Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lechu1777

Biżuteria dla panów - bransoletki, łańcuszki, kajdanki

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie?Ja jestem za.Oczywiście jeżeli jest to stosowane w odpowiednim tonie i z odpowiednią elegancją.

 

To tak samo jak łańcuch na szyję+bransoletka na rękę,moim zdaniem bardzo ładnie sie komponuje i pasuje do siebie.

 

Jeżeli bym coś polecał to pewnie coś z takiego rodzaju: http://www.allegro.pl/item263068177_branso..._32_gr_mba.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Matiii taka jest całkiem OK. Tyle, że troche za dużo kosztuje jak na moją kieszeń ^^ Ale właśnie coś takiego normalnego, stonowanego, a nie jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz cos tanszego to zawsze mozna wziąć taką bransolete tylko ze posrebrzana a nie całą ze srebra.Cena będzie na pewno nizsza ok 50-70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tandeta. Nie lepiej troche doplacic i kupic sobie jakis elegancki zegarek? :hmm: Bedzie ladne i praktyczne... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byleby nie wieszać koralików na szyi bo to wygląda rowerowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wydawalo mi sie, ze standardy "bizuteryjne" dla mezczyzn sa jasne: zegarek oraz spinki do mankietow. dopuszczalny jest rowniez sygnet (oczywiscie poza obraczka), pod warunkiem, ze jest to jakas stara, rodowa pamiatka lub odznaczenie honorowe, itp.

 

tak wogole, co sie dzieje :hmm: lancuchy, bransoletki, pasemka :E WTF :D aaa tak, zapomnialbym - metro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja o takiej pancerce cały czas mówię :P To się wydaje małe,ale jest dosyć spore :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos tego typu sobie spraw. Grubai budzi respect :cool: ......130 gram nieźle moja nawet 30 nie ma :E

 

heheh

kawalarz, respekt hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze taka zwykla pancerka? nie za duza, zeby nie rzucala sie w oczy...

 

http://www.allegro.pl/item263290409__srebr..._pancerka_.html

:hmm:

IMO kolejny szczyt wieśniactwa :P

 

prawdziwy facet zaklada tylko metalowe, wzor podstawowy:
Mylisz się, prawdziwy facet sika tylko do zlewu. I oprócz tego żeby być prawdziwym facetem nie potrzeba żadnej zafajdanej bransoletki :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh nie do końca o takie szajsy mi chodziło, tylko o coś małego cienkiego, jakaś bransoletka "łańcuszek" na rękę, a nie jakieś kajdanki ^^ Heh chyba sobie coś na szyje jednak kupie, ale co, bo krzyżyk mi nie pasuje *_* ? ^^ :P

Serio odczuwasz potrzebę obwieszania się biżuterią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj przyjaciel kupil sobie wlasnie srebro 120 gram :E Ciagle mu powtarzam, ze wyglada jak fan discopolo ale najwidoczniej jemu to sie podoba :E Do tego nosi nie do kompletu buty Harleywca. Spodnie typu jeans dla amerykanskiego stolarza i kurtke do motoru :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj przyjaciel kupil sobie wlasnie srebro 120 gram :E Ciagle mu powtarzam, ze wyglada jak fan discopolo ale najwidoczniej jemu to sie podoba :E Do tego nosi nie do kompletu buty Harleywca. Spodnie typu jeans dla amerykanskiego stolarza i kurtke do motoru :E

 

Bo jest ostrym Hardcore'owcem :E

 

Pozdrow go od nas :E

 

 

 

 

 

 

Ps. Kazdy ubiera i nosi to co chce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio odczuwasz potrzebę obwieszania się biżuterią?

 

Chciałem innych zdanie usłyszeć, gdzie tu jest mowa o obwieszaniu się biżuterią, ale chyba łańcuszek na szyję sobie kupię, zwykły prosty łańcuszek i tyle.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem innych zdanie usłyszeć, gdzie tu jest mowa o obwieszaniu się biżuterią, ale chyba łańcuszek na szyję sobie kupię, zwykły prosty łańcuszek i tyle.

 

Pzdr

O! Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... i zaloz go sobie na noge (kostke) i bedzie wypas smilies/thumbup.gif

 

Nie no takim cwelem to nie jestem, bez obrazy... to już wole mieć koszulkę z wielkim napisałem CS:Source Player ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI tam się bransoleta na reku i łancuch na szyji podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu podoba sie co innego>ale mi tak szczerze mówiąc to podoba mi sie jak facet nosi bransoletkę ale taką bez przesady i wystarczy tylko ona, po co więcej jakieś kolczyki i łańcuszki odpadają.. bez przesady ale bransoletka jak najbardziej hmm taka jest ok

http://www.allegro.pl/item266756250_branso..._waga_25_g.html

I taka też obleci :)

http://www.allegro.pl/item265006043_srebrn...nker_18_g_.html

Ale ty i tak wiesz co ci sie bardziej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...