Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DB5Legends

NFS: Most Wanted - Odblokowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje odblokować wszystkie części i auta w Most Wanted. Nie może to być zapis gry, ShopSpezial lub CarTuner :Up_to_s: Zna ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są części których nie da się odblokować nawet po przejściu gry. Jak gra się ładuje na samym początku po odpaleniu, zanim wciśnie się enter, trzeba wpisać burgerking. Wtedy odkrywa się dodatkowy wyścig w serii prób. Jak się go ukończy to otrzymuje się dodatkowe części do samochodów w trybach poza karierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są części których nie da się odblokować nawet po przejściu gry. Jak gra się ładuje na samym początku po odpaleniu, zanim wciśnie się enter, trzeba wpisać burgerking. Wtedy odkrywa się dodatkowy wyścig w serii prób. Jak się go ukończy to otrzymuje się dodatkowe części do samochodów w trybach poza karierą.

 

W sumie racja ale czy to nie podchodzi pod "cheatowanie". Ja przechodziłem grę bez kodów i jakoś dało radę ;) .A wyścig dodatkowy i tak się pojawi po przejściu wszystkich prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak nabijacie posty? Prosiłem tylko o jakiś trainer lub kod, aby odblokować wszystkie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Picuś napisał ci kod....

Czytaj posty ze zrozumieniem...

Zresztą google nie gryzie...

Ale jeśli jesteś taki leniwy to masz z 1 strony znalezionej na google.

 

PC

 

* burgerking - Odblokowuje Burger King Challenge

* castrol - Odblokowuje Ford GT Castrol SYNTEC

* givemethegto - odblokowuje Pontiac GTO

* iammostwanted - odblokowuje wszystkie samochody

 

Skopiowane needforspeed.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Picuś napisał ci kod....Czytaj posty ze zrozumieniem...

Nie do niego miałem pretensje ;) Czytam ze zrozumieniem, szukać potrafię świetnie :) Fakt napisałem w liczbie mnogiej, ale bardziej uogólniłem, ponieważ, co w 2 temacie widzę same nabijanie :kwasny:

Przypominam, że w MW nic nie daje najlepsze auto, bo przeciwnicy jeżdżą na twoim poziomie, więc czy BMW M3 czy Taxi, to jeden kit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do niego miałem pretensje ;) Czytam ze zrozumieniem, szukać potrafię świetnie :) Fakt napisałem w liczbie mnogiej, ale bardziej uogólniłem, ponieważ, co w 2 temacie widzę same nabijanie :kwasny:

Przypominam, że w MW nic nie daje najlepsze auto, bo przeciwnicy jeżdżą na twoim poziomie, więc czy BMW M3 czy Taxi, to jeden kit :P

Niet. Przeciwnicy (virtualni) nie mogą montować w swoim samochodzie części z poziomu burgerking. Sprawdziłem na własnej skórze. Na samym starcie mając taki sam samochód startuje jak strzała a pozostali zostają daleko z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyzwaniach czy jakoś tak to się nazywało, a moze próby czasowe, nie pamiętam ale to będzie tam i jest to ostatni wyścig i będzie odblokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...