Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Poland United, czy jak to się tam będzie nazywać

Rekomendowane odpowiedzi

No ale liczę że JMKS nie zmięknie do reszty tylko podejmie męską decyzję i dołączy :D

Nie zmięknę do reszty i się postaram rybę przegonić w najbliższym czasie, może tak ustalmy :P.

 

Na Devilka to trzeba będzie trochę poczekać na pewno.

 

Aczkolwiek ja w tej chwili jestem bardzo optymistycznie nastawiony :).

 

Aha, dostałem moda i zaraz tematy na forum podlinkuję, także "bezpartyjni" (bez kont HWBota, a dodający tylko przez forum) dołączą bardzo niedługo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem dumny ze wszystkich, jakim cudem się to udało... nie wiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się udało, to zobaczymy jak "chociaż" to 3. miejsce się uda.

 

Póki co ustawiłem boty (tja, coś koło setki razy "kopiuj, wklej") i wyniki z wątków poszły do wspólnego kotła, podobnie jak rankingi się zupdate'owały - ostało mi się 1. miejsce w 3DMarku2001 - :lol2:, jak na gościa, który całe 3D ma generalnie w poważaniu to aż mi głupio, że to i tylko to :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zakładam konto i jutro będę odpalał marki, smarki etc. ale na razie na laptopie to dużo nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Jak masz nie najpopularniejszego la ptoka to się może okazać że wszystkie WRki zgarniesz z braku konkurencji :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa. Jak masz nie najpopularniejszego la ptoka to się może okazać że wszystkie WRki zgarniesz z braku konkurencji :P.

Taa, ale punkty marne za takie WR'ki.

 

Edit, ktoś wie czemu mi tylko pół pkt przyznano ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij sobie w obrazek z siga i tam masz więcej na pewno, nie wiem skąd 0,5 wg Ciebie ;).

 

Aha, ja nie zamierzam sobie nicka na HWBocie zmieniać [w sensie dopisywać PCLab.pl] - co i Wam radzę, choć jak tam sobie chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kliknij sobie w obrazek z siga i tam masz więcej na pewno, nie wiem skąd 0,5 wg Ciebie ;).

 

Aha, ja nie zamierzam sobie nicka na HWBocie zmieniać [w sensie dopisywać PCLab.pl] - co i Wam radzę, choć jak tam sobie chcecie.

Hmm piszą że mam 6.8pkt, a miałem wczęsniej 13.1. anyway może weryfikuje wyniki jeszcze raz albo coś.

 

Też nie zamierzam sobie nicka zmieniać i nie widze w tym żadnego sensu.

 

JMKS :thumbup: za dobrą decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He a czy ktoś wie dlaczego mam 3 miejsce za E2160 mając E4300 ? :E <-- to dawno już ale co tam. Zmieniłem team i spox, oby tak dalej pkt rosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Narmer

P@VK!N wiesz imo to powinieneś wywalić ten wynik... co to za sens jeżeli nie jest twój... ja czasami też tak miałem i zawsze wywalałem. Jak mają być punkty to tylko za to co sam benchowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywalić, ale wyedytować. Po prostu zmień CPU w edycji na e4300 i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm piszą że mam 6.8pkt, a miałem wczęsniej 13.1. anyway może weryfikuje wyniki jeszcze raz albo coś.

 

Też nie zamierzam sobie nicka zmieniać i nie widze w tym żadnego sensu.

 

JMKS :thumbup: za dobrą decyzje ;)

 

Ja tyle ile miałem od razu przeniosło mi do nowego temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu team PCLab.pl ma jeszcze 400pkt :o Nie da się tego dołączyć do UToP :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu team PCLab.pl ma jeszcze 400pkt :o Nie da się tego dołączyć do UToP :question:

Chyba PCL nie jest jeszcze dołączony do uTOP, niektórzy userzy sami ,,ręcznie" sie przenieśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hwbot.org/forums/showthread.php?p=10847#post10847 - podejrzewam, że jak to dojdzie do skutku, to będę mógł jako moderator teamu zarządzić całkowicie.

Póki co to by musiał robić richbastard [właścicel HWBota], ale raczej głupio od niego tego wymagać, skoro pracuje nad taką opcją dostępną globalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto to zrobić, boś się namęczył tworząc team PCLab, a teraz po kolei wszyscy umykają do United Team of Poland. Sam to zrobiłem idąc za Twoim przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mamy 6 miejsce! ;)

:E Jak wszystko się uda sklecić dio kupy to może będzie 5 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy przejda z wszystkich polskich teamow to bedziemy miec 3 miejsce! ale zapewne to troche potrwa , nie wszyscy wrocili z wakacji albo maja cos lepszego do roboty. Idea jest sluszna i idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E Jak wszystko się uda sklecić dio kupy to może będzie 5 :cool:

 

jakby się wszytko udało to spokojnie 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby się wszytko udało to spokojnie 3 ;)

 

No ale zawsze są nowe wyniki itp. to może nike będzie tak ciężko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie nei było a tu małe przemebelkowanie :E fajna inicjatywa ,kiedyś tak myślałem nad tym czy było by możliwe zrobić taki team ale wydawało sie to noo posible a tu jednak powstał :thumbup: rozwalimy tego hwbota :Up_to_s:

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...