Skocz do zawartości
Trejser

Mafia II - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz Dulk9... To jest forum więc nie mów komuś żeby nie komentował twoich wypowiedzi. Tym bardziej że komentarz był bardzo trafny... A od sprzedaży to są chyba portale aukcyjne lub odpowiedni dział na tym forum :>

Z tego co czytam wyżej to nie, nie był trafny. W dziale "sprzedam" dałem temat, ale skoro i tu jeden kolega poruszył temat sprzedaży to też się dołączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam problem z misja Jedz do baru Mona lisa i uratuj Joe. Wszystko idzie pieknie , mialem zdobyc pieniadze wiec zdobylem , potem jade do mieszkania Joe okazuje sie ze go tam nie ma ,bar, dowiaduje sie o aferze z chinoalmi , potem do tego dziada Gusieppe bodajze , ten mi mowi ze mam jechac do w/w baru . Dojezdzam tam i nic sie nie dzieje ( zapomnialem dodac ze gram na Playce ale to chyba nie robi wiekszej roznicY ) wracajac do tematu dojezdzam podchodze do drzwi ( pokazuje kwadrat otworz drzwi ) ale nie moge ich za chiny otworzyc, latalem juz wszedzie w okol baru , zucalem w niego koktajlami nic kompletnie nic sie nie dzieje. Dzisiaj sciagnelem sobie specjalnie poradnik zeby to jakos rozwiazac , a tam jest napisane ze mam tam dojechac i pokaze mi sie scenka przerywnikowa , ale nic takiego sie nie wyswietla. Czy moze wiecie oco chodzi moze cos zrobilem zle po drodze , a moze trafilem jakas fatalna gre, nie wiem... Jezeli był by ktoś miłe i coś poradził był bym wdzięczny. Pozdrawiam.

A garnitur masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie najpierw podjechalem z wyklej koszuli to po pol godzinej rozkmince stwerdzilem ze moze ubior wiec pojechalem do sklepu i kupilem garnitur ale zwykly nie ten drogi ( gdzie mozna kupic tylko w jednem sklepie ) przynajmiej ja jeden tylko taki odkrylem, myslisz ze to kwestia garnituru?

Edytowane przez Pielecc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z takim problemem ?

Chapter I wiec długo się nie nagrałem :lol2:

 

buggp.th.jpg

 

Physix wyłączone, moja karta graficzna to HD 5770, sterowniki w wersji 10.8, physix i directx zaktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z takim problemem ?

Chapter I wiec długo się nie nagrałem :lol2:

 

buggp.th.jpg

 

Physix wyłączone, moja karta graficzna to HD 5770, sterowniki w wersji 10.8, physix i directx zaktualizowany.

Kupić oryginał? Np. ode mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Nie wiem jak wy ale ja znalazłem jakiś fajny mod i zaraz go wypróbuję :E

 

Mod ten odkrywa ukryte przez tworcow w grze opcje, misje itp. Nie wszystko jeszcze dziala, ale mam nadzieje ze mod sie rozwinie, bo zapowiada sie ciekawie. W paczce znajduje sie takze plik poprawiajacy mod free ride(dodaje oznaczenie lokacji na mape, otwiera budynki i wiele innych).
Edytowane przez K-low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć ten mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Zara go gdzieś reupne jak ktoś chce bo na razie ściągam mam fotkę ze strony z modem :cool:

 

mafia2l.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie uruchomisz "innych" misji..wczoraj testowałem..chyba że to coś innego..w co wątpie

Edytowane przez dziadeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

I tak nie uruchomisz "innych" misji..wczoraj testowałem..chyba że to coś innego..w co wątpie

 

Nie działa, a szkoda widziałem misje z kościołem ciekawe co w niej będzie te parszywe DLC Gra ładuję się w nieskończoność, ale jak ktoś chce, to proszę bardzo :

 

 

Pewnie powywalali pliki z misjami, żeby żaden cwaniak tego nie odblokował :mad2: :mad2: :mad2:

Edytowane przez K-low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, a szkoda widziałem misje z kościołem ciekawe co w niej będzie te parszywe DLC Gra ładuję się w nieskończoność, ale jak ktoś chce, to proszę bardzo :

 

 

 

Pewnie powywalali pliki z misjami, żeby żaden cwaniak tego nie odblokował :mad2: :mad2: :mad2:

 

Ale zapomnieli na szczęście o FreeRide.

