Skocz do zawartości
Duchu

[KLAN PCLab.pl] *** America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

lol gdzie tam generał  :notworthy: 

 

to prawda mam juz klan, ale moglbym sprobowac grac na dwa fronty  :] 

 

musze sie pochwalic ze udalo mi sie osiagnac  wkoncu 70..... 

:) No wsumie potrzebujemy sparing-partnerów, trenerów itp. Wieczorem dopisze cię na liste... Zbytnio czasu nie mam, sesja mnie ściga...mam nadzieje że się spotkamy w grze... Napisz pod jakią ksywą grasz obecnie.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie to jak zbierzecie skladzik to moze zagramy sparing.Zapraszam na strone klanu {HuSaRiA}.

www.husaria.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się na AA :mad2: (pomomo, że w godzinach popołudniowych wszycho chodziło w najlepszym porządku :( )... A u Was jak :question: Możecie się logować :hmm::question:

 

 

Edit: Wiem dlaczego nie mogłem się zalogować :> -po prostu - konto mi skasowali i musiałem jeszcze raz je założyć... a teraz (czyli o 2:40) strona logowania nie chce się ładować (jakby jej nie było :mad2: ), a inne stronki śmigają aż miło :D ... Ta gra chyba mnie nie lubi :( No ale przynajmniej zdąrzyłem sobie pograć chwile (dopóki mnie jakiś "cfaniak ze snajperką" nie zdjął [:/] ... Życie w sumie :E ...

 

[Edytowane: 10/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... (i Panie - jeśli do nas jakieś dołączą ;) )... Mamy długi weekend: gdzie się spotykamy na trening :hmm::question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie gram pod ksywka [EoT]celek

 

świetnie mozemy pograc w weekend, szczegolnie w sobote, ustalcie mapy na ktorych bedziemy grali

ja proponuje bridge na jakims leased-official serverze na max 14 osob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... To czekamy na decyzję CL'a :E ...

 

P. S. Tylko :notworthy: proszę :notworthy: o wyrozumiałość dla mnie jako nowicjusza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry... ja niestety przez weekend będe offline :( Moge dzisiaj wieczorkiem popykać mapka mi obojętna, kto się pisze ręka do góry...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam... :thumb: Mapka Brige może być (powoli zaczynam łapać o co chodzi w tej grze :P:E ...

 

 

P. S. Prosze podać godzinę i serwer...

 

P. S. 2 ( :E ) Chyba spotkałem Tank'a na serwerze :hmm: ale głowy za to nie dam :]

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten trening :hmm::question: ... Jakby co to szukać mnie pod nick'iem z PCLab'a na jakimś oficjalu, na mapie Bridge Crossing :E ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie ten trening :hmm:  :question: ... Jakby co to szukać mnie pod nick'iem z PCLab'a na jakimś oficjalu, na mapie Bridge Crossing :E ...

szukałem i nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od około 22 i jak nikt się na Labie nie zgłosił (ani na serwerach nie widziałem też niekogo :( ) to się zwinąłem z neta (tak około 23:00 [:|] )...

 

EDIT: a teraz znowu nie mozna się logować bo serwis chwilowo nieczynny :mad2: ... Coś ta armia amerykańska zaczyna "sie psuć" [:|] ...

 

[Edytowane: 11/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieć jakiś trening to dajcie znać. Zobacze jak gracie i czy się nadaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kiedy cos gramy ???

musimy sie poznac przeciez :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( wczoraj zjadło mi konto na aa - nie wiem czy czekać aż mi przywrócą czy założyć nowe ....

 

ech...

 

no nic ... acha dopiszcie mnie do listy chętnych - zawsze będzie więcej osób do poćwiczenia ...

 

[Edytowane: 12/6/2004 przez cyriak]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :hmm: czy każdy z Was wie (piszę to dla tych co nie wiedzą), ale od wczoraj mamy oficjalne pozwolenie na granie pod tagiem reprezentującym PCLab'a. W związku z tym proponuje urządzić konferencję na GG (chyba wszyscy mają :hmm: - a jak nie to sobie założą konto :E ) aby obgadać bierzące sprawy (czyli ustalenie taga, pod którym gramy, kiedy zrobimy pierwsze spotkanie na serwerze i jakim... i takie tam sprawy organizacyjne) a oprócz tego, przy okazji się poznamy :D ...

 

 

Czekam na Waszą odpowiedź - proponuję dzisiaj (czyli sobota) o godzinie 20, ale to jeszcze temat do dyskusji ;) ...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luz ja w to wchodze 20.00 pm na gg !

moj nr to 3133191 jako Łysy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wiedzę :hmm: odzewu wielkiego [:/] ...

 

 

EDIT: Gram na Bridge Crossing na oficjalu US Army (numer koło 100 :E )...

 

[Edytowane: 12/6/2004 przez Squbii]

 

EDIT 2: Pograłem troche a Was nie było :( (szkoda)... To może to spotkanie GG jutro zrobimy :hmm::question: Jakby co to dajcie znać na GG (znajdziecie mnie po nick'u z PCLab'a :E )...

 

[Edytowane: 12/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale nie moglem, wypadlo mi cos waznego [:/]

 

moze dzis uda sie zrobic spotkanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak :hmm::question: Spotykamy się dzisiaj na GG żeby ten nasz klan ruszyć :question: Jak nie dzisiaj, to kiedy w końcu :(:question::hmm: ...

 

 

Pozdro

 

 

EDIT: literówka [:/]

 

[Edytowane: 13/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak :hmm::question: Spotykamy się dzisiaj na GG żeby ten nasz klan ruszyć :question: Jak nie dzisiaj, to kiedy w końcu :(:question::hmm:

 

Bardzo chetnie :)

 

moj gg 383326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spotkanie na serwerze zaliczone (co prawda trwało tylko chwile, ale było :E )... Soltys'a79 wywaliło po chwili, a mnie zaraz po nim (serwer logujący nawalił :( u mnie... no cóż - innym razem :) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dzisiaj powtorka :)

Bylo dobrze ale strasznie krotko trzeba znalezc jakis dobry malo oblegany serwer na bridgu bo tam najlepiej sie poznawac bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje być, ale głowy za to nie daje... Serwer - możemy zmienić, ale ja mam mniejszy poziom Honoru (bo się ciągle ucze - na ogół z takimi co mają 30 albo 40 poziom :E ) niż 10 więc albo najpierw przeprowadzimy spotkanie klanowe, na którym ustalimy jak mają wyglądać nasze podpisy (tagi) i wtedy założe sobie nowe konto, albo będę zmuszony prosić Was na razie o wybieranie serwerów gdzie min. Honor to 1 :E ...

 

 

P. S. Postaram isę być tylko o której :hmm::question: 20 pasuje Wam :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje być, ale głowy za to nie daje... Serwer - możemy zmienić, ale ja mam mniejszy poziom Honoru (bo się ciągle ucze - na ogół z takimi co mają 30 albo 40 poziom :E ) niż 10 więc albo najpierw przeprowadzimy spotkanie klanowe, na którym ustalimy jak mają wyglądać nasze podpisy (tagi) i wtedy założe sobie nowe konto, albo będę zmuszony prosić Was na razie o wybieranie serwerów gdzie min. Honor to 1 :E ...

 

 

P. S. Postaram isę być tylko o której :hmm:  :question:  20 pasuje Wam :question: 

 

No to ja powinienem byc okolo 20 daj znac na gg

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...