Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

† EnDrYu(R) †

[ASUS S96Jm] Niedziałająca blokada touchpada?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... w owym kadłubku ASUS'a obok diod (HDD, i wszystkie XXX Locki) sa cztery przyciski... Jeden z ludzikiem od ustawien zasilania, drugi od przegladarki, trzeci od poczty i czwarty wyglada jak przekreslony touchpad, czyli rozumiem ze to blokowanie działania touchpada przed nieumyslnym przyciskaniem jak sie dajmy na to cos w notepadzie pisze :PP kazdy wie OCB... jednakze ta blokada u mnie nie dziala... naciskam a touchpad dalej działa... Przobowalem tego zarowno na czystej windzie (bez sterow od touchpada danych od producenta) jak i z zainstalowanymi sterami Synapticsa... Blokada nie dziala:/ Co jest?? Walniety przycisk czy co?? :) Interesowaly by mnie głównie opinie posiadaczy laptopa na tym kadlubku:) (S96Jm/Z96Jm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujkombinacji Fn + F7, jeśli masz :). A przycisk może być od czegoś innego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustqw w stewrach od touchpada ze jak maswz podlaczona myszke zeby touchpad byl ywlaczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Fn+F7 to Volume Down:P Nie w każdym lapku jest tak samo... A przycisk na bank jest od tego bo tam jest narysowany przekreslony touchpad. Ktos ma lapka na kadlubku ASUS'a S96Jm to niech sprawdzi!:) I powie co i jak u niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...