Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madless

Centrum NBA

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakiś poważny temat o NBA:PP.

 

Mam nadzieje że Miami Wygra w tym roku :PP <joke>

Szkoda, że Dwayne wade leczy jeszcze kontujze bo bez niego ten zespól nie istnieje. Maja co prawda Shaqa ale to juz nie ten sam O'neal co parę lat temu. Reszta zespołu to same dziadki :P.

 

Największe szanse na wschodzie ma oczywiście Boston Celtic. Z garnettem, piercem i allenem mało która drużyna może im zagrozic. Oczywiście jeśli wszystkie gwiazdki będą grać zespołowo i żadna nie dostanie jakiejś poważnej kontuzji.

 

Na zachodzie najlepszy team ma Phoenix Suns. Po tylu latach należałby im się finał. Ale czuję, że sytuacje będzie podobna do tej jak w zeszłym sezonie. Trafią znowu na jakiś nudziarzy typu SAS i niestety przegrają.

 

Bądź my jednak dobrej mysli:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu jakiś poważny temat o NBA:PP.

 

Mam nadzieje że Miami Wygra w tym roku :PP <joke>

Szkoda, że Dwayne wade leczy jeszcze kontujze bo bez niego ten zespól nie istnieje. Maja co prawda Shaqa ale to juz nie ten sam O'neal co parę lat temu. Reszta zespołu to same dziadki :P.

 

Największe szanse na wschodzie ma oczywiście Boston Celtic. Z garnettem, piercem i allenem mało która drużyna może im zagrozic. Oczywiście jeśli wszystkie gwiazdki będą grać zespołowo i żadna nie dostanie jakiejś poważnej kontuzji.

 

Na zachodzie najlepszy team ma Phoenix Suns. Po tylu latach należałby im się finał. Ale czuję, że sytuacje będzie podobna do tej jak w zeszłym sezonie. Trafią znowu na jakiś nudziarzy typu SAS i niestety przegrają.

 

Bądź my jednak dobrej mysli:PP

 

No Wade to podstawa drużyny. Nie odmawiam reszcie talentu do gry ale Wade jako jedyny jeszcze "jest świeży w kroku" (nie pamiętam który polski komentator to powiedział :E)

 

Celtowie są teraz koszykarskim odpowiednikiem Realu Madryt pod względem transferów. Ciekawe czy uda im się zgrać razem :] Na meczu przedsezonowym było już całkiem nieźle. Tu linki do pobrania (dzięki Davka :thumbup:).

 

Taaa, bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haxo w pierwszym poście móglbys jeszcze przykleić tego linka: NBA sopcast

 

Na tej stronce można znalezc linki do meczów NBA na żywo streamowanych przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haxo w pierwszym poście móglbys jeszcze przykleić tego linka: NBA sopcast

 

Na tej stronce można znalezc linki do meczów NBA na żywo streamowanych przez internet.

 

:thumbup:

Już dodałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibicuje NETS i Rockets :)

 

bardzo fajny temat, mozemy liczyc na jakies akutalizacje wynikow itp? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kibicuje NETS i Rockets :)

 

bardzo fajny temat, mozemy liczyc na jakies akutalizacje wynikow itp? :)

 

Dzięki. Postaram się aktualizować temat na bieżąco, ale nie wiem jak będzie u mnie z czasem. Może być tak, że będę aktualizował co jakiś czas. Na przykład w weekendy.

 

edit:

Chyba najlepiej będzie jak dam linka do oficjalnej strony nba z ostatnimi wynikami. Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się niczego wielkiego po Celtach, brak przyzwoitego centra i rozgrywającego sprawia, że drużyna traci wszystkie atuty w postaci Allen'a, Pierce'a i Garnett'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddałem głos na Rockets i Heat, myśle że Fransis i T-mac dadzą czadu :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewam się niczego wielkiego po Celtach, brak przyzwoitego centra i rozgrywającego sprawia, że drużyna traci wszystkie atuty w postaci Allen'a, Pierce'a i Garnett'a.

Fakt, przydałby im się jakiś Nash albo Kidd, ale i tak w tej drużynie jest moim zdaniem za dużo gwiazd :E Rondo nie jest nawet taki zły jak na tak młodego zawodnika i myślę że przy tak dobrych zawodnikach może się nieźle rozwijać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miami sie wzmacnia:D.

Wymienili Antoine Walker, Michaela Doleaka oraz Wayne Simiena za Rickiego Davisa i Marka Blounta z Minnesoty Timberwolfes. Najwiekszy plus tej wymiany to pozbycie się Walkera, dziadka i to na dodatek z nadwaga :P. Taki Ronaldo w świecie koszykówki:P.

Ciekawe jak nowe nabytki bedą sie spisywać w miami, które przegrało wszystkie mecze w pre-seasonie. Bez Wade to już nie jest ta sama drużyna co w finałach 2006 roku. Nawet Shaq nie pociągnie jej sam za długo :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miami sie wzmacnia:D.

