Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

ET: Quake Wars - klan PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga - nasz stary serwer TS za parę dni będzie permanentnie zamknięty, przenosimy sie na ich nowy sprzęt.

nowy serwer już jest, żeby na niego wejść musicie wykasować z adresu serwera numer portu, wpisujecie tylko ts.k-ow.net , reszta zostaje po staremu..

 

 

Wchodzimy w zakładkę "clan" ( zakładając ze już jesteśmy w "PClab" ) znajdujemy graczy online i podłączamy sie na ten sam serwer poleceniem "join serwer"

 

Nasz klan na oficjalnej stronie

 

Kilka zasad/porad:

 

1 Wszyscy ustawiamy sobie w opcjach gry, (za nickiem) klan: "|PClab" (Wpisuje sie go w ten sposób : ^9|^4PC^llab )

2 Na serwer wchodzimy punktualnie, unikamy w ten sposób zapełnienia serwera przez innych graczy

3 W trakcie gry komunikujemy sie przez Teamspeak

4 Chwile przed rozpoczęciem sprawdzamy ten post, tu zawsze znajdują sie aktualne informacje o serwerze, godzinie, itp...

5 Nie zmieniamy w trakcie gry drużyn w celach sabotażowych... chcecie kogoś poudawac to macie GDF Covert ops/Strogg Infiltrator

 

link do Teamspeak

 

Adres TeamSpeaka to: ts.k-ow.net ( bez portu )

Hasło do kanału to : pclab.pl

Nazwa kanału to: Enemy Territory: Quake Wars

 

Poradnik jak zoptymalizować grę pod swój sprzęt

 

Chat dla zainteresowanych grą

 

Szybki tutorial wykonany przez Semi12:

 

ts1va1.png

ts2wn2.png

ts3zd6.png

ts5uy2.png

ts6fi7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam kiedy kupić ta gre bo w poniedzialek moge bo bede mial juz kase ale z drugiej strony zbieram na monitor lcd bo mam crt jakis stary:P samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem oczywiście chętny :D A 7 osób to znowu nie tak mało Opalen... wiesz... 15 vs 15 to nie był normalny mecz :D Niewiem jak w qw ale w wolfensteinie klanówki grało się zwykle 6vs6. Gdybyśmy mieli np 18 osób w klanie to niemoglibyśmy się dogadać jaki skład wystawić więc sądzę iż nie możemy przyjmować wszystkich bez ograniczeń. No i trzeba pomyśleć co z forum, stroną i serwerem klanu, bo jeśli takowy ma istnieć to te 3 rzeczy będą konieczne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam kiedy kupić ta gre bo w poniedzialek moge bo bede mial juz kase ale z drugiej strony zbieram na monitor lcd bo mam crt jakis stary:P samsunga.

Samsunga monitor? No to trzymaj bo dobry.... pewnie lepszy od mojego 8 letniego LG (który swoją drogą spisuje się znakomicie i nie przemęcza oczu... przynajmniej moich) ;)

 

EDIT:

No ja jestem oczywiście chętny A 7 osób to znowu nie tak mało Opalen... wiesz... 15 vs 15 to nie był normalny mecz Niewiem jak w qw ale w wolfensteinie klanówki grało się zwykle 6vs6. Gdybyśmy mieli np 18 osób w klanie to niemoglibyśmy się dogadać jaki skład wystawić więc sądzę iż nie możemy przyjmować wszystkich bez ograniczeń. No i trzeba pomyśleć co z forum, stroną i serwerem klanu, bo jeśli takowy ma istnieć to te 3 rzeczy będą konieczne ;]

 

Nie widzę problemu z większą ilością ludzi... można by zrobić jakiś wewnętrzny system awansów w klanie (Ci z wyższą rangą, czyli po prostu lepsi, będę w głównym składzie, a reszta - i tu zal;eży ile będzie ludzi - w jednym składzie zapasowym, drugim zapasowym i składem rekrutacyjnym), jeżeli uważasz że będzie bałagan. Dzięki temu myślę, że nie powinno być problemów kto powinien zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem oczywiście chętny :D A 7 osób to znowu nie tak mało Opalen... wiesz... 15 vs 15 to nie był normalny mecz :D Niewiem jak w qw ale w wolfensteinie klanówki grało się zwykle 6vs6. Gdybyśmy mieli np 18 osób w klanie to niemoglibyśmy się dogadać jaki skład wystawić więc sądzę iż nie możemy przyjmować wszystkich bez ograniczeń. No i trzeba pomyśleć co z forum, stroną i serwerem klanu, bo jeśli takowy ma istnieć to te 3 rzeczy będą konieczne ;]

