Skocz do zawartości
@Maras@

Centrum FC Juventusu

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co dowiedzialem sie na roznych watkach to jest na PcLabie kilku fanow Juventusu Turyn :D (najlepszego, najfajniejszego klubu pilkarskiego na swiecie) ;):P .

 

Chcialbym z nimi (jesli sie da to nie tylko ;) ) pogadac na temat tego klubu. Dokladniej mowiac o transferach i wszystkim co sie dzieje w Juve i jego otoczeniu. :E

Chetnych do rozmowy zapraszam.

 

Pozdro dla wszystkich kibicow pilki noznej.

 

[Edytowane: 4/8/04 przez @Maras@]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ponoc na wylocie jest Nedved... bo Lippi chce odmlodzenia druzyny :)

 

Juventus z czasow Zidane'a, Di Livio, Boksica czy Deschampsa juz jednak nie wroci... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to ponoc na wylocie jest Nedved... bo Lippi chce odmlodzenia druzyny :)

 

Juventus z czasow Zidane'a, Di Livio, Boksica czy Deschampsa juz jednak nie wroci... :(

 

1. O ile ja dobrze wiem to Lippi (niestety) odchodzi.

2. Nedved kiedys powiedzial, ze chce v Juve skonczyc kariere.

3. Czytalem, ze Juve chce kupic Emersona(AS Roma), Ibrahimovica(Ajax Amst.) i Gilardino (AC Parma). . Zebina i Kapo juz sa w druzynie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to ponoc na wylocie jest Nedved... bo Lippi chce odmlodzenia druzyny :)

 

Juventus z czasow Zidane'a, Di Livio, Boksica czy Deschampsa juz jednak nie wroci... :(

 

1. O ile ja dobrze wiem to Lippi (niestety) odchodzi.

2. Nedved kiedys powiedzial, ze chce v Juve skonczyc kariere.

3. Czytalem, ze Juve chce kupic Emersona(AS Roma), Ibrahimovica(Ajax Amst.) i Gilardino (AC Parma). . Zebina i Kapo juz sa w druzynie. :)

 

 

Kogo chce kuić Juventus to nigdy nie wiadomo, pamiętam jak chcieli kupić Figo z RM, wcześniej Lucio z BL, a potem Stama z LR, ale coż na gadaniu się skończyło. W następnym sezonie skład Juventusu zostanie zasilony przez:

 

Jonathan Zebina

http://sport.onet.pl/1020297,249,220874,wi...dyscyplina.html

 

Kappo (nie wiem jak dokładnie pisze sie jego nazwisko)

 

a prawdopodobnie nie będą grać

 

Zalayeta (do Bologny wypożyczony czy coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak świetnie, że Juve traci takich zawodników :D

 

Ave MILAN :exclam::devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jak świetnie, że Juve traci takich zawodników :D

 

Ave MILAN  :exclam:  :devil: 

 

:notworthy::notworthy::notworthy:

 

Widzę że na jest wiecej MILAN !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus kupil juz Zebine i Kapo :)

Poczytalem troche na stronkach Juventusu i doczytalem sie kilku ciekawych rzeczy.

 

Chevanton prawie na 100% bedzie w nastepnym sezonie gral w Juve.

Interesuja sie takze kupnem Ibrahimovica, Bonery (oni dwaj na bank chcieliby grac w Juve gdyby tylko kluby sie dogadaly). Calkiem mozliwe bedzie, ze od nowego sezonu w barwach "naszego" klubu zobaczymy Gilardino.

Z drugiej strony Trezeguet prawei na 100% odejdzie od Barcelony. Davidsem za to interesuje sie dosc mocno Chelsea.

 

aha . to z Lucio bylo prawdopodobne, ale teraz to juz po zawodach bo podpisal kontrakt z Bayernem Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. O ile ja dobrze wiem to Lippi (niestety) odchodzi. 