Wymienili Antoine Walker, mMchaela Doleaka oraz Wayne Simiena za Rickiego Davisa i Marka Blounta z Minestory Timberwolfes. Najwiekszy plus tej wymiany to pozbycie się Walkera, dziadka i to na dodatek z nadwaga :P. Taki Ronaldo w świecie koszykówki:P.

Ciekawe jak nowe nabytki bedą sie spisywać w miami, które przegrało wszystkie mecze w pre-seasonie. Bez Wade to już nie jest ta sama drużyna co w finałach 2006 roku. Nawet Shaq nie pociągnie jej sam za długo :(.

To w Minnesocie tylko dwóch dobrych zawodników zostało :D Pozbyć się Rickiego Davisa ... :o Green teraz będzie tam "gwiazdą" :E Miami faktycznie ostro pogrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie wschod bedzie należał do Detroit lub Cleveland. Boston mimo wzmocnienia w meczach przedsezonowych nie pokazał się dobrze.

 

jak zawsze dywizja zachodnia jest ciekawsza. zażarta walka napewno bedzie pomiędzy san antonio i pohenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak co roku kibicuje Netsom i chyba już tak zostanie :E

 

a mistrzami będą Suns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze za wczesznie na typowanie mistrza. san Antonio napewno korony łatwo nie odda. Ja jestem Za clevland ale to tylko marzenia. Lebron potrzebuje jednak bardziej zgranej i poprostu lepszej drużyny aby cos ugrac. Ja tam bym go w Denver widzial :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym LeBrona z Nashem w jednej drużynie widział :Up_to_s:

 

tak btw. znacie jakiś sposób na oglądanie meczy przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim marzeniem byloby widziec Nasha w LA...eh... Odom, Nash i Bryant... piekna koszykówka by byla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie Bryant i Lebron mają podboną sytuacje u swoich klubach. Jeżeli oni ni grają to drużyna jest o wile słabsza. Presja jak wypierana jest na tych 2 zawodnikow jest straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LeBron i Kobe? Bez jaj, dwóch największych egoistów w jednej drużynie? Dorzucić Iversona i by bylo fajne tri0 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LeBron i Kobe? Bez jaj, dwóch największych egoistów w jednej drużynie? Dorzucić Iversona i by bylo fajne tri0 :thumbup:

 

LeBron ...nie lubie goscia ale podaje całkiem niezle, i potrafi wykorzystac innych na parkiecie.

 

Kobe ... to samo, tylko co zrobic kiedy nie ma komu podawac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LeBron ...nie lubie goscia ale podaje całkiem niezle, i potrafi wykorzystac innych na parkiecie.

 

Kobe ... to samo, tylko co zrobic kiedy nie ma komu podawac ?

 

 

potrafić może i potrafią, ale gdyby mieli w drużynie osobę prezentującą podobny styl, umiejętności zaczęli by grać tylko pod siebie. Być może się mylę zobaczymy co czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrafić może i potrafią, ale gdyby mieli w drużynie osobę prezentującą podobny styl, umiejętności zaczęli by grać tylko pod siebie. Być może się mylę zobaczymy co czas pokaże.

 

Widzisz...tylko z Kobem jest jeden zasadniczy problem... to jego nie umieją do koncz wykorzystac. Nash wspaniale by sie do tego nadawał... a Odom wtedy tez mialby troche miejsca kiedy obrona zajeta by byla tamtą dwójką... Mowie wam druzyna na mistrza...a i do tego bardzo widowiskowa koszykówka...no ale tylko sobie pomazyc.... <chyba ze odpale NB2K> :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdemu z tych zawodników potrzebny jest po prostu dobry rozgrywający, którego zadaniem nie jest walka o punkty tylko dobre i szybkie podania oraz prowadzenie gry. Ani Lebronowi ani Kobiemu moim zdaniem nie są potrzebne inne "gwiazdy" w drużynie. Popatrzcie na Celtów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowie wam druzyna na mistrza...a i do tego bardzo widowiskowa koszykówka...no ale tylko sobie pomazyc.... <chyba ze odpale NB2K> smilies/tongue.gif

 

możesz też zostać milionerem i kupić ich wszystkich do swojej drużyny :lol2:

 

Moim zdaniem każdemu z tych zawodników potrzebny jest po prostu dobry rozgrywający, którego zadaniem nie jest walka o punkty tylko dobre i szybkie podania oraz prowadzenie gry.

 

Taki rozgrywający potrafił by z Trybańskiego i innych cieniasów zrobić drużynę marzeń, a co dopiero dać go LeBronowi i Kobe'mu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona druzyna od zawsze bylo i jest Seattle (zaczelo sie od czasow Paytona i Kempa). Teraz niestety sypia sie coraz bardziej. Odszedl Ray Allen, Lewis'a tez nie ma... lipa.

Swoja droga Boston teraz calkiem niezle wyglada. Trio Garnett, R.Allen i Pierce moga cos zdzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...