Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lechu1777

Biżuteria dla panów - bransoletki, łańcuszki, kajdanki

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co debatować...jeden facet będzie obwiesiem i założy na siebie tonę żelastwa bo wg niego to jest fajne inny będzie klasyczny i wystarczy mu czysty i schludny wygląd bez świecidełek...

 

ale również chętnie dowiem się w jakim celu autor chce nosić na sobie takie coś ? bo jak na razie broni się bezradnie od odpowiedzi odbijając piłeczkę w postaci śmiesznych kontrargumentów...także słuchamy...podoba Ci się to ?? laski na to lecą ?? :lol2: a może będziesz się czuł bardziej męski ?? :rotfl: powiedz proszę, bo chcę wiedzieć co przyświeca facetowi, który zakłada błyskotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to forma ozdoby, tak jak damska biżuteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłeś za ciasny i wrósł w nogę? :o

nie, warunki na koloniach rekolekcyjnych przeczyly rozsadkowi i higienie - palilem w piecu weglowym (ciepla woda) potem drewnem w kuchennym pod sniadania, obiady i itp.

podczas oczyszczania prysznicow z ziemniakow - jakos sie wyhodowalay :E gdzies zatarlem i zakazenie - po 3 dniach lazic nie moglem - szpital, jakies zabiegi i wrocilem do roboty, ale bylo blisko... moze dzien wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale również chętnie dowiem się w jakim celu autor chce nosić na sobie takie coś ? bo jak na razie broni się bezradnie od odpowiedzi odbijając piłeczkę w postaci śmiesznych kontrargumentów...także słuchamy...podoba Ci się to ?? laski na to lecą ?? smilies/lol2.gif a może będziesz się czuł bardziej męski ?? smilies/rotfl.gif powiedz proszę, bo chcę wiedzieć co przyświeca facetowi, który zakłada błyskotki...
Myślę, że to forma ozdoby, tak jak damska biżuteria.

 

Już skapowałeś, że to jest zupełnie normalne? To jest w sumie jak ciuch, każdy nosi co chce, jeden może mieć opaskę, inny łańcuszek, inny bransoletkę, następny łańcuch ;) Łańcuszek na szyi co mi daje? Wyobraź sobie, że chodzi o estetykę, wg mnie dobrze mi w łańcuszku i takowy nosze, mój boże czy to jest takie dziwne, jakaś nowość czy nie wiem? Ojciec rydzyk jesteś czy kto!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na szyi cienki łańcuszek.. a ostatnio dziewczyna kupiła mi bransoletke .. to nosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowilem predzej kazdy ma swoj styl i nosi to w czym mu wygodnie ..... tylko trudno z niektorymi sie dogadac bo uwazaja ze ich zdanie jest najlepsze i tyle ... albo pisza to niewyzyci komputerowi maniacy ktorzy tylko siedza przed monitorem i o niczym innym nie maja pojecia :E..... tak wiec bransoletki, lancuszki , lancuchy etc. sluza do ozdoby i kazdy ma do tego prawo a ci ktorzy chca komentowac niech najpierw spojrza na siebie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowilem predzej kazdy ma swoj styl i nosi to w czym mu wygodnie ..... tylko trudno z niektorymi sie dogadac bo uwazaja ze ich zdanie jest najlepsze i tyle ... albo pisza to niewyzyci komputerowi maniacy ktorzy tylko siedza przed monitorem i o niczym innym nie maja pojecia smilies/szczerbaty.gif..... tak wiec bransoletki, lancuszki , lancuchy etc. sluza do ozdoby i kazdy ma do tego prawo a ci ktorzy chca komentowac niech najpierw spojrza na siebie smilies/szczerbaty.gif

 

Dokładnie tak :) Ja nikomu nie karzę, zapytałem, powiedzmy 1/10 użytkowników coś sensownego napisał i zakupiłem łańcuszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale dyskusja obejrzyjcie sobie ps. I love you tam prawie kazdy facet dla przykladu mial bransolete (rzemyk lub skora) na nadgarstku i jakos tak na pedzi nie wygladali :) a jak nie film to chociaz galerie np na filmwebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...