 

 

i bardzo dobrze!!!!11 a wiecie kto ma go zastapić ? DIDIER DESCHAPMS!!!!!! :respect:

 

 

BTW. od 4 lat jestem za JUVE ....oleeeeeeeeeeeeee......oleeeeeeeeeee....... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale, ze mam oryginalny szalik Juve przywieziony z Wloch :]

Gift from my Friend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. O ile ja dobrze wiem to Lippi (niestety) odchodzi.

 

i bardzo dobrze!!!!11 a wiecie kto ma go zastapić ? DIDIER DESCHAPMS!!!!!! :respect:

 

 

Ja troszeczkę żałuję że Lippi odchodzi z Juventusu, w końcu to z nim Juve odnosił największe sukcesy w ostatnich latach. Zwycięstwo w LM, SP Europy, Puchar INterkontynentalny, kilka MW i pewnie jeszcze coś.

 

:}

 

Poprostu ostani sezon mU nie wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabio Capello nowym trenerem Juve :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Capello to zobaczymy jak to bedzie. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. W koncu w tym sezonie z Roma postaral sie calkiem naizle biorac pod uwage zadluzenie klubu i w ogole. :D

Ciekawi mnie jak dalej potocza sie sprawy z transferami. Ponoc Chevanton jest prawie na bank w Juve. Emerson tez jest blisko przejscia. Trezeguet odejdzie do Barcy (95%). Chcailbym zeby Juve zakupilo Ibrahimovica na miejsce tego ostatniego. Ponoc Gilardino tez jest na celowniku.

W najblizszym czasie wszystko sie wyjasni. :D

 

Jak chcecie poczytac cos o Juve (a jeszcze nie znacie tych stronek) to zobaczcei na:

 

1. http://www.fcjuve.com

2. http://www.juventus.ys.pl

 

 

 

[Edytowane: 13/10/04 przez @Maras@]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve The Best...A tak pozatym to Nedved ma odejść do Chelsea chociaż nie wiem czemu..to mój ulubiony zawodnik...

 

Ale i tak Bianconeri są THE BEST!!!

 

EDIT:BTW:Fabio Capello, który przez trzy ostatnie sezony pracował w AS Roma, został nowym trenerem Juventusu Turyn, z którym podpisał trzyletni kontrakt. Włoskie media są zaskoczone takim obrotem sprawy, ponieważ za głównego kandydata do objęcia tego stanowiska uważany był Didier Deschamps. Lippiego ewentualnie zastąpić miał Cesare Prandelli z Parmy.

 

[Edytowane: 28/5/2004 przez Filipk]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juve The Best...A tak pozatym to Nedved ma odejść do Chelsea chociaż nie wiem czemu..to mój ulubiony zawodnik...

 

Juz wczesniej napisalem cos o tym. Nedved przed sezonem mowil, ze chce zakonczyc kariere w Juve. Moim zdaniem nie dojdzie do transferu Nedveda do innego klubu. On jest poprostu za dobry, zeby Juve sie go pozbywalo. ;)

 

EDIT:BTW:Fabio Capello, który przez trzy ostatnie sezony pracował w AS Roma, został nowym trenerem Juventusu Turyn, z którym podpisał trzyletni kontrakt. Włoskie media są zaskoczone takim obrotem sprawy, ponieważ za głównego kandydata do objęcia tego stanowiska uważany był Didier Deschamps. Lippiego ewentualnie zastąpić miał Cesare Prandelli z Parmy.

 

Niezle Ci wyszlo skopiowanie tego tekstu ze stronki :D Na informatyce dostalbys 5. ;):D:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Trezeguet ma odejsc ? :wow:

 

nieciekawie :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Trezeguet ma odejsc ? :wow:

 

nieciekawie  :mad: 

 

 

Pewnie gdy wymienią sie na Vierego to David odejdzie, ale może nie, może się dogadają jakoś :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Trezeguet ma odejsc ? :wow:

 

nieciekawie  :mad: 

 

A no ma odejsc. Juventus nie chce z nim podpisac nowego kontraktu na jego warunkach. Widocznie chce za duzo kasiory.

