Skocz do zawartości
@Maras@

Centrum FC Juventusu

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam!!

AC Milan króluje :)

 

Dokładnie - i obroni tytuł :D

 

BTW: Juve właśnie dziś przegrał 1:2 z jakby na to nie patrzeć słabiutka Regginą...

 

[Edytowane: 6/11/2004 przez Tommo]

 

A Milan zremisowal dzisiaj z Roma (Juve wygralo z nimi 2:0) i odrobil tylko 1 pkt. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee tam!!

AC Milan króluje :)

 

Dokładnie - i obroni tytuł :D

 

BTW: Juve właśnie dziś przegrał 1:2 z jakby na to nie patrzeć słabiutka Regginą...

 

[Edytowane: 6/11/2004 przez Tommo]

 

A Milan zremisowal dzisiaj z Roma (Juve wygralo z nimi 2:0) i odrobil tylko 1 pkt. :P

 

I kto strzelił, oczywiście Shevchenko oraz Montella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że obronca Juventusu Turyn, Nicola Legrottaglie już w styczniu zasili szeregi AS Romy. Zawodnik miałby się przenieść do Rzymu na zasadzie wypożyczenia.

 

Piłkarz zalicza się do ulubieńców szkoleniowca Giallorossich, Luigi Del Neri'ego. Włoch nie ukrywa, iż bardoz chciałby mieć w kadrze tego defensora, który jakby nie było w Juventusie jest tylko rezerwowym.

 

http://pilka.pl/?mid=1&show=17467

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie zauwazylem na forum taki dzial jak sport:D a uzytkownikiem jestem od marca :D

No ale coz roznie bywa...

W kazdym badz razie jestem WIELKIM FANEM JUVE OD NIECALYCH 10 LAT!!!

No i od razu mowie ze nie znosze debili ktorzy co sezon zmieniaja ulubiony klub na taki ktory akurat zdobywa tytuly-ale mnie denerwuje jak gada taki do mnie REAL JEST NAJLEPSZY po wygraniu LM, a w nastepmnym sezonie razme z wszytkimi REAL TO CIOTY!!(swoja droga tak uwazam)

No ale sie rozpisalem, Juve calkiem niezle sobie radzi w tym sezonie(chyba dzieki Capello chociaz mi dalej brakuje Lippiego bo bez Niego to juz nie to samo-no ale za to teraz kadra Wloch wygrywa a im tez kibicuje :thumbup: )

Cos tak czuje ze Juve cos wygra w tym sezonie-jako jedyny zespol w LM bez straty punktu i bramki!!! Jeszcze tylko z Maccabi(koniecznie 1-0 :cool: ) i historyczne dokonanie w LM na koncie JUVE!!

A ja slyszalem ze Tacchinardi ma przejsc bodajze do Intery-wypozyczenie, mowili na Polsacie Sport w powtorkach meczow LM.

W zblizajacej sie kolejce Juve gra z Interem-TRZYMAC KCIUKI!!!!!!!! :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Co to za centrum kiedy mikt sie nie wypowiada?? :hmm::Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym tutaj pisać, po pecowym remisie z Interem czekam na mecz z Lacio i mam nadzieję, że lepiej pójdzie niż z zespołem z Mediolanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alessio Tacchinardi już od stycznia będzie reprezentował barwy hiszpańskiej Barcelony- poinformował tygodnik 'Gol'.

 

Według hiszpańskiej prasy klubu osiągnęły już porozumienie w sprawie transferu pomocnika i na początku stycznia dojdzie do sfinalizowania transakcji.

 

Kwota transferu wyniesie 1,7 mln euro.

 

****

 

Juventus Turyn już myśli o kolejnych wzocnieniach swoich szeregów. Na liście życzeń Fabio Capello wedle niepotwierdzonych źródeł znalazło się kilku uznanych piłkarzy.

 

Pierwszym zawodnikiem, którego chce pozyskać charyzmatyczny szkoleniowiec Bianconerich jest Chritian Panucci. Alternatywą dla Włocha pozostaje Brazylijczyk Maicon z Monaco.

 

Na liście nie mogło zabraknąć miejsca dla pomocnika Czecha Marka Jankulovski'ego i napastników: Andrei Caracciolo oraz kogoś z duetu Antonio Cassano- Adrian Mutu.

 

****

 

Dziś odbędzie się decydujące spotkanie pomiędzy władzami Juventusu Turyn a Lokomotivu Moskwa w sprawie transferu Marca Juliano do rosyjskiego klubu.

 

Kontrakt zawodnika z drużyną z Turynu wygasa w 2005 roku, a Luciano Moggi i reszta zarządu nie mają zamiaru przedłużać umowy z defensorem. Zatem transfer zawodnika wydaje się być nieunikniony.

