Skocz do zawartości
Rafał

Jaki sprzęt/program wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

rozumie, ze bedziesz to aktualizowal ? :)
Wbrew pozorom aktualizacji to tu za wiele nie będzie musiało być - aktualizacja będzie potrzebna tylko wtedy gdy:

1. Pojawi się ciekawy temat o całkiem nowym "produkcie"

2. Ktoś poda "lepszy" link od tego co jest w tej chwili przy danej rzeczy

 

Tu przecież nie chodzi o to by linków było w danym wieszu jak najwięcej - ale by wybrać najlepiej jeden i stale go rozwijać. Jeśli linków więcej to informacja się będzie rozbijała na kilka wątków - a tak bedzie wszystko o danej tematyce w jednym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leniwy robot to gorzej niż odwrócony okrąg...

 

Oglądałeś "Bułgarski pościkk"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie pięknie... ale nikomu nie będzie chciało się szukać wybranego tematu... najłatwiej jest zadać pytanie i czekać na odpowiedzi. Sam bym tak zrobił  :E Po to jest w końcu forum. A jak komuś nie chce się czytać wątków to tego nie robi, lub nie odpowiada milionowy raz na powtarzające się pytanie tak jak ja  :E 

 

AMEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie pięknie... ale nikomu nie będzie chciało się szukać wybranego tematu... najłatwiej jest zadać pytanie i czekać na odpowiedzi. Sam bym tak zrobił  Po to jest w końcu forum. A jak komuś nie chce się czytać wątków to tego nie robi, lub nie odpowiada milionowy raz na powtarzające się pytanie tak jak ja

 

wszystko jest mozliwe:D

pracowici moderatorzy beda informowac i zamykac:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuję intencje... ale to sensu żadnego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapuję intencje... ale to sensu żadnego nie ma...
Umówmy się, że to takie lepsze wspomaganie opcji szukaj - bo od razu wskazywany jest ten "lepszy" temat zamiast 100 tematów wśród których dopiero trzeba przebierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapuję intencje... ale to sensu żadnego nie ma...
Umówmy się, że to takie lepsze wspomaganie opcji szukaj - bo od razu wskazywany jest ten "lepszy" temat zamiast 100 tematów wśród których dopiero trzeba przebierać :)
... Jesteśmy umówieni... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :E Chyba Binksie jednak miałeś rację - bo tu jak widać taki tłum najlepszych linków ludzie podrzucają że szok! :lol2::E

 

No nic - może jak wątek trochę tu pobędzie to ludzie może w końcu zaczną się udzielać? :hmm:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe :E Chyba Binksie jednak miałeś rację - bo tu jak widać taki tłum najlepszych linków ludzie podrzucają że szok! :lol2::E

hmmmmmmmmmmmm :hmm: "Binksie"?

hmmmmmm "mrówo"??? :E

atam... wsumie dzedaj to dzedaj, kazdy moze sie pomylic :P

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmm  :hmm: "Binksie"?

hmmmmmm "mrówo"??? :E

atam... wsumie dzedaj to dzedaj, kazdy moze sie pomylic :P

pzdr.

A co - nigdy cOijNie nie słyszałeś o odmianie przez przypadki i o przypadku jakim jest wołacz? :E

 

[Edytowane: 18/5/2004 przez Rafał]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmm  :hmm: "Binksie"?

hmmmmmm "mrówo"??? :E

atam... wsumie dzedaj to dzedaj, kazdy moze sie pomylic :P

pzdr.

A co - nigdy cOijNie nie słyszałeś o odmianie przez przypadki i o przypadku jakim jest wołacz? :E
alez owszem Rafale!

Aczkolwiek jak wielkie bylo moje zdziwienie, gdys wymienił zacnego sługę republiki- pana Binksa, ktory de facto w wątku owym słowem nas nie uraczył, swiadczy głeboko zaakcentowana onomatopeja refleksji "hmmmmmmmmmmmm". Niech ona najlepiej świadczy iż zastanawiać się musiałem długo, czy przypadkiem nie nastapila pomylka...

Zrozumiałem jedynie, ze sie odniosłes do wypowiedzi mrówy, pisząc jednak w stonę osoby ktorej wypowiedzi na próżno mi tu szukać ;):hmm:

Chyba ze chodzi o PM, ale wtedy staje sie ta twoja wypowiedź dosc niezrozumiała, bo zgadzasz się z opinią, z którą nie mielismy się okazji poznać :D

Odnośnie odmiany przez przypadki... nawet mi nie przypominaj! moja stycznosc z tym gramatycznym zagadnieniem, wywoluje bardzo negatywne asocjacje :(

pzdr.

