Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arekino

Uncharted: Drake's Fortune na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

W Amerykańskim PSS dostępne jest juz demo Uncharted: Drake's Fortune. Dziś sciagałem i muszę przyznać że gra sie bardzo przyjemnie. Świetna strona wizualna i sporo akcji. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Amerykańskim PSS dostępne jest juz demo Uncharted: Drake's Fortune. Dziś sciagałem i muszę przyznać że gra sie bardzo przyjemnie. Świetna strona wizualna i sporo akcji. Polecam.

 

Chciałbym mieć PS3 :)

Uwielbiam gry od Naughty Dog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak kupie PS3 i bede chciał dema ściagac, to trzeba za to płacić?

skad ten pomysl? online w ps3 jest calkowicie darmowy, lacznie z graniem przez neta. jedynie za pelne wersje gier i platne dodatki sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad ten pomysl? online w ps3 jest calkowicie darmowy, lacznie z graniem przez neta. jedynie za pelne wersje gier i platne dodatki sie placi.

pomysł stąd że słyszałem o jakiś xboxlive gold, że trzeba wykupywać, żeby korzystać z online, dlatego pytam jak w przypadku ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomysł stąd że słyszałem o jakiś xboxlive gold, że trzeba wykupywać, żeby korzystać z online, dlatego pytam jak w przypadku ps3

na xboxie 360 placisz za granie w sieci, za demka nie. na ps3 nie placisz za nic, wszystko jest za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja tej gry jest rewelacyjna :D dostała na IGN 9,1. I wyszło na którą konsole wychodzą najlepsze platformówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Uncharted to nie platformówka , tylko przygodowa strzelanka TPP .

Jak dla mnie to gierka z najlepszą grafą jaka kiedykolwiek wyszła . W 1080p bije nawet Gearsy, choć sterowanie lekko niedopracowane.

 

gRooBy6PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nie platformówka ale w Ratchet and Clank Tools of Destruction też jest full strzelania i skakania i nazywa się ją platformówką. Z tego co wiem w Uncharted Drake's Fortune też jest full prucia i skakania. Ogółem mówiąc w dzisiajszych czasach trudno rozróżnić platformówki od przygodówek ale niech ci będzie bo w sumie ta gierka to typowa przygodówka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukonczylem gre, i musze przyznac ze dawno juz sie tak dobrze nie bawilem. Gra jest dosc krotka jednak poziom trudnosci jest bardzo dobrze wywazony. Polecam kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pobawię się trochę w archeologa i odkopię temat.

Mam problem, gram na PS3 w Uncharted i jestem w piątym rozdziale i trzeba się wspinac po takim murze.

Może ktoś kojarzy, wyskakuje się okna, przechodzi w prawo po murze, nastęspnie za róg, tam sie spuszcza po gzymsach i następnie trzeba się rozhuśtać i wskoczyć nieco wyżej i prawo na nowy gzyms> Tu się zrobił problem, porobowałem kilkanadziesiąt razy i za każdym razem spadam, nie jestem w stanie się złapać, Drake leci w bok, a powinien troche do góry też. Są na to jakies metody, bo mnie trafia powoli, a tak mi ise dobrze grało. Dwójke przeszedzłem i chcoałęm teraz pierwsza część. Bardzo prosze o porady bo jestem bliski rozwalenia pada o ścianę lub nawet sprzedaży gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, to juz widzialem, nie wiem może zle kieruję joystik, moze trzeba jakos dziwnie w bok. próbowałem na wiele sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, może jakieś rady jak skakać z liny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...