Edytowane przez jpt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pirata i skończ głupku!!

 

A samochody podrasować można tylko 2 stopnie wyżej? Bo widzę screeny gdzie np na masce jest ten taki duży gaźnik. Takie coś w warsztacie można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz pirata, gdzie można odebrać nagrodę? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już niestety sprzedałem swoją kopię gry. Jednak da się jeszcze uzyskać 100zł za nią :E. Szkoda bo akurat wciągnął mnie tryb swobodnej jazdy, zwiedzanie miasta itp. Fajnie było ale się skończyło :). Zakup uważam za udany, może trochę się zawiodłem na grze bo nie była w 100% tym na co oczekiwałem, ale nie było aż tak źle, grało się fajnie co najważniejsze.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Masz pirata i skończ głupku!!

 

A samochody podrasować można tylko 2 stopnie wyżej? Bo widzę screeny gdzie np na masce jest ten taki duży gaźnik. Takie coś w warsztacie można zrobić?

A to do kogo z tymi Piratami ?? Do mnie ??? Ja nie mam żadnych piratów !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-low, jasne że nie do Ciebie ;) był post jakiegoś dzieciaka ,ale chyba został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

K-low, jasne że nie do Ciebie ;) był post jakiegoś dzieciaka ,ale chyba został usunięty.

Aha to sorki xD Co do gry to za tydzień wychodzi podobno jakiś DLC :D

 

P.S Mam do was pytanie znacie jakieś utwory muzyczne, które nadadzą się pod podkład do Mafi 2 ??

Edytowane przez K-low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dziwnym zwalnianiem animacji, szczegolnie jest to zauwazalne w budynkach. Nie sa to przycinki przez fps bo on jest zawsze ok. 40, tylko takie dziwne zwolnienia animacji co sekunde. Wie ktos moze co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu zakupiłem Mafię. Godzinę temu udało mi się ukończyć wszystkie misje i.....Wrażenia są świetne! Gra ma świetny klimat, a w dodatku dużo humorystycznych scen.

Autorzy całą zabawę schowali w filmikach ( jeżeli ich nie obejrzysz...Nie masz po co grać.) Znalazłem dużo krytyki, że grę przeszło się w 15 godzin, za krótka, a misje były bez sensu.

Po 1. Kolego : Skończ maniaczyć.

Po 2. Oglądaj filmiki to zrozumiesz ośle.

 

Grafika : No...7.8/10 Nie jest źle, więcej mi nie trzeba.

Dość dziwne jest to, że w każdym aucie jest tak mało powietrza w oponach. Ale wreszcie doczekałem się tego, czego w GTA doczekać się nie mogę : działające wycieraczki i kierownica! No ku*wa, mamy 2010 rok, GTA IV było zrobione w 2008 , a tam nadal takich podstaw nie ma. Mafia także dbała o szczegóły we wnętrzu auta, czego w GTA nie ma wcale.

Jeżeli jednak to prawda iż robili tą grę 6 lat, to...Mieli duże przerwy. Jednak twórców trzeba pochwalić za idealne misje. Zaczynam grę od nowa. Tym razem na "Hard" ;)

 

Co do końcówki gry...Nie spodziewałem się takiego zakończenia. Czyżby autorzy chcieli przekazać Nam graczom, że wyjdzie III część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak na razie. Gra jest taka jaka miała być. Mam ją praktycznie od premiery a jestem dopiero w 7 rozdziale. Gram sobie na hardzie, dużo jeżdżąc, gra się nie nudzi; ktoś napisał nie ma free ride a ja tam sobie pocinam między misjami lub po skończonych, przecież można. Po za tym ile można jeździć. Klimat, grafa, optymalizacja, muzyka, scenariusz- wszystko jak dla mnie tip top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do końcówki gry...Nie spodziewałem się takiego zakończenia. Czyżby autorzy chcieli przekazać Nam graczom, że wyjdzie III część?

 

Wolę by za jakiś czas wypuścili duży dodatek, kontynuację drugiej części. Bo na Mafie III pewnie będziemy musieli znów czekać parę lat.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...