Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RafiX_

Ile ml spermy ma przeciętny wytrysk ?

Rekomendowane odpowiedzi

- ok, i teraz tak; mała formalność, chce nakręcić jak któryś z was onanizuje się, dobra ?

- co ?

- no co, co ? co głuchy jesteś ? po prostu ściągasz majty, wyciągasz fujarke no i trzepiesz konia,nie ? czochrasz Dżordża, strugasz wafla, no stary, wyciągasz swojego wielkiego ognistego ptaka i stary, po dziobie go walisz, no !?

(...)

- ty, no jebnięty jest, nie ? nie będe walił konia dla głupiej kamery

- weź wyluzuj, no co,walisz i tak codziennie rano bez sensu

- ale dla siebie ,no, dla satysfakcji,a nie tak przed kamerą

- ale to tylko Karol

- no i jego kamera, tysiąc ludzi na imprezie , kopie sprzedawane na bazarze, przecież moja matka sie załamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P pewnie ze 30 dziewczyn mialoby czy "ugasic pragnienie" :P :P :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chcesz mieć dzieci jak kryształki, rób codziennie masaż pałki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło qrde.....a po co Ci to.......

 

BTW. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- ok, i teraz tak; mała formalność, chce nakręcić jak któryś z was onanizuje się, dobra ?

- co ?

- no co, co ? co głuchy jesteś ? po prostu ściągasz majty, wyciągasz fujarke no i trzepiesz konia,nie ? czochrasz Dżordża, strugasz wafla, no stary, wyciągasz swojego wielkiego ognistego ptaka i stary, po dziobie go walisz, no !?

(...)

- ty, no jebnięty jest, nie ? nie będe walił konia dla głupiej kamery

- weź wyluzuj, no co,walisz i tak codziennie rano bez sensu

- ale dla siebie ,no, dla satysfakcji,a nie tak przed kamerą

- ale to tylko Karol

- no i jego kamera, tysiąc ludzi na imprezie , kopie sprzedawane na bazarze, przecież moja matka sie załamie...

 

"Jak to się robi z dziewczynami" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a moze kolega dorwal sie do cennika banku spermy i kce wiedziec ile kasy mu poszlo w bloto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec moge powiedzieć że nie wiem ile ma ml ale ostatnio czytałm ze ma tyle kalorii co dwa kotlety schabowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

 

moze chce sobie zrobic przelicznik, albo dla swojej drugiej polowy, ze dziennie to on moze tylko np. 10ml ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

 

moze chce sobie zrobic przelicznik, albo dla swojej drugiej polowy, ze dziennie to on moze tylko np. 10ml ;)

 

Acha... ile razy musi trzepnąć żeby ugotować dziewczynie budyń....... rozumiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

 

Zachowuj się. To nie śmietnik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

 

Zachowuj się. To nie śmietnik..

 

Temat jest o kulaniu gruchy to już zapachniało mi śmietnikiem.... Swoją drogą RafiX_ trzeba miec sporo odwagi żeby przyznac sie do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OŻESZKURWASZ!!!! RafiX coś ty odpierdolił??? Najpierw pytanie o tabletki po których się śpi 12 godzin... teraz pytanie o wytrysk.... stary..........

 

Zachowuj się. To nie śmietnik..

 

Temat jest o kulaniu gruchy to już zapachniało mi śmietnikiem.... Swoją drogą RafiX_ trzeba miec sporo odwagi żeby przyznac sie do tego

 

Masturbacja nie jest chyba dla Ciebie tematem tabu?? Poza tym, nawet jeśli temat jest o waleniu gruchy, nie oznacza to, że można od razu omawiać mięso :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, nawet jeśli temat jest o waleniu gruchy, nie oznacza to, że można od razu omawiać mięso  :cool: 
True true... Wyłedytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz brakuje tylko tematu o tym co dziewczyny uwazaja za lepsze : marchewke, prysznic czy odkurzacz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz brakuje tylko tematu o tym co dziewczyny uwazaja za lepsze : marchewke, prysznic czy odkurzacz ;P

 

pytanie pomocnicze, odkurzacz zalaczony czy wylaczony? ;)

Przypomina mi sie film Godzilla i jej slogan 'Size does matter' [ przerobiony potem przez Lucasa na 'story does matter' ;P ]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z odkurzaczem, to nawiazania do forum dziewczyny czy czegos tam :D tytul tematu zdaje sie "kto pokocha dziewczyne bez jajnikow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem aż taki drobiazgowy, nie mierzę. W kazdym bądź razie jest to mocno niesymbolicznie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahhaha ha czytając wasze posty brechtam sie bardziej niz wczoraj przy obliczeniach :D ...

 

.. no kurwa czy ja gdzis napisalem ze 2l idą tygodniowow "w powietrze" ? NIE! Ja poprostu zapytałem się kulturalnie ile ml ma wytrysk... a wy ZBOCZEŃCY i ONANIŚCI tylko o jednym ... :D:);););)

 

PS. Wczoraj obliczylem sobie sporo ciekawych zeczy np. łaczy życiowy wzwód, ile mam włosów łonowych, ile wylałem z siebie spermy .. i pare innych do których się nie przyznam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie jestem aż taki drobiazgowy, nie mierzę. W kazdym bądź razie jest to mocno niesymbolicznie.  :E 
...A jesz, czy roztrząsasz..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
buahhaha ha  czytając wasze posty brechtam sie bardziej niz wczoraj przy obliczeniach :D  ...

 

.. no kurwa czy ja gdzis napisalem ze 2l idą tygodniowow "w powietrze" ? NIE! Ja poprostu zapytałem się kulturalnie ile ml ma wytrysk... a wy ZBOCZEŃCY i ONANIŚCI tylko o jednym ...  :D  :)  ;)  ;)  ;) 

 

PS. Wczoraj obliczylem sobie sporo ciekawych zeczy np. łaczy życiowy wzwód, ile mam włosów łonowych, ile wylałem z siebie spermy .. i pare innych do których się nie przyznam :E 

 

po kit ci to wszytko ?:) przygotowujesz se CV zeby zlozyc w hmm nie sie nie wyrazac domu publicznym ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja go rozumiem... kiedyś liczyłem jaką odległość przemierza mój członek podczas stosunku... nie licząc ruchów zwrotnych... bardzo prosty rachunek. Najpierw trzeba uśrednić ilość pchnięć w stosunku... np policzyć ile razy poruszasz się do przodu na minutę potem przemnożyć to przez ogólny czas stosunku i długość członka.... i masz odległość :) Średniej długości stosunek to odległość ok 700 metrów do 1km..... Jakby tak dobrze policzyć okrążyłem ziemię po równiku conajmniej raz :sex:.... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak dobrze policzyć okrążyłem ziemię po równiku conajmniej raz :sex:.... :E

O, to przed Tobą kolejne wyzwania: pokonać w ten sposób odległość do Księżyca, Słońca, a potem kto wie, może Proxima Centauri, i -nomen omen- jądro Galaktyki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak dobrze policzyć okrążyłem ziemię po równiku conajmniej raz :sex:.... :E

O, to przed Tobą kolejne wyzwania: pokonać w ten sposób odległość do Księżyca, Słońca, a potem kto wie, może Proxima Centauri, i -nomen omen- jądro Galaktyki? ;)

 

Mówisz? Zaru*ać sobie na księżyc?? Nie no cięzko będzie... ale kto wie... spotkamy się za jakieś 15-20lat to ci napisze gdzie dotarłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...