 

[Edytowane: 19/5/2004 przez cOijN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alez owszem Rafale!

Aczkolwiek jak wielkie bylo moje zdziwienie, gdys wymienił zacnego sługę republiki- pana Binksa, ktory de facto w wątku owym słowem nas nie uraczył, swiadczy głeboko zaakcentowana onomatopeja refleksji "hmmmmmmmmmmmm". Niech ona najlepiej świadczy iż zastanawiać się musiałem długo, czy przypadkiem nie nastapila pomylka...

Już wyprowadzam Waść z błędu - otóż pomyłka nie nastąpiła, bowiem szanowny pan Binks zaszczycił mnie swoją wypowiedzią w wątku analogicznym do tego, w dziale dyskusji ogólnych - wątek o tematyce zlotowej :) A że myśli me potrafią obejmować swą istotą podobne wątki segregując je w/g rodzajów, toteż wykoncypowałem sobie iż reguła spójności czasu i przestrzeni w tymże przypadku nie obowiązuje, więc pozwoliłem sobie na takież to dobitne stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wyprowadzam Waść z błędu - otóż pomyłka nie nastąpiła, bowiem szanowny pan Binks zaszczycił mnie swoją wypowiedzią w wątku analogicznym do tego, w dziale dyskusji ogólnych - wątek o tematyce zlotowej :) A że myśli me potrafią obejmować swą istotą podobne wątki segregując je w/g rodzajów, toteż wykoncypowałem sobie iż reguła spójności czasu i przestrzeni w tymże przypadku nie obowiązuje, więc pozwoliłem sobie na takież to dobitne stwierdzenie.
Takwięc światłość nastała w czelusciach niewiedzy mej, lecz nieusatysfakcjonowany, muszę nadmienić iż kultura wymagała zacytowanie wypowiedzi autora w odpowienim do tego watku, nie wprowadzając jednakowoż zamętu i zwątpienia ;)

Toteż chciałbym cię, drogi Rafale, wyprowadzić z błędnego założenia iż ominięta reguła spójności czasu i przestrzeni w tym wypadku, powinna zostać odpowiednio opieczętowana i zaakcentowana, tudzież wyjaśniona w celu nie wprowadzania młodych i jakże niedomyślnych jednostek, które odwiedzane wątki nie segregują w podobny sposób- czyli wg. rodzajów, omijając celowo, tudzież ze względu na brak zainteresowania tematyką zlotową, tym samym nie śledzą symultanicznie prowadzonych dialogów na różnych forumowych płaszczyznach.

Tym samym wnoszę o uzupełnienie wypowiedzi celem wyjaśnienia sytuacji i objawienia nam prawdy Binksa, której nie miałem okazji poznać, z którą jednakowoż się raczyłeś zgodzić, celem dalszej polemiki nad tym jakże żywym dla nas problemem.

Z poważaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja, jakos taj jednym ciagiem mi sie sypie :P 

tym razem grafa i znowu na forum Tweak`a i znowu duzo tego

http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=47796&highlight=grafika+6001200 ://http://forum.tweak.pl/viewtopic.php...rafika+6001200

moze na tym poprzestan. zacytuję ci Rafała:
Od wklejania recenzji zewnętrznych to są wątki do których tu podajemy linki. Tutaj mają być tylko  linki do wątków na forum - tam gdzie ktoś może się dopisać, zadać kolejne pytanie...

sorki ale nie jestem i nie mam zamiaru sie dopisywac na forum benchmark/tweak, wiec tym samym nie moge tam nic dopisac, a mysle ze Rafal mial wlasnie na mysli wylacznie watki @ forum pclab.pl.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wyprowadzam Waść z błędu - otóż pomyłka nie nastąpiła, bowiem szanowny pan Binks zaszczycił mnie swoją wypowiedzią w wątku analogicznym do tego, w dziale dyskusji ogólnych - wątek o tematyce zlotowej :) A że myśli me potrafią obejmować swą istotą podobne wątki segregując je w/g rodzajów, toteż wykoncypowałem sobie iż reguła spójności czasu i przestrzeni w tymże przypadku nie obowiązuje, więc pozwoliłem sobie na takież to dobitne stwierdzenie.
Takwięc światłość nastała w czelusciach niewiedzy mej, lecz nieusatysfakcjonowany, muszę nadmienić iż kultura wymagała zacytowanie wypowiedzi autora w odpowienim do tego watku, nie wprowadzając jednakowoż zamętu i zwątpienia ;)

