Skocz do zawartości
Rafał

Jaki sprzęt/program wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, dzięki! Nie wpadłbym na to. Sprawdzę. Ale i tak poproszę, aby ktoś polecił jakiś dobry programik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . 300 zł to mój budżet , i mam taką zgryzotę że nie wiem co mam z nimi zrobić. Czy przeznaczyć na chłodzenie do karty graficznej część , a reszte na wiatraki do odudowy ... Czy też zmienić ram , bo mam 512 ddr 333 , sprzedać go w cholere i kupić 1 GB ( 512 x 2 Hynixa ) Albo ?? kupić 512 ddr ale jakiejś bardzo dobrej klasy ddr2 :Up_to_s: i poczekać ze zmianą platformy na M2 za roczek i później ewentualnie dokupić ramu jeszcze :hmm: Miesza mi się w głowie i trudno mi podjąć decyzje , może jednak ... Sprzedać ABIT Nf7-s , Bartona 2500+ AQXEA , i zmienić platforme na AMD64 a ramki pozostawic naraize . Najbardziej skłaniałbym się do kupienia ramu ale ddr2 chodź wiemy że niezbyt odczuje różnice teraz , ale zakup chyba byłby przyszłościowy bo nie bardzo widzi mi sie zmiana teraz mobo i procka , żeby za rok znów zmieniać na S1207 który będzie miał pełną obsługę ddr2 :P A jakby mi sie udało 512 x 2 ddr2 dostać to byłoby jeszcze lepiej :) ale DDR2 przecież na Sa nie działa :( . Ale z ciekawości ewentualnie na jakie firmy zwracać uwage przy zakupie ddr2 ?

Edytowane przez Lutnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może KINGMAX HARDCORE PC500 ?

 

 

jeśli masz tyle kasy to jasne. Wtedy porządna płyta, bartek 2500+ Mobile i jedziemy do fsb 250 :]:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a udało mi sie zdobyć pamięci na Samsungach TCCD :) DDR600 A-data Viesta , doczekać się nie moge jak dojdą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem na kupnie kompa :

 

1 AMD Athlon 64 3000+ BOX s939

2 Chieftec DX-01B-D-U medium tower

3 Gigabyte GA-K8NXP-SLI nVidia nForce4-SLI

4 Leadtek Winfast GeForce 6800 256MB DDR TV DVI PCI-Express

5 Samsung 160 GB 7200 8M cache ATA/150

6 DDR GeIL 1GB DDR-400 Dual

 

skomentujcie prosze ten zestawik :E jakie plusy/minusy ... thx

 

dodam ze "pozniej" planuje dokupic do niego dodatkowy punkt 4 :P wtedy napewno bedzie potrzebna wymiana zasilacza na mocniejszy (default 360).

pozdrawiam

edit: dodam ze planuje podkrecic grafike i sprobuje odblokowac potoki

alternatywa jest Gigabyte K8NXP-9 i ATI x800 pro

Edytowane przez hustler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień mobo i ram , chyba że są to żele UltraX to zostaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benchmark.pl testowal Gigabyte GA-K8NXP-SLI nVidia nForce4-SLI i uzyskala bardzo dobra ocene wiec w czym problem? mozesz jasniej? proponujesz plyte z nf4 ultra - jaka jest roznica w wydajnosci w porownaniu ze zwyklym nforce4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze A8N-SLI Deluxe nForce4 SLI ? tego watku nikt nie czyta a jak sie zrobi nowy to krzykacze sie odezwa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze A8N-SLI Deluxe nForce4 SLI ? tego watku nikt nie czyta a jak sie zrobi nowy to krzykacze sie odezwa :]
Bo to nie chodzi o to by pisac W TYM watku - ale w watku, ktory jest podpiety w danej kategorii w pierwszym poscie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...