 

Problemem pozostaje kwestia pzrekonania Juliano do przeprowadzki do Moskwy. Zawodnik nie zapatruje się na nią z entuzjazmem.

 

Chyba się szykują spore zmiany w Juve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no ciekawe. Do teraz wiedzialem jedynie o transferze Tacchinardiego.

Skad masz te informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tylko przypuszczenia, a możesz je znaleść tutaj:

 

pilka.pl

 

Juventus > Lazio - 2:1

Edytowane przez if22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik AS Monaco, Shabani Nonda znalazł się na celowniku Juventusu Turyn. Jak podają włoskie media, piłkarz może być pierwszym znaczącym transferem Bianconerich w nadchodzącym roku.

 

Kontrakt zawodnika z klubem z Księstwa Monaco upływa 30 czerwca, a więc Nonda będzie mógł zasiliś szeregi Starej Damy na zasadzie wolnego transferu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś transmitowany mecz Juventus - Maccabi Tel-Awiw (Champions League) ?

 

Szukam informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maccabi (4-4-2):

22 Nir, 4 Moosa, 5 Mishaelof, 2 Strool, 3 Abo Siam, 24 E.Biton, 19 T.Cohen, 14 Zitoni, 15 L.Cohen, 10 Dego, 25 Mbamba.

(32 Haimov, 17 Panstil, 9 Bounfeld, 14 O. Zitoni, 29 I. Biton, 11 Mesika, 18 Addo).

Trener: Klinger.

 

Juventus (4-4-2):

1 Buffon, 27 Zebina, 28 Cannavaro, 4 Montero, 7 Pessotto, 18 Appiah, 20 Blasi, 3 Tacchinardi, 11 Nedved, 25 Zalayeta, 10 Del Piero.

(12 Chimenti 2 Ferrara 5 Tudor, 19 Zambrotta, 23 Kapo, 9 Ibrahimovic, 36 De Ceglie ).

Trener: Capello

 

NIe wiem czy gdzieś będzie pokazywany na żywo, na pewno będzie w skrótach, a może i tutaj:

 

http://football.hn.org:6969/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus przegrywa jak narazie z Maccabi 1:0 po bramce w 29min z rzutu karnego B. Dago.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był karny, ale liczę na to, że Juve wygra. :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1 po bramce Del Piero. Czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani juve? W takim razie zapraszam na najlepszą strone o juve w Polsce: www.juvepoland.com - nie, nie jestem szefem - jestem userem. BARDZO ZADOWOlONYM USEREM ;)

 

Obecnie jest zarajestrowanych ponadd 6740 osób i z chęcią witamy nowych użytkowników.

 

Forza Juve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fani juve? W takim razie zapraszam na najlepszą strone o juve w Polsce: www.juvepoland.com - nie, nie jestem szefem - jestem userem. BARDZO ZADOWOlONYM USEREM ;)

 

Obecnie jest zarajestrowanych ponadd 6740 osób i z chęcią witamy nowych użytkowników.

 

Forza Juve.

 

Też przyznaje świetna strona,aktualne bramki do ściągnięcia z kazego meczu,ale wymogiem jest darmowe rejestracja.

 

Pozdr.

Filipk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer Marka Jankulovski'ego z Udinese Calcio do Juventusu Turyn jest już niemalże nieunikniony. Kluby cały czas negocjują warunki transakcji. Porozumienie jest już bardzo blisko.

 

Właściciel ekipy ze satdiou Frulli, pan Pozzo potwierdził rozmowy z szefostwem Starej Damy.

 

"Z Moggim wyjaśniliśmy sobie wszystkie problemy z przeszłości. Marek zostanie sprzedany już w styczniu, bo nie mamy takiej siły, aby zatrzymać zawodnika o tak wielkich ambicjach."- stwierdził.

 

Kwota transferu ma wynieść 7 milionów euro w gotówce. Dodatkowo szeregi Udinese zasili dwóch zawodników Juventusu.

 

http://pilka.pl/?mid=1&show=19014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve nie ustaje w poszukiwaniu wzmocnień. Dzisiejszego dnia pojawiło się kilka ciekawych informacji.

Pierwszą jest potwierdzenie przez działaczy Udinese możliwości przejścia Jankulovskiego do Juve. "Zapomnieliśmy już o nieporozumieniach z Moggim podczas poprzednich negocjacji. Marek może odejść w styczniu, to zawodnik z wielkimi ambicjami i nie mamy serca, aby go na siłę zatrzymywać.". Według wiarygodnych źródeł porozumienie między oboma klubami jest bliższe, niż kiedykolwiek. Obrońca miał kosztować Bianconerich 7 milionów euro.