Toteż chciałbym cię, drogi Rafale, wyprowadzić z błędnego założenia iż ominięta reguła spójności czasu i przestrzeni w tym wypadku, powinna zostać odpowiednio opieczętowana i zaakcentowana, tudzież wyjaśniona w celu nie wprowadzania młodych i jakże niedomyślnych jednostek, które odwiedzane wątki nie segregują w podobny sposób- czyli wg. rodzajów, omijając celowo, tudzież ze względu na brak zainteresowania tematyką zlotową, tym samym nie śledzą symultanicznie prowadzonych dialogów na różnych forumowych płaszczyznach.

Tym samym wnoszę o uzupełnienie wypowiedzi celem wyjaśnienia sytuacji i objawienia nam prawdy Binksa, której nie miałem okazji poznać, z którą jednakowoż się raczyłeś zgodzić, celem dalszej polemiki nad tym jakże żywym dla nas problemem.

Z poważaniem ;)

Ze siem tak na bezczela wtronce.....

Tu!!! ->http://www.pclab.pl/thread28287.html#pid366033

Pozdr.

 

[Edytowane: 21/5/2004 przez Binks]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zlego jestwe getright ?? Ma wszystko co powinien miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze Rafal mial wlasnie na mysli wylacznie watki @ forum pclab.pl
tak - myślisz słusznie :D
Ze siem tak na bezczela wtronce.....

Tu!!! ->http://www.pclab.pl/thread28287.html#pid366033

Pozdr.

Dzieki za wyprostowanie sytuacji ;)
A co zlego jestwe getright ?? Ma wszystko co powinien miec. 
:hmm: nie bardzo zrozumiałem pytanie - masz jakiegoś linka do zaproponowania do wątku z opisem GetRighta czy jak? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe musiales to wszystko quotowac? ;)

codo twojej wypowiedzi- juz ja wczesniej sam znalazlem :P:E

popieram!

pzdr.

Tak slodko sobie gaworzyliscie ze grzecham byloby usunac te krasomowcze perelki;):D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej "chwytliwy" :E Chyba lepiej brzmi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ciastolina35 Najcichsze, to BQ i Sickleflow. Chyba dobrze zrozumiałem... ustawiasz max rpm wentylatorom obudowy, żeby wentylatory od np. CPU nie wchodziły na większy rpm przy uruchomionej przeglądarce Opera ? Dla czego lepiej kontrolować wentylatory z poziomu np. FanControl zamiast z dołączonego mechanicznego kontrolera obrotów ? Dla tego, że FanControl dynamicznie reguluje poprzez krzywe rpm obrotami wentylatorów z każdego gniazda FAN na płycie głównej. A kontroler mechaniczny działa zawsze z takim samym rpm w zależności od przełącznika rpm. Albo wolno, albo średnio, szybko, itd. Nie ma płynnej regulacji zależnej od temperatury danego czujnika. To bardzo wygodne i darmowe rozwiązanie. Dla przykładu ustawienia FC w moim blaszaku: Teraz oglądam film i piszę na forum. Wentylatory stoją, bo nie ma prawie żadnego obciążenia i można spokojnie spać za to pod obciążeniem zaczyna się taniec, ale nie na maxa, tylko zależny od temperatury grafiki i procesora. Ale jak kto woli, może być kontroler z obudowy.   Nie ma sensu montowania wentylatorów do obudowy powyżej 1k rpm, bo tylko uszy będą boleć. Zrób sobie testy z użyciem monitoringu temperatur CPU i GPU, gdy masz wyłączone wentylatory obudowy, gdy są ustawione na średnie rpm i gdy są ustawione na max rpm. To wszystko wyjaśni  
    • Witam, wrzucilem jak to wyglada, przyszedl mi nowy zasilacz - ten sam problem choc napiecia nieco wzrosly..     zrobilem to, nadal nie moge uzywac rzeczy z podswietleniem
    • Ja ostatnio wrzuciłem 5xfluctusy do swojej budy. Przy niskim obciążeniu są przyjemnie niesłyszalne, ale na maks obciążenia już trochę dają. No i mają fan stop, piękna rzecz  
    • https://store.steampowered.com/news/app/292030/view/5848561962978383311 No to teraz fani będą już w stanie zrobić prawdziwe cuda z tą grą
    • Dostrzegam pewne podobieństwo
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...