 

Co do Vieriego to nie wiem czy on jest taki niezbedny w Juventusie. Oczywiscie jest jeszcze dobrym pilkarzem, ale jednak juz troche podstarzalym. Moim zdaniem lata swietnosci Vieriego juz przemijaja. Juve powinno zainwestowac w mlodych zawodnikow takich jak chociazby Ibrahimovic, Gilardino badz Chevanton o ktorych przejsciu do Juve tez spekulowano.

 

Trzecia sprawa to to, ze w ciagu najblizszego tygodnia powinno sie rozstrzygnac czy emerson przejdzie do Juventusu. Ponoc interesuje sie nim tez Real M. , a ponoc sam zainteresowany mowi , ze albo przejdzie do "Starej Damy" , albo nigdzie.

 

Po czwarte (:D;)) Capello ponoc chce, zeby kupic Fabio Cannavaro. W sumie nie zmartwilbym sie chyba takim obrotem sprawy. W koncu Montero sie juz starzeje i nie jest taki dobry jak kiedys ; Iuliano nigdy jakims geniuszem w obronie nie byl ; Legrottaglie nie spelnia oczekiwan w nim pokladanych.

 

Jak macie jakies ciekawe informacje to napiszcie. Nie krepujcie sie :D;):lol2:. Wszystkich chetnych zapraszam do dyskusji.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja juz nie wiem o co chodzio ?!? Z tymi transferami w Juve to juz nie wiem o co chodzi. Emerson i Vieri niby sa , ale ich nie ma. Tu niby Cannavaro przychodzi , ale jednak jeszcze go nie ma. Trezeguet jednak chyba zostanie. Ja juz nie wiem o co chodzi. Pogubilem sie. :mad2::mad2::mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja juz nie wiem o co chodzio ?!? Z tymi transferami w Juve to juz nie wiem o co chodzi. Emerson i Vieri niby sa , ale ich nie ma. Tu niby Cannavaro przychodzi , ale jednak jeszcze go nie ma. Trezeguet jednak chyba zostanie. Ja juz nie wiem o co chodzi. Pogubilem sie.  :mad2:  :mad2:  :mad2: 

 

Jestem kibicem Juve od dosyć długa i co roku jest to samo. Kogo kupią to będzie wiadmoo dopiero jak już będzie po transferze, a teraz to wszycy mówią i piszą co im się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem kibicem Juve od dosyć długa i co roku jest to samo. Kogo kupią to będzie wiadmoo dopiero jak już będzie po transferze, a teraz to wszycy mówią i piszą co im się podoba.

 

Ja tez kibicuje Juve pare ladnych latek. Ten Moggi to ma filmy. On wszystkich chce, ale jakos nie moze sie zdecydowac i skupic na kilku zawodnikach. Powinien sprecyzowac swoje zainteresowania zawodnikami i probowac doprowadzic transfery do konca. Nie mozna ciagnac wielu srok za ogon ;):mad: .

 

Ponoc Moggi chce , zeby Totti gral w "Starej Damie" :lol2: . Cos mi sie nie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoc Moggi chce , zeby Totti gral w "Starej Damie"  :lol2:  . Cos mi sie nie wydaje. 

 

Sądzę, że wiele klubow chce aby Totti grał u nich, ale jeżeli Ktoś chce aby to się użeczywistniło, to musi coś robić coś w tym kierunku, a nie tylkko chcieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Del Piero zdobył 150 bramek dla Juventusu

 

 

Serie A 103

European Cups 35

European Supercup 2

Intercontinental Cup 1

Coppa Italia 6

Italian Supercup 3

 

Total 150

 

Tabela strzelców wszechczasów:

 

1. Boniperti 179

2. Bettega 178

3. Sivori 166

4. Borel II 158

5. Del Piero 150

6. Anastasi 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...