasny:

Od Team MXS ModLabs.net dzieli nas niespełna 4 pkt

no pozbierali sie i nas dogonili , ale widać że ludziska dodają wyniki więc nie jest źle , trzeba nam po prostu wiecej maniaków co mają po kilka set punktów :E

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no ciężka przeprawa będzie z MXS. Jak się zapewne domyślacie mam pewien zapas, ale sam tego wszystkiego nie nadrobię :E - do roboty! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no ciężka przeprawa będzie z MXS. Jak się zapewne domyślacie mam pewien zapas, ale sam tego wszystkiego nie nadrobię :E - do roboty! :)

 

Kurde... a skąd oni sie w ogóle wzięli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli, byli cały czas, mieli ~5k. A potem zaczęli "pracować" ;) i tak im wyszło.

>300pkt przewagi mają :(. Za tydzień na głównej się ukaże co powinno [info o HWBocie przy okazji artykułu itp] to może się coś poprawi. Sam mam ~150-200pkt do dodania w odpowiednim momencie, ale to niestety ciągle za mało...

 

W ogóle widzę że wszyscy co mieli coś do dodania to już to zrobili i teraz "nic". Może jednak "ktoś coś ma" żeby się z tym pobawić?

Głupio mi to mówić :E, ale PurePC ciągle coś dodają [i wcale nie tylko kaskady_lody_y_azoty], a tutaj zbytniego ruchu nie ma - zważywszy na to że mamy dużo więcej użytkowników to po prostu lipa jest :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tu u nas bieda , subforum stoi i nic się nie dzieje a tak walczyli ludzie o jego powstanie , JMKS chyba trzeba zmienić ten dział na Podkręcanie , zasilacze... i tam wkleić tego suba

bo liderów nei tracimy dużo http://www.hwbot.org//hallOfFame.do?type=t...plicationId=all

zresztą troche kolesie kręcą walki ale mniejsza o to :E

trzeba im dokopać a więc labowicze do roboty :exclam:

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś tu u nas bieda , subforum stoi i nic się nie dzieje a tak walczyli ludzie o jego powstanie , JMKS chyba trzeba zmienić ten dział na Podkręcanie , zasilacze... i tam wkleić tego suba

bo liderów nei tracimy dużo http://www.hwbot.org//hallOfFame.do?type=t...plicationId=all

zresztą troche kolesie kręcą walki ale mniejsza o to :E

trzeba im dokopać a więc labowicze do roboty :exclam:

POZDRO

Przejrzałem kilka wyników MMX, i jakos odechciewa mi sie krećić jak tak ma wyglądać ta rywalizacja.

 

ale ok, jutro wrzucę trochę wyniczków, + benchy z lapka i powinno wpaść ~50 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałem kilka wyników MMX, i jakos odechciewa mi sie krećić jak tak ma wyglądać ta rywalizacja.

Jak wrzucisz 50pkt to dorzucę resztę [2 3DMarki wrzuciłem póki co, przy czym prawda jest taka że nie dostanę chyba nawet 0.1pkt za żaden z nich jak wrzucę te "właściwe" - tj. ATI do 2005 i NV do 2006 ;)] z 45nm i będzie pierwsze :).

 

A jak ma wyglądać? Że mają same najlepsze sprzęty i azot? Bywa i tak, choć małe "utargi" punktowe również są ważne.

Wkrótce też na głównej stronie napiszę o HWBocie to może się jeszcze kilka[naście? set? ;)] osób zainteresuje.

 

JMKS chyba trzeba zmienić ten dział na Podkręcanie , zasilacze... i tam wkleić tego suba

Ba, adminem nie jestem i "nie potrafię" :E. Link do ankiety gdzieśtam jest, 2/3 głosów "w dobrą stronę" jest, ale ogólnie trochę za mało głosów jest póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wrzucisz 50pkt to dorzucę resztę [2 3DMarki wrzuciłem póki co, przy czym prawda jest taka że nie dostanę chyba nawet 0.1pkt za żaden z nich jak wrzucę te "właściwe" - tj. ATI do 2005 i NV do 2006 ;)] z 45nm i będzie pierwsze :).

 

A jak ma wyglądać? Że mają same najlepsze sprzęty i azot? Bywa i tak, choć małe "utargi" punktowe również są ważne.

Okok.

 

No to oni chyba kupują hurtowo sprzęty i trafiają im sie egzemplarze pracujące na identycznych taktach/timingach itp.

Przeglądnąłem trochę wyników i zaczeło mi to śmierdzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to oni chyba kupują hurtowo sprzęty i trafiają im sie egzemplarze pracujące na identycznych taktach/timingach itp.

Przeglądnąłem trochę wyników i zaczeło mi to śmierdzieć...