Stara Dama potwierdziła po raz kolejny, że nie chce wypożyczać, ani sprzedawać Alessio Tacchinardiego. Jednak włoska prasa szuka nadal ewentualnych zastępców. Dzisiejszego dnia pojawiła się osoba Rio Antonio Zoby Mavuby. Młody zawodnik gra obecnie w francuskim Bordeaux. Urodził się 8 marca 1984 roku w Angoli. We Francji jest nazywany drugim Davidsem. Juve zainteresowało się nim ponoć po telefonie Michela Platiniego, który miał zarekomendować go Starej Damie. Obecnie wyceniany jest na ponad 4 miliony euro. Inni potencjalni zastępcy Tacchinardiego to Obodo z Fiorentiny i Essien z Lyonu.

Natomiast cały czas w kręgu zainteresowań Juve zostaje Antonio Cassano. Działacze Romy dali zielone światło, co do odejścia zawodnika. Sami zajęli się już szukaniem ewentualnego zastępcy. Jeśli Stara Dama zdecydowałaby się na kupno napastnika, a nie udałoby się jej pozyskać zawodnika Romy, mieliby wykorzystać klauzule w nowym kontrakcie Boijnova i sprowadzić młodego Bułgara na Delle Alpi za 15 milionów euro.

Ostatnią i najbardziej pewną wiadomością dzisiejszego dnia jest to, że po zakończeniu sezonu powróci do Juve Giorgio Chiellini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe tylko ze sposrod tych zawodnikow znam tylko Jankulovskiego i Cassano :D

JUVE ZREMISOWALO Z MACCABI

I STRACILO PIERWSZA W LM BRAMKE :( [:/] [:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie Nedved ratuje Juve, teraz czekamy na mecz z Mialanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponownie Nedved ratuje Juve, teraz czekamy na mecz z Mialanem.

 

Czekajcie, czekajcie... Milan w ostatniej kolejce rozgromił Fiorentinę 6:0...

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko ktora jest Fiorentina w lidze... FORZA JUVE :exclam::exclam::exclam:

Milan=Srilan :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobote dostaniecie lekcje futbolu od AC MILAN na najbardziej hujowym stadionie w seri a :lol2::lol2::lol2:

FORZA MILAN!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sobote dostaniecie lekcje futbolu od AC MILAN na najbardziej hujowym stadionie w seri a :lol2:  :lol2:  :lol2:

FORZA MILAN!!!!

No lol co za debil nie dosc ze czepia sie stadionu, na ktorym JUVE MUSI grac bo nie dostalo pozwolenia od wladz Turynu na budowe nowego(Juve WYNAJMUJE stadion Delle Alpi od wladz miasta), TO JESZCZE PISZE Z BLEDAMI ORTOGRAFICZNYMI :lol2::kwasny:

A tak poza tym to MILAN JEST CHUJOWY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taa, bo jest niby moduł TPM zainstalowany? Prędzej samo gniazdo na moduł   Tak, wiem że do win11 wystarczy aktywować to gniazdo, nie musi być fizycznego modułu. Wtedy w dzienniku zdarzeń jest coś takiego: i tak to sobie działało. Teraz dziennik zamiast informacją "To zdarzenie wyzwala operację inicjowania obsługi lub sprawdzania stanu modułu TPM." wita takim błędem jak wyżej, ale po jakimś czasie pojawiają się następne dwie informacje które zacytowałem wyżej. Wszystko opisane jako źródło: TPM-WMI. Z tego co widzę to u mnie pojawiło się to 11 kwietnia tego roku.  10 kwietnia weszły mi takie aktualizacje KB5036620 która dotyczy .NET Framework oraz KB5036893 która zawiera nieco więcej zmian i może w niej coś jest namieszane.
    • Już ci napisałem wyżej od głównych do trc potem trrd i tfaw. Sprawdź czy to stabilne zrób z 10 pętli nawet na porfilu v3. Potem ewentualnie można spróbować czy zrobią 300ns na trfc   
    • Na konsolach też nic więcej oprócz trybów jakość i wydajność i jakiegokolwiek dostosowania tego pod nowe konsole. "Tryb jakości: 30 FPS*, rozdzielczość 4K, ustawienia ultra, nie powinny wymagać dynamicznego skalowania rozdzielczości." Nie wiem co oni do końca mieli na myśli pisząc "nie powinny" Dla czego w ogóle takiego określenia użyli? Albo będzie 4k, albo będzie dynamiczna rozdzielczość. Jakby sami nie wiedzieli jak ten tryb działa
    • Jako że już mi z AMD nie po drodze to dzisiaj takie coś sobie sprawiłem, muszę przyznać że chłodzenie jest bardzo dobre. 4070S Aorus. Na start zapodałem 2950MHz i 1.05V.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...