Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Niq

Spis gier na Viste

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, żebyśmy sporządzili liste gier działających na Windows Vista - dopisali jaka gra działa a jaka nie. Już wypróbowałem kilka gierek:

GTA: San Andreas, Counter Strike, Rogue Spear: Black Thorn, Gunmetal, Delta Force: Black Hawk Down, Civilization 2: Test of Time, Need For Speed: Underground, Need for Speed: Most Wanted, Enemy Territory, Savage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda gra z certyfikatem Games for Windows działa pod Vista. W kazdym razie po to jest ten certyfikat. Gra przetestowana pod 32 i 64 bitowa wersja. Ja nie spotkałem sie z gra ktora by nie działa. Dziala mi i diablo2 i soldat. Nie ma zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01

Koledze Bioshock na Viscie nie działał poprawnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledze Bioshock na Viscie nie działał poprawnie :E

No właśnie. Jednemu dana gra działa dobrze, innemu nie, wiec nie da się zrobić takiego spisu. W każdym bądź razie, wszystkie nowo wydawane gry są juz pisane i pod Win XP i pod Win Vista, bynajmniej tak mają podawane w wymaganiach systemowych, a ze starszymi grami moga wystepowac problemy, ale nie muszą. Najlepiej samemu przetestować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej mało trafny temat bo chyba każda nowa gra i lekko starsza na viście chodzi ;) chociaż mi się zdażyło że z niektórych gier żadko ale jednak wywala co się na xp praktycznie nie zdażało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat miałby jakikolwiek sens jakby gromadził gry które mają poważniejsze problemy na Viscie bo takich jest raczej mało..

W dodatku Vista ma być z założenia kompatybilna wstecz więc temat tym bardziej niepotrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z grą painkiller poniewaz instalka poszła wporządku a gry chce odpalić gre to wyskakuje jakis bład ;/ moja konfiguracja intel pentium dual core 1,86 GHz , 2GB RAM , vista Home Premium

 

takie oto coś sie pokazuje - "Error:could not Initialize DirectX 9 Renderer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z grą painkiller poniewaz instalka poszła wporządku a gry chce odpalić gre to wyskakuje jakis bład ;/ moja konfiguracja intel pentium dual core 1,86 GHz , 2GB RAM , vista Home Premium

 

takie oto coś sie pokazuje - "Error:could not Initialize DirectX 9 Renderer

directx zainstaluj nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
directx zainstaluj nowego

To nic nie da. Zainstaluj najnowszy visual basic 2005 i vredist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...