No niektóre prawdopodobnie mają "shared". Moderacja się temu przyjrzy, choć nie mam pojęcia co się z tym da zrobić de facto, bo tego przecież się nie udowodni.

 

Tj. jak coś konkretnego widzisz to zgłaszaj na forum HWBota, może się ktoś zainteresuje.

 

Dobrze by było w poniedziałek [NDA...] pierwsze miejsce odzyskać tak czy inaczej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kolejnego Marka, 2003 jest tak cholernie na CPU/RAM nieczuły że szkoda gadać. Reszta wyników już jest "sensowna" i dlatego ich jeszcze nie wrzuciłem ;), jutro pewnie się to zrobi.

A tymczasem MXS odjechał ostro, niestety nie jestem w stanie na to dużo poradzić, poza tym że być może we wtorek się ukaże artykuł ten co o nim już mówiłem, roboczy tytuł: "Z pamiętnika entuzjasty" :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widze ze usuwanie postow tez ci dobrze wychodzi JMKS

A tego akurat nie rozumiem.

 

Ode mnie dziś 200pkt, nie tak źle nawet. Niestety MXS trzymają się mocno, ale będziemy walczyć, zwłaszcza że jak "milion użytkowników miesięcznie" sobie mojego arta przeczyta to może choć ze 100 [ojj, optymista :E] się przyłączy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodałem kolejnego Marka, 2003 jest tak cholernie na CPU/RAM nieczuły że szkoda gadać. Reszta wyników już jest "sensowna" i dlatego ich jeszcze nie wrzuciłem ;), jutro pewnie się to zrobi.

A tymczasem MXS odjechał ostro, niestety nie jestem w stanie na to dużo poradzić, poza tym że być może we wtorek się ukaże artykuł ten co o nim już mówiłem, roboczy tytuł: "Z pamiętnika entuzjasty" :].

Że co ? o_O

Sorry, ale co jak co 2001 i 2003 właśnie są najbardziej czułe na moc CPU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że co ? o_O

Sorry, ale co jak co 2001 i 2003 właśnie są najbardziej czułe na moc CPU...

Proponuję się przyjrzeć tutaj: http://www.hwbot.org/result.do?resultId=659001 i http://www.hwbot.org/result.do?resultId=652464 - CPU w niższym wyniku pracuje o 800MHz szybciej [grafa podobnie - tj. gość z gorszym wynikiem ma lepszy rdzeń ale gorsze memki].

 

2001 to oczywiście, wiem bo rekord Polski mam nie od dziś w żadnym razie "nie grafą", ale 2003 w żaden sposób. 2005 się za to bardzo ładnie skaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nudy, a na HWBocie dużoo się dzieje.

 

1.Team OCX już nas łapie, 3 miejsce się szykuje :kwasny:

2. Ryba łyknąl DEVILK'a i mamy nowego team lidera.

 

Pierwsza wiadomosć bądź co bądź nie jest wesoła."Topniejemy w oczach" panowie, do roboty{chociaż moim zdniem, dużo to nie da}.

 

No i by sie przydało subforum do "Podkrecanie, modyfikacje, zasilacze i obudowy" przenieść, bo naprawde mało kto tu zagląda.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas nudy, a na HWBocie dużoo się dzieje.

 

1.Team OCX już nas łapie, 3 miejsce się szykuje :kwasny:

2. Ryba łyknąl DEVILK'a i mamy nowego team lidera.

 

Pierwsza wiadomosć bądź co bądź nie jest wesoła."Topniejemy w oczach" panowie, do roboty{chociaż moim zdniem, dużo to nie da}.

 

No i by sie przydało subforum do "Podkrecanie, modyfikacje, zasilacze i obudowy" przenieść, bo naprawde mało kto tu zagląda.

 

Pozdrawiam

Nom i do tego napisać o HWBOCIE w jakiś przejrzysty sposób artykół. Powychwalać go jaki jeest przydatny, że można porównać wydajność różynych zestawów i sprawdzić gdzie w stawce znajduje sie nasz...

No i zaprosić wszystkich do dodawanie wyników pod szyldem PCLAB.PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

athlon 3800+ @ 2.6GHz i klosp internet nie dziala a wwszystko stabilne (karta sieciowa nie wytrzymuje ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakomunikować, że powstaję stronka UToP'u. Dałbym linka, ale procenty mogą polecieć, więc zapraszam do poszukania sobie wątku na Pure w ekstremalnym.

 

z pure

Prosze szefow wszystkich for/portali tworzacych team o przygotowanie logo/banerka swojego sub-teamu (logo portalu moze byc). Beda to odnosniki do macierzystych portali/teamow w dziale "O nas". Proponuje kolejnosc alfabetyczna, gdys jakikolwiek random bedzie powodowal klutnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...