Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arekino

Uncharted: Drake's Fortune na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

W Amerykańskim PSS dostępne jest juz demo Uncharted: Drake's Fortune. Dziś sciagałem i muszę przyznać że gra sie bardzo przyjemnie. Świetna strona wizualna i sporo akcji. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Amerykańskim PSS dostępne jest juz demo Uncharted: Drake's Fortune. Dziś sciagałem i muszę przyznać że gra sie bardzo przyjemnie. Świetna strona wizualna i sporo akcji. Polecam.

 

Chciałbym mieć PS3 :)

Uwielbiam gry od Naughty Dog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

skad ten pomysl? online w ps3 jest calkowicie darmowy, lacznie z graniem przez neta. jedynie za pelne wersje gier i platne dodatki sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad ten pomysl? online w ps3 jest calkowicie darmowy, lacznie z graniem przez neta. jedynie za pelne wersje gier i platne dodatki sie placi.

pomysł stąd że słyszałem o jakiś xboxlive gold, że trzeba wykupywać, żeby korzystać z online, dlatego pytam jak w przypadku ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomysł stąd że słyszałem o jakiś xboxlive gold, że trzeba wykupywać, żeby korzystać z online, dlatego pytam jak w przypadku ps3

na xboxie 360 placisz za granie w sieci, za demka nie. na ps3 nie placisz za nic, wszystko jest za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja tej gry jest rewelacyjna :D dostała na IGN 9,1. I wyszło na którą konsole wychodzą najlepsze platformówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Uncharted to nie platformówka , tylko przygodowa strzelanka TPP .

Jak dla mnie to gierka z najlepszą grafą jaka kiedykolwiek wyszła . W 1080p bije nawet Gearsy, choć sterowanie lekko niedopracowane.

 

gRooBy6PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nie platformówka ale w Ratchet and Clank Tools of Destruction też jest full strzelania i skakania i nazywa się ją platformówką. Z tego co wiem w Uncharted Drake's Fortune też jest full prucia i skakania. Ogółem mówiąc w dzisiajszych czasach trudno rozróżnić platformówki od przygodówek ale niech ci będzie bo w sumie ta gierka to typowa przygodówka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukonczylem gre, i musze przyznac ze dawno juz sie tak dobrze nie bawilem. Gra jest dosc krotka jednak poziom trudnosci jest bardzo dobrze wywazony. Polecam kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pobawię się trochę w archeologa i odkopię temat.

Mam problem, gram na PS3 w Uncharted i jestem w piątym rozdziale i trzeba się wspinac po takim murze.

Może ktoś kojarzy, wyskakuje się okna, przechodzi w prawo po murze, nastęspnie za róg, tam sie spuszcza po gzymsach i następnie trzeba się rozhuśtać i wskoczyć nieco wyżej i prawo na nowy gzyms> Tu się zrobił problem, porobowałem kilkanadziesiąt razy i za każdym razem spadam, nie jestem w stanie się złapać, Drake leci w bok, a powinien troche do góry też. Są na to jakies metody, bo mnie trafia powoli, a tak mi ise dobrze grało. Dwójke przeszedzłem i chcoałęm teraz pierwsza część. Bardzo prosze o porady bo jestem bliski rozwalenia pada o ścianę lub nawet sprzedaży gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, to juz widzialem, nie wiem może zle kieruję joystik, moze trzeba jakos dziwnie w bok. próbowałem na wiele sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, może jakieś rady jak skakać z liny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...