Skocz do zawartości
Rafał

Zloty forumowiczów PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ehe :E

Zebrać z 5-10 userów ciężko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką luźną propozycję - dla 10-25 osób jestem w stanie zorganizować weekendowy zlot (niekomercyjnie, korzystając z uprzejmości znajomego, który ma lokal). Sala z miejscem na komputery, sieć, kuchnia z wyposażeniem (naczynia, sztućce, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik), noclegi w warunkach hostelowych (2-4 osobowe pokoje, wspólna łazienka), jeśli ktoś chce lepszych warunków to na posesji obok jest hotel. Cena za wynajęcie powinna się zamknąć w cenie 50zł od osoby+70-80zł za dwa noclegi (impreza od piątku do niedzieli). O porządek i sprzątanie dbamy sami. Na sali jest jakieś nagłośnienie, ekran (rzutnik w razie czego mam). Dobry dojazd (lokal 10 minut pieszo od dworca PKP, samochodem też bez problemu, nie licząc dziur w asfalcie blisko celu). Cztery razy do roku organizujemy tam imprezy (2xAmiparty i 2x3dfx party), sala pomieści jakieś 50-60 osób (oczywiście nie dla wszystkich wystarczy wtedy miejsca na stołach do rozłożenia sprzętu) . Trzeba by tylko wstępnie ustalić termin (z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, żebym zarezerwował lokal).

Wadą może być lokalizacja - Chełm (lubelskie), ale podejrzewam, że w takiej cenie trudno wynająć lokal w dużym mieście w centrum Polski.

Są chętni?

A tu filmik z jednej z edycji Amiparty (reklama):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę pojawić...nie mam w sumie daleko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobie jest nas dwóch... ;) chyba ludzie teraz nie lubią spotykać się iRL. Na forach retro gdzie średnia wieku >30 lat wystarczy rzucić hasło "party" i po godzinie kilkadziesiąt rąk w górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobie jest nas dwóch... ;) chyba ludzie teraz nie lubią spotykać się iRL. Na forach retro gdzie średnia wieku >30 lat wystarczy rzucić hasło "party" i po godzinie kilkadziesiąt rąk w górze.

 

Do tego pewnie nie ten termin i miasto ;) . Im jest bliżej centrum Polski tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego pewnie nie ten termin i miasto ;) . Im jest bliżej centrum Polski tym lepiej.

No niestety ale każdemu nie dogodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale każdemu nie dogodzi ;)

Np.mnie,mając ok.400 km lub więcej do pokonania(mieszkam na Pomorzu,a gdzie dokładnie to wam nie zdradzę)

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, szukanie wymówek ;)

Dwa razy do roku organizuję (współorganizuję) kilkudziesięcioosobowe zloty fanów retrokomputerów. "Partyzanci" ze Śląska, Poznania, Gdańska, Warszawy czy Białegostoku to normalka, mimo odległości mamy też gości z Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA czy Nowej Zelandii. "Autochtonów" o dziwo coraz mniej.

Sam jeżdżę na spotkania do Warszawy, Gdańska, Rzeszowa czy Siemianowic Śląskich. Odległość nie jest problemem. Kasa czasem tak, ale to też kwestia organizacji - mała miejscowość na zadupiu to większe koszty dojazdu, ale tani nocleg i wynajęcie miejscówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką luźną propozycję - dla 10-25 osób jestem w stanie zorganizować weekendowy zlot (niekomercyjnie, korzystając z uprzejmości znajomego, który ma lokal). Sala z miejscem na komputery, sieć, kuchnia z wyposażeniem (naczynia, sztućce, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik), noclegi w warunkach hostelowych (2-4 osobowe pokoje, wspólna łazienka), jeśli ktoś chce lepszych warunków to na posesji obok jest hotel. Cena za wynajęcie powinna się zamknąć w cenie 50zł od osoby+70-80zł za dwa noclegi (impreza od piątku do niedzieli). O porządek i sprzątanie dbamy sami. Na sali jest jakieś nagłośnienie, ekran (rzutnik w razie czego mam). Dobry dojazd (lokal 10 minut pieszo od dworca PKP, samochodem też bez problemu, nie licząc dziur w asfalcie blisko celu). Cztery razy do roku organizujemy tam imprezy (2xAmiparty i 2x3dfx party), sala pomieści jakieś 50-60 osób (oczywiście nie dla wszystkich wystarczy wtedy miejsca na stołach do rozłożenia sprzętu) . Trzeba by tylko wstępnie ustalić termin (z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, żebym zarezerwował lokal).

Wadą może być lokalizacja - Chełm (lubelskie), ale podejrzewam, że w takiej cenie trudno wynająć lokal w dużym mieście w centrum Polski.

Są chętni?

A tu filmik z jednej z edycji Amiparty (reklama):

 

Pomysł zarąbisty, taka impreza z retro sprzętem ale dość kameralnie. Niestety wszelkie Pyrkony mnie zraziły do wielkich imprez gdzie z roku na rok średni wieku zamiast rosnąć to spada :E

Więc taka opcja brzmi bardzo fajnie ale niestety dla mnie 550km to już za dużo do przeskoczenia. Toleruję trasy max 300km :E

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blabla123 Byliśmy kiedyś małą ekipą na Falconie ze sprzętem retro. To jednak nie dla mnie - za duży tłum, praktycznie brak możliwości nawiązania jakiejś znajomości, porozmawiania. Ot, przyszedł ktoś, pograł w grę z dzieciństwa, poszedł, zapomniał. Amiparty czy 3dfx party to trzy dni składania sprzętu, podziwiania "białych kruków", instalacji, konfiguracji, lutowania, benchmarków, gry po LANie, rozmów do rana twarzą w twarz. Po kilku godzinach znasz wszystkich z imienia albo ksywy z forum. O takim spotkaniu myślałem. Moja propozycja jest ciągle aktualna jakby co. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadłbym na taką imprezę ale jak widać zainteresowanie niestety nikłe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zróbcie  gdzieś w centrum Polski - Warszawa, Łódź, a nie jakieś lubelskie na drugim końcu Świata. Tak, żeby każdy miał stosunkowo blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze Splendorem spotkałem nad morzem w Gdyni :D
Jedyna osoba "face to face" z laba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkać się przy piwie i cały czas gadać o RTX 4090 :D Pewnie tak by to wyglądało, choć sam bym skoczył gdzieś w Krakowie na mini zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2022 o 21:31, King Arthas napisał:

Spotkać się przy piwie i cały czas gadać o RTX 4090 :D Pewnie tak by to wyglądało, choć sam bym skoczył gdzieś w Krakowie na mini zlot.

Kraków byłby spoko pomimo że mam  kawałek :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szlagier_gti napisał:

Jest tu ktos jeszcze, z forumowiczów z przed 20 lat? :D

Na wspominki wzięło? :D

83e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Szlagier_gti napisał:

Jest tu ktos jeszcze, z forumowiczów sprzed 20 lat? :D

Ja jestem :) I jestem ostatnio dosyć aktywny :) Chyba za aktywny bo nawet wyłapałem bana na tydzień :)

A trochę pół żartem, pół serio: Jakie to człowiek miał problemy te 20 lat temu: 🤣

20 lat minęło, a microstutter jak był wtedy tak jest i teraz :)

A pamiętacie Kaazę i Emule? :) To jeszcze w erze przed torrentami, które też właściwie teraz się kończą. Sam ostatni raz torrenta ściągałem z 2 lata temu :)

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...