 

 

 

oczywiście ze konieczne ... ale poczekajmy na innych jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakos nie przepadam za gdf :> wiec tylko stroggi :D dla nich kupiłem ta gre :D

 

więc jestem chętny do klanu :D na dluzsza mete :D do końca śfiata :D

lecz teraz pracuje do 22 :> tzn nadchodzacy tydzien więc KUPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zick ..ale wsadzaj te screeny do tematu założonego przez gjina o samej grze bo tu sie trochę bałagan przez to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opalen - ja tu widzę, że klan składa sie z 5 osób na razie - nie ma sensu wchodzić w 5 osób na serwa obecnie , jakim jest 18 NET - bo niby co będziemy robić?? w 5 osób - 3v2 gra?? – mówię ofkoz o pełnej wersji QW.

Niech każdy gra i sie że tak powiem "szkoli", poznaje mapy – bo jest ich dużo dość i są rozległe. Jak coś to zawsze można w 5 osób wbić na rankingowe serwy - bo tam cały czas gram , bo panuje jako taki skill graczy.. nie to co hołota z "dema" - bez urazy , ale tak było.

Jak będzie 12 osób w klanie - i 18 NET uzyska status rankingowego , to można coś o tym myśleć. A po drugie jedna osoba musi mieć admina na tym serwie. A to jest w trakcie załatwiania - mówię o Silencer. On miałby mieć admina , bo to jego znajomy prowadzi ten serwer - nie wiem jak to będzie , ale mam nadzieje, że mu sie uda to uzyskać. I wtedy można działać.

 

Na razie polecam wam granie na niemieckich serwach rankingowych i uk. Naprawdę gracze są bdb. Bo niestety – ale żaden Polski serwer nie uzyskał jeszcze statusu rankingowego(chodź kilka jest na dobrej drodze , albo są już, tylko że cały czas puste). I tu się robi bolączka. Pewnie jakaś większa Firma takowy postawi – wp.pl , TPSA czy tam Cenega. Tylko zapewne zrobi się tam taki młyn i „warzywniak”, że mała bania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zick ..ale wsadzaj te screeny do tematu założonego przez gjina o samej grze bo tu sie trochę bałagan przez to robi.

W mordę, za dużo zakładek pootwierałem i tematy pomyliłem... wybacz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepszy do dema jest serwer quakewars.pl więc wpisałbym jego IP do pierwszego posta. Poziom jest tam raczej mierny (skoro mi tak dobrze idzie :E ) ale zawsze komplet graczy jest :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to zglaszac sie kto juz ma pelniaka :Up_to_s:

ja zglaszam sie jako pierwszy :E

też mam pełną wersję. Gram głównie na serwerach K-Play.de (rankingowe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ostatnio troche meczy oczy a nie meczyl wczesniej ale to pewnie od tego ze go katowalem (gralem w gre warrock a tam jest 60 mhz jak sie ja wlaczy i meczylo to oczy i musialem recznie podczas gry wchodzic w panel sterowania i wymuszac 100 hz i pewnie od tego:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazię nie będę miał pełnej wersji niestety :( Jak będe miał to się odezwę a narazię będę se grał od czasu do czasu na demku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym z wami ale niestety mikrofon mi się zepsuł a nie mam kasy na nowy, tak samo z demem muszę dokupić RAM bo na Low się tnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgłaszasz sie do mni8e, podajesz dokladny nick pod ktorym grasz i dostajesz zaproszenie do klanu :)

nick z gry: bluebart

 

czekam na zaproszenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać w demo super było :) Całkiem fajnie mi szło, myślę że przydam się w klanie jako inżynier :E Tylko kiedy tego fulla